Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

domborút keres...
CBR matrica pont nemrég volt...
Sajnos nem tudom a pontos értéket, sosem mérettem le.
Benne hagytam az 5ös váltót, de karbisort, vezműtengelyeket, motorvezérlőt, légszűrőházat, hengerfejet cseréltem vagy módosítottam. A gyárihoz képest, sokkal erősebb lett. Volt 1 gyári itt a közelben, többször leálltam vele gyorsulgatni, nagyon alul maradt általában. 1szer gyorsulási versenyen indultam vele. A régi fajta RSV Mille-t meg tudtam verni 4ből 3szor.
1000f 136 le....

akkor hogy csak 120?
Igen, volna.
A régi CB1000 ami volt nekem csak 98 lóerő volt, annak a motorját is meghúzkodtam kicsit a CBR1000F motorjából. A 120 lóerő sokkal jobban tetszett.
nekem is volt busám úgy ahogy Meszinek is..
a két motor között nem 10 le van

úgyhogy messze nincs 164 le..

a szakokosok meg össze hordanak hetet havat..
pl: x11 egy kiegyensulyozó tengely durvább járás... hát pontosan olyan szépen duruzsol mint az xx

"5 sebesség nyomatékra hangolva" -- gyakorlatilag kivették a hatodikat..mert pont annyit forog mint az xx 5.ben!

Fefével próbálgattuk öket .. amikor nagyon forgatod akkor érezni hogy fönt valamivel jobban megy érzetre az xx.. és nyomatékra nem erösebb az X11.. olyan egyformák
Sziasztok!
Oldalidomon lévő domború CBR feliratra van valakinek ötlete honnan lehetne beszerezni olcsóbban? Vagy marad a gyári?
nekem volt karbis is nem erősebb...abba ram air sincs

meg a red baronba mondták ,hogy a padjukon mindkettő 156 le teljesít
és volna szíved egy bontatlan blokkot szétszedni,hogy egy használt motor cuccait beletedd?
mert akkor jöhetne a 6 os váltó ----ram-air de hogyan?
Meg így is megy mint az ördög :)

Isten őrizz belepiszkálni ..

Ismerősőmék faragtak így egy banditot aztán a gyári elment nyomatékból
itt olvastam én is
de nem értettem sosem, hogy ez pontosan mit is akar jelenteni
Olvastam nem én találtam ki, hogy 4-ik sebességben 8000 fordulat felett +12 LE csalogatható ki (252 km/ó). Raim rendszernek köszönhető, vagyis 164 LE lesz mint a régi karburátorosokon. Állítólag. Én jó keresztény vagyok és elhiszem.
Azt tudjátok, h azt is lehet reszelni?
XX vezműtengely stb... Sztem 20 LE még tuti kiszedhető belőle semmi komoly átalakítással...
Hátha valakit érdekel!
Eladó a képeken látható 41-es,minőségi munkavédelmi bakancs!
Teljesen új,csak fel próbálva lett,akkor derült ki,hogy nem jó a méret!
Új ára:17.920-FT volt
Én 10.000Ft -ért megválnék tőle!
Tel:06-30-9446636
Akkor én most kókányoltam? Sebaj. Nekem ez az egy ötletem volt, ami eddig még tökéletesen működik.
Sima Béláék gyártanak is korrekt minőségben elképzelés szerint!
Bocsi megnéztem meg elég sokat vissza lapoztam mentegettem le képeket ahol jól látszanak a rögzítések az az igazság hogyha ennyi pénzt rálocsolok nem akarok már kókányolást csinálni
Üdv!
Megnézted a képeket, amiket felraktam ide? (44943-44-45-ös hozzászólásom.)
Kiprobaljuk horvat felé bar teljesen normalisan szoktunk menni 160-200 utazo
nekem dög unalmas és eszi a gumi közepét,
mondjuk neked mindegy
A te motorod 1 fokkal jobb
12es egy pej gep..remeljuk eme peldany melyet kedves ember vett, remek elemeben leledzik..
láttam,átpártolt a kawasakira
Jujujujujuj
kedvelem bartokatoszt ugyhogy inkabb csak gratulalok neki