Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fel
Te felraktad már a motorra a dobozrendszert?
Még annyi, hogy a csavarok és anyák 10.9-esek legyenek, és én menetrögzítővel is megkentem az anyákat. Ahol meg hozzáér az oldaldoboz tartójához, oda ipari teflon csíkot raktam, ami megakadályozza, hogy ledörzsölje a festéket. A helyzet az, hogy ahány topcase konzol van, kb annyiféle megoldás lehet.
Igen az a dobozcsere nem volt rossz dolog.
Most végre van legalább valami fogalmam hogy van rögzítve a hátsó doboz.
Köszönöm
Találtam még egy képet! Két függőleges, és két szögben felrakott vas tartja a dobozt. Hidd el bírja a terhelést! Le is volt tesztelve!
Miután nem vasas szakmám van ezért a következőt csináltam: kartonpapírból csináltam szabásmintát, majd kerestem elég vastag laposvasat, amit meghajlítottam a minta alapján. Odapróbáltam a helyére, majd a végén lefestettem matt feketére. Rozsdamentes lett volna az igazi (az előző egy dobozos tartóm olyan volt), de az nem illett volna ehhez a tartóhoz.
Az biztos! És ritka is mint a fehér holló! Én 4 évig vártam a kékre! Meg még kettőt a feketére!
Szia

Azt mutasd meg hogy csináltad?
Csapj le gyorsan Sifi kollégáéra! Nem tudom mennyibe adná, de az biztos, hogy mire beszerzel normális dobozokat, meg tartót az sem lesz olcsó. Ehhez simán hozzá tudod rakni a harmadik dobozt. Nekem ehhez Givi Maxia E52 van passzítva.
rendben
Ok, emailbe küldök majd képet meg kitalálunk valami árat.
Ár függvénye de igen
Szia!
A rendszer és a commander?
Írd meg ha elgondoltad. Engem lehet hogy érdekel
Köszönöm!
szia!
70/431-7738 hívjál, ha tudok, szívesen segítek.
Semmi gond!
Köszönöm hogy egyáltalán segítettél!
Ok, nem emlekeztem.
Tudnál adni egy telefonos elérhetőséget?
Én csak 76kg +asszony 60kg
Tehát akkor nekem is pont jó lesz a 10w
Nincs azon semmi tekergetni való,egyszerű mint a faék!
Igen, mindent én csinálok, nem ördöngősség. Célszerű jól kimosni, mert tele lesz fekete trutyival, ha régóta benne van. Ha még erdeti, akkor a szimmeringet is célszerű cserélni. A 10w a gyári, de valóban nincs más állítási mód, csak az ojal. Ha keményebbet szeretnél, akkor 15, ha lágyabbat, akkor 5w. Én kb. 100-110 kg. között vagyok, + utas, nekem jó a 10w.
BelRay feltoltesi mennyisegek.

10W a gyari de erosebb ruggokkal siman mehetsz 15-re DE az olaj viszkozitasat neked kell meghataroznod azaz a kenyelmedhez kell beallitanod. Valoszinu jo lesz a 15W. Most nincs elottem hogy az XX-en van e csillapitasi allitasi lehetoseg mert akkor lehet finomitani. Ha nincs akkor csakis az olaj surusege hatarozza meg a csillapitast. Es ertelemszeru hogy az erosebb ruggo gyorsabban ruggozik ki ugyanolyan szelepeknel es ugyanolyan viszkozitasnal.
No fasza!
Alakul ez!
De ha valami 80W-re akartok rábeszélni a végén,közlöm hogy azt már nem!
Nekem 15w dereng gyarinak