Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az a ferrero garlic roche?
mindegy.most ugyis az abáltszalonnás turorudira álltam rá.
De fokhagymás van!
nekem az a bajom a rafaelloval,hogy nem lehet kapni belőle disznósajtosat.
Oké beszéltem a szakáccsal, Busás
Köszönöm szépen, ki fogom őket próbálni
amikor motoros postás voltál,az összes levelet te irtad?
Az is!
Miért?
Ha az előző nem szimpi....


2 dl vízben, 30 dkg cukrot sziruppá fõzünk. Lehûtjük, majd hozzáadjuk a habosra vert margarint (25 dkg), 27 dkg kókuszreszeléket, és egy csomag vaníliás cukrot. Adunk hozzá 27 dkg tejport és jó összedogozzuk a masszát. Hûtõszekrénybe jól lehûtjük. Kis golyókat formálunk belõle és kókuszreszelékbe forgatjuk. A közepébe lehet magozott meggyet, mandulát vagy mogyorót tenni.
Te Pityusz!

Te nem valami számgépes emberke vagy?
Akkor a bánatbol van nálad fánk?
30 dkg kókuszreszelék, 30 dkg tejpor 2 cs sovány 1 cs zsíros, 25 dkg margarin, 30 dkg cukor, 1 dl víz. A cukrot feloldjuk a vízben, 3-4 percig forraljuk. A tűzről levéve beletesszük a margarint, a tejport és a kókuszból 25 dkg-ot. Ha kihűlt a hűtőbe tesszük fél órára. Majd golyókat formálunk belőle. Mandulát, mogyorót vagy mazsolát teszünk bele. Kokszreszelékbe forgatjuk.
Dear litlle flower.im chef--.not confectioner.
nade komolyan.....lövésem sincs. a cukrászat nem erősségem.
főzz inkább pacalt. azt ugy kell,hogy füstöltszalonnát apróra vágsz és kisütöd,a szalonnát kiszeded,majd a zsirján hagymát dinsztelsz...................
Tudod mi a tuti!

ami már elmult!De igen odatervezem!
Egyébként ö szakács!Nem cukrász!
Milka!

Szombaton akkor tuti hogy a "régimódiba" megyünk?
Szia Tündérke!
Persze!

de nekem ez már régen érett!
Meg aztáűn költségelni is kellett(könyvelö szerint),és probálltam hasznos dologra költeni!
Csak siess!

ugytudom,hogycsak 18.-áig van ez az akcio!
Köszi, azzal meg boven raerunk!
Gondoltam meglepem az xx-eseket valami ilyesmivel szombaton
Masnem megveszem keszen
És ez tuti recept!
Beszélsz az emberrel.... Aztán 9 hónap múlva ha szerencsétek van elnevezitek Raffaellónak....
jocikiraly!

Nem motoros téma, de a raffaellot,hogy kell csinalni hazilag?
Hali !