Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg valami. Metzeler Z6. Ilyen hidegben is ragacsos. Megis csuszik! A Pirelli Angel meg kokerek es megis sokkal jobban tapad. Hogy van ez? Azt hittem,hogy a Metzeler olyan puha,hogy melegben elolvad,de hidegben tuti.

Ne is törődj vele!
Én szeretném szombaton elővenni,illetve bakról levenni!
Le is fogom,vagy az új,vagya régi rugóval,oszt megyek egy karikát!
Bakker, már a helyesírással is baj van: muszáj
Én nyúl vagyok, nem veszem elő ilyen hidegben a motort. Most robogó projektbe kezdtem. Eddig azt hittem, hogy a mobil piac (muszály volt egy ideig bele merülnöm) a leggusztustalanabb, de rá kellett jönnöm, hogy sehol nincs a robogó piachoz képest
Lepjunk tul rajta.
Ma csapattam 1 et. Nem volt jo! Eros lokdosos oldalszel. Poros utak. Erosebb kigyorsitasnal egybol keresztbeallt. Nulla tapadas bizalom. Szoval egy kinlodas volt. De nem baj. Mentem vegre es ez a lenyeg. Kinnt hagytam,ha jo ido lesz megyek holnap is.
Akkor ugyanazt mondod, mint én Hiszen ő is kereskedő, nem közvetítő
El is kalandoztunk az eredeti felvetéstől... Én ismeretlentől specifikus rendelés esetén előleget kérek, tehát komolytalan ember vagyok és kész
Ez jó nagy hülyeség!
Ha én egy autósboltban vásárolok egy alkatrészt,de minőségi kifogásom van vele (tudom,hogy UNIX-os,mert rajta van a matrica),akkor sem az UNIX-hoz viszem vissza,mert nem tőle vettem,hanem az adott kereskedőtől (autósbolt) ergó azzal aki a kezembe adja az alkatrészt állok üzleti kapcsolatban nem pedig az importőrrel/gyártóval!
Mellesleg elhajtanának a picsbe az UNIX-nál ha oda vinném,mert nem tőlük vettem hanem egy viszonteladójuktól! - Ők meg vele állnak kapcsolatban nem velem!
Ezt most nem értem, de biztos...
Szerintem is,de mint írtam,ez már lényegtelen is az én szemszögemből!
Tojok már az egészre!
Nem csak szállítással foglalkozom,csak most azzal hasonlítottam!
Nehogy már nekem kelljen utána mennem,egy árunak!
Ez sehol a világon nincs így! Én azzal állok bármiféle kapcsolatban,akitől a terméket megrendeltem,kifizettem,átvettem!
De mindegy is hagyjuk!
Esetemben ez lényegtelen!
Ez marcsak azert is nyilvanvalo,mert szerinted elmondana,azt hogy kitol szerzi be az arut? Akkor az o biznisze,minden felelosseggel eggyutt. Sokszor jobb nem is tudni,hogy hany kozvetito van a buliban es mennyivel dragabban kapod meg.
Akkor sem összehasonlítható... Nem egyedi igényre dolgozik tipikusan
Te szállítási szolgáltatást végzel, nem kereskedsz. Megint más szegmens, más felelősség...
Ezzel azért vitatkoznék!
Nekem azzal van szerződésem,megállapodásom,akinek az áruért fizetek,akitől a terméket átveszem!
Hol érdekel engem az,hogy mennyi közvetítőn keresztül jut ez el hozzám?
Egy példa: ha én szállítok egy árut,az sérül,akkor az átvevőt se érdekli kinél sérült,ő velem fogja azt megfizettetni,én meg mehetek tovább ha tudok,akitől én átvettem. Vagy más.Ha egyik emberkémnél sérül az árú,nem az emberkémet fogják elővenni,hanem a cégemet,azaz engem!
Nem probléma
A zoldsegest azert irtam peldanak,mert ha nem tudja eladni az arut,akkor megrohad. Kesz. Elbukta a beszerzesi arat. A rugo meg elobb-utobb elkel. Baja nem lesz. Azert nem egyforma a riziko. Mint mondtam,ez az en eletfelfogasom,nem akarom es nem is szandekoztam masokat ilyen kificamodott gondolkodasra osztonozni. Szoptam mar eleget a sok szelhamos kereskedovel. Persze nem mindegyik az. De miota felallitottam ezt a szabalyt,azota nyugi van.
Bocsi!
Még azt is elfogadtam volna,de akkor legyen benne annyi becsület,gerinc,hogy elém áll,és azt mondja:elbaszt....,így tudom helyrehozni,teljesíteni.Oszt akkor én eldöntöm hogy így jó nekem,vagy se!
És de, (viszont)eladó, vagyis kiskereskedő... Közvetítőnek nem kell garanciát/felősséget vállania az értékesített termékért és tulajdonába sem veszi azt.
Ismét jelzem, nem Milka esetére reagáltam, hanem a Te megjegyzésedre. A zöldséges nem specifikus, hanem általános terméket rendel, melyet bárkinek el tiud adni. Nem összehasonlítható a kettő. Specifikus termékről beszéltem, míg Te általánosítottál...
Nem erre reagáltam, hanem az előleg-komolytalan ember kompozícióra. Természetesen neked itt igazad van, ha két hetet mondtak és láthatóan hülyítenek, akkor pénz vissza és más opció lép életbe