Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a segítséget Tibi barátom.
Ez a másolat?
Ha igen,szép munka!
Segítek már Bogyó
Úgy néz ki, hogy nem sikerült.
Próbálkozom újra.
Ha sikerül most feltöltenem a képet, meg lesz az előzmény.
Sziasztok
Keresek kék színű bagster tankbőrt táskával xx-hez. Ha valaki tud kérem keressen. Köszi előre is.
Egyenlőre csak az igényeket szeretném felmérni a gyártási kapacitás miatt. A prototipust még nem szereltem fel, de amint megvan rögtön teszek fel képeket és le is lehet adni a rendelést.
Ha nem kel el ket heten belol a motor, akkor visszaalakitom gyarira, es hazaviszem. Akkor elado lesz a 2x45L givi doboz konzollal, meg az LSL egyeneskormany.
Üdv! Engem érdekelhet a project! Kérhetek egy-két részletet?
Mennyit szánnál rá? átgondolom.
Sziasztok!
Hála Istennek már régen írtam itt a fórumon. Ez azt jelenti, hogy minden ok. De nem jelenti azt, hogy nem voltam veletek.
Most viszont látótérbe került a kormány magasításának megoldása.
Még nincs a mocira szerelve, de utánna lesznek képek is.
Előljáróba csak annyi, hogy az LSL magasító koppintása, mint ami Btibinek és Milkának van. De szinre eloxálva. Egyenlőre ennyi.
A kérdés az, hogy kell-e még valakinek?
Néztem azokat is.
Megfontolom.
Köszi
Inkább vegyél Givit!
Imádlak!
Szia.

Igazábol engem a dobozok és a konzol érdekelne, az esetleg külön is eladó, ha megvan még.
Nekem is bordó a motor paszolna hozzá.
Bár van tartóm, de Nonfango doboz már nem gyártanak :(

Köszönöm a válaszodat előre is.
Attila
Tudom, de csak így lehet szívni a véred, meg hogy milyen olajat tegyek bele!
Az enyém kényelmes!
Ja igen FULLEXTRÁS!
Ez olyan dolog mint a kilométer!
Milyenre színűt szeretnél?
Olyan lesz!
Évjáratot tudnál mondani?
Köszi!
Imádtam az XX-t, csak hát a komfort, kényelem faktor nekem is bejátszik.
Csak az a baj, hogy kék!
Én is a Pan-ra próbáltam rábeszélni Balatonon!
Még azt is felajánlottam,hogy veszek egyet ha ő is,mondjuk úgy feláldozom magam!
Egy páneurópát tudok eladót! :)
1 tulaj, sérülésmentes,kevés km! :D
Gyári gumik vannak rajta! Gyári Dobozokkal stb...
Sziasztok
Volt szerencsém mind három tipussal mennem, és nekem az FJR nagyon bejött. "Csak"10000km mentem az FJR-rel mikor egy barom elém vágott és kuka lett belöle. Az esés nyomait azóta is magamon viselem. Kezelhetősége, fordulékonysága, nyomatéka szuper pedig nem kevés súllyal rendelkezik. Ha lesz zsé lesz FJR is kényelmi szempontok nekem már fontos, pedig én xx buzi vagyok!