Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

peszepesze.én is nézegetem a netet..... csak mikor én bekapcsolok,már nincs nyitva semmi
meg manim se sok. azon meg árut veszek,hogy legyen pénzem amiből mégtöbb árut tudok venni.abból meg veszek majd sárvédőt,meg vezláncfeszitőt,meg fékbetétet meg irridium gyertyát,meg,meg,meg...
a kiput mondtam már,.....
Nagyon jól tettétek!
Majd rábeszélem én is Tibit,hogy menjünk el!
Ez egy telljesen hirtelen jött ötlett volt!

a netes e,ber miatt siettem haza!De késett!Igy jobb dolgom nemlévén elkezdtem nézegetni a börrucikat a neten!Oszt 16.00-kor "heuréka" felkiálltással,bevágtuk magunkat az autoba,és Shoppingoltunk(ilyet még ugyse csinálltam soha).
Egyre jobban!

Ma a napvégére(12.00),már rendesen könnyezés határán voltam!De az asszony megnyugtatott"még párnapig igy lessz"
Szia jocikiraly!

Azert nem ment be, mert biztos sietett haza
Üdvözlet.....
Perszepersze......internet szerelő....mi?......nem megyünk be jocikához ....fánkért a fiunknak.
aztánmeg feszül az új bőrruci.....
perszepersze...
Majd megmondom neki
Fáj még a mellkasod?
Igen!

Asszem 5XL-esig van!Az már elég nagy!Ha csak magának venne,az asszem 52.000FT
Jó estét!

Nagyon szuper!
Nagyon nagy méretben is van? Emberem akar venni magának
Ime az uj báliruhám!

Baromi kényelmetlen!De most nagyon-nagy akcio van a Shox-ba!Nekem kétrészes bör+asszonynak dzseki=72.000FT(brutto).
Ime az uj báliruhám!

Baromi kényelmetlen!De most nagyon-nagy akcio van a Shox-ba!Nekem kétrészes bör+asszonynak dzseki=72.000FT(brutto).
Dodo temetése!

Most kaptam a hirt Ancsátol!
Péntek 12.00!a pontos helyszint meg mindent még felfogom irni!
Talállka nálam 10.00.kor!a szokott tempoban kényelmesen leérünk 11.00-ra!És még akkor lesssz egykis idönk!
Kérek mindenkit,részvételi szándékát,az alábbi forumoj jelezze!Igy nemkell három forumot összesitteni folyamatosan!Köszönöm!

http://www.motorozz.hu/main
.pl...
Dodo temetése!

Most kaptam a hirt Ancsátol!
Péntek 12.00!a pontos helyszint meg mindent még felfogom irni!
Talállka nálam 10.00.kor!a szokott tempoban kényelmesen leérünk 11.00-ra!És még akkor lesssz egykis idönk!

1)Milka+Milkáné
2)
Szépjoooooonapot mindenkinek!
Jóó éjt, jocikirály
szólózók az előttem csatlakozokhoz.
holnapi viszlááááát.
Jó éjt mindenkinek!
A holnapi viszont "írásra"!
Jó éjt Milka!
Csak ne szombat ,mert az új melóhelyemen(gumisműhely ) szombaton délig nyitva vagyok. Most is csak azért tudok xx-talizni meg elöttevaló nap fölmenni a hegyekbe ,mert a főnököm is jön velünk.(nem az xx talira hanem a helyi vagányok hétvégi programjára)
No ezt jól megfogalmaztam. A lényeg az -ha egy mód van rá ne szombat legyen!
Na további joéjszakát!Mentem tente!
Énis!

Meglátjuk4A vakis ezt mondta,azotais nézi!
7végén votunk bévásájolniii, ne idegőljé főő
Nem,nem4

Csak azt még joidöben szoktuk csinállni,mert kerti a rendezvény!
Ha esetleg kapnék a Tescoban viszek
De en konkretan pekarura gondoltam