Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a válaszod.
Elvileg friss fékfolyadék csere után csinálta.Tegnap meg mintha megjavult volna,azóta sem fogott be.Azt hiszem az első féknyergeket még kipucolom.Még egy kérdésem lenne:mennyire macerás a légtelenítés a féknyergek belsejének megtisztítása után,meg hogy a gumis fékcsövek belseje nem szokott elöregedni és ezáltal nem megy vissza a folyadék a tartályba?A hátsó fékkel semmi probléma.
Válaszod előre is köszönöm.
pumpáld át friss fékfolyadékkal,ha azzal is csinálja akkor ráérsz még hibát keresni.
Kitámaszt a főfékhenger!
Tipikus jelenség!
Nem tud a tartályba visszafolyni a fékolaj!
De lehet tévedek!
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni xx dual fék ügyében.
A problémám,hogy elindulás után egy két első fékkel való ráfékezésnél befog az első fék,és a fékkar olyan mint amit nem lehetne behúzni,felkeményedik.Felső légtelenítő megnyitása után a féknyereg dugattyúi visszaállnak és a kerék szabadon forgatható.Most vásároltam a motort,elég sokat állt valószínű.
Előre is köszönöm a segítséget.
Ez normális! Akkor lepődtem volna meg, ha 10 ezernél elfogyott volna.
na egy kis gumi téma


a pilot road 2 hátul 16000 km-t birt az első kopásjelző eléréséig(oldalt)
szinte végig utassal és dobozokkal..
Mint irtam, most hoztam el egyet a yardról.
Szerintem mi már beszéltünk. Korrekt voltál nagyon, elmondtad, hogy miben volt előtte az a blokk.
Baszki...
Csörögj meg.
70/6321-829
Ezért...
Üdvözlök Mindenkit!
Lenne egy eladó teljesen sérülésmentes XX gyári ülésem. 20 000 Ft-ot kérnék érte. Ha valakit érdekel kérem keressen.
Ha a haladásnál nem bírod,szólj besegítek!
Próbálok trendi maradni! Haladni kell a korral!
Eddig csak azt tudtam hogy garázda vagy!De most-már pedofil is?
Szia!
Van blokkunk hozzá ha kell....
csak vagy 3 óra videót
Minek az neked?
Az szép munka...
Mindenesetre ha lesz, van szóljatok!
Köszi!
Van egy FJR 1300-asom eladó!
De kilcsi van benne vastagon.
Most hozok egyet délbe. Tegnap cserben hagyásos gázolásos móka közben lezuzták az egyémet...
Ott vár a rendőrségi telephelyen.
Mondjuk igazán rakhattak volna rá két gyári oldaldobozt. És akkor azokat az ortopéd indexeket sem kellett volna rárakniuk.
+s
No-no
Te ki huncut!
Köszí!
Nekem az már öreg! Ha lány lenne jöhetne!
Atix-nak sincs?