Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocs. Olvass vissza. Nem vagyok bertollnok. Egy egyszeru motoros farok irta le a sajat tapasztalatait egyszeru szemelyemben. Kulonben elvonasi tuneteitek van,mert mi ez az ugrok mindenre?
Metzeler Z6 kb 10 éves gumi, senki ne várjon tőle sokat és ne hasonlítsa össze egy új fejlesztésű gumival ( Pirelli Angel, Michelin PR3-4, Dunlop Roadsmart II)!
XX-re véleményem szerint érdemes előre egy sportgumit tenni 2.7 nyomással, hátul meg egy sport-túra gumit 2.8 nyomással. Nekem ez vált be kb. 80 000km alatt. Utoljára Pirelli Diablo Ross II volt elöl, hátul pedig Pirelli Angel ST.
nincs a Z6-tal sem baj,ha arra használják amire való ..


ha sportos motoros vagy vegyél sportgumit.

Országokat bejártunk Z6-al több tipusú motoron is. Nem volt gond vele.
Bogyó még szereti is most is azzal jár. Nem kell így lehúzni.
Lehet hogy a hőmérő 10 fokot mutat,de mennyi is az aszfalt? Ne félj nyáron ha kétszer körbetekerd a gázt akkor sem áll keresztbe.
15 fokban még a pr2 is elpörgött ..
Tél van
Említettem már neked,én ilyen gumival estem el,nyáron,kánikulába!
Egy nagy rakás szar!
Sose többet!
Ahogy igertem,beszamolok. Megvolt a probaut. Kicsereltettem az elemet a gumi nyomasmeroben. 3.05 elol,2.95 hatul. Leengedtem 2.5-re. Imbolyog. Vissza 2.9 pattog. 2.7-el a legjobb. Legjobb? Egy nagy tragya ez a gumi(Metzeler Z6). Olyan kemeny a vaza,mintha kobol lenne. Kisse rozsdas volt a lanc,amikor megvettem a gepet. Jol megfujtam. Van egy huzos kanyar,abban mindig ropogott. Mondom uj lanc. Egy fenet. Az aszfaltban egy reszelos hosszanti repedes van. Ebbe belevagva a beton gumi rezgett,szinte ropogott. Finom donteskor beesik. Poros uton megall az uto az emberben. Enyhen dontve,eros kigyorsitaskor egybol farol. Horror. Semmi bizalom,semmi elvezet. Metzeler repulsz! Jon az Angel,eldontottem. Lehet,hogy ezek a tunetek a hidegre erzekeny keverekben keresendok,de ugy gondolom,hogy +10 ben feloras folyamatos menet utan kisse tulzas. Ha megtapogatom,akkor ragacsos meg hidegen is. Az Angel felora palyazas utan volt hasonlo,de az ugy tapadt,hogy meg se nyekkent.
Ez jó,már mint a kijelentésed!
Mert így a mégse válik be,akkor lehet kinél reklamálom,hisz te mondtad,szerinted jó lesz!
sztem jó lesz
Nem tudom!
De már mindegy is!
Holnap ha jó idő lesz,tesztelek!
élek a példával
ha erősebbnek érzed ,jó lesz az
Ezt találtam ezen a cikkszámon!
http://www.wilbers-shop.de/Mot...
Adatok beir es kepkereso..
Nekem is!
Most már mindegy is!
Viszont van egy pár hibátlan gyári rugóm eladó,bár tartok tőle pont a kutyának se kell!
Én felajánlottam,innen a te döntésed!
Lehet, hogy élnék a segítséggel (amint jobb idő lesz)
Nem vonom kétségbe amit mondanak, de furcsa, hogy a neten csak váltakozó menetemelkedésű progresszív rugók vannak...
Nem vonom kétségbe amit mondanak, de furcsa, hogy a neten csak váltakozó menetemelkedésű progresszív rugók vannak...
Ez a címke volt rajta!
Figyu. Mar nem akarlak en is idegesiteni,de szerintem ez kamu. A rugoacel kemenyseget nem lehet az edzessel varialni. A rugoacel tulajdonsaga az anyagatol fugg. Ugy edzik,hogy mielott eltorne,inkabb meghajlik. Ha lagyabbra edzik,akkor osszemegy,ha kemenyebbre,akkor torik. A progressziv rugo vagy egy reszen surubb-ritkabb tekercselesu,vagy a drot anyag atmerojet valtoztatjak meg hasonloan. A legegyszerubb a tekercseles surusegenek valtoztatasa. Ezert ez a gyakoribb.
Még talán ennyire se! Talán az utolsó két menet!
Én is mondtam hogy a képen másként néz ki,erre azt mondták az egy általános kép,nem pont az XX rugóról van készítve!
No meg azt mondták amit már írtam,hogy különböző szakasz,különböző keménységre van meg edzve! Ennyi!
Az biztos,így helyben mozgatva,keményebbnek tűnik!Nem kicsit!
Élősszőr én is így voltam vele,de egy-két telefon,és rájöttem,még én se tudom elbaszarintani!
Ha áthozod segítek!
Már célszerszámokat is csináltam!
Mert nem merem magam csinálni, ilyet még nem csináltam.
Aztán lehet, hogy felcsapom a szerviz manualt és belevágok
No az enyém nem ilyen!
Mondom mint a gyári,csak hosszabb!
Igaz az enyém Wilbers!
Azt mondta az ember,a Wilbers az edzés keménységével variál,nem a tekercselésen!
Így kívülről nem tudom megállapítani,de félek csúnyán átvertek!
Miért nem te szereled be?
Nem egy nagy dolog!
Kb 3-óra alatt meg van,olajcserével,teló ki-be szereléssel együtt!