Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hmmmm....
Lehet csak ki akart velem tolni....
Ezt meg kell bosszulnom
Drága Oroszlánom!

De én mellette megcsináltam az exportokhoz a papirokat, meg már a kamionok is elmentek
Úgyhogy koppantál
Énis tudok ugy jáccani a gázzal,hogy rángatásnak tünjön!
Mivel párodis teheres,gondolom nekise nagy mutatvány ilyet produkállni!
Kisvirág!szállam, én csak most ültem ide, te már 15:50 óta irogatsz
Érdekes!
Ezt a nevetmég nem hallottam a rádióban !
Nem hinném, szerintem a videókat nézegeti!
Amúgy tényleg kifogyott, mert előtte rángatott
Ha nekem is lenne tanktáskám amibe tudnék (sutyiba) tankolni, akkor én is mennék annyit jaaa és én egyedül vagyok olyan nehéz, mint ti ketten
Na most elijesztetted!
Töletek ezt már elis várom!
Séta,meg romantika,meg minden!

Én azért Kisvirág helyében utánna néznék(vagy néztem volna),hogy tényleg kifogyott!?
Nem azért de az enyém simán elmegy 350-400 kilcsit egy tankal!
Ezt netedd!

Igenis tessék irogatni!A televert forumnál,márcsak egy rosszabb van!Az állo forum!
Én ott csak a "saját2 forumomon szervezek!

Kiirni sose irok ki semmit!De ha kedved van,nosza rajta!
Elméletileg az enyém,megis volt!
Igen!

Alias FÁNKOSBÁCSI!
Na ez a hozzáállás!


Igazán nemtudom elfogadni azt,mikor több mint egy honappal elöbb kiir az ember egy turát,hogy nelehessen ezt megoldani! És nem többnaprol van szo,hanem egy közel 5-6 orás dologrol!
De mindeggy!Akiki ottlesznek,azoknak nagyon örülni fogok!Legalább nemhiába szerveztem le ezt a napot!
Köszönöm a többiel nevébenis!
Lion!
Mi van vigyori
Mar megint a gép előtt ülsz?
Milka bá, sajnos én sem érek rá szombaton...




DE AKKOR IS OTTLESZÜNKCSAKAZÉRTIS
Sziasztok, Jocikirály, köszi de ezzel az apró baklövéssel nem akartam senkit zaklatni, és h mértnem kértem tel segitséget, mert biztam a közönségben amúgy meg ennél nagyobb baj SOHA ne legyen senkinek én végül is élveztem a dolgot, sétáltunk (romantikáztunk) egy jót a pályán
Ja és mi a helyzet a rutinvizsgával, Mikor lehet gratulálni?
(asszem ma már többet nem írok- ez elég egy hétre is)
Jocikirály!
Te azonos vagy azzal a Jocikirály-lyal aki a Danóbius rádióban "rendszeresen" szokott SMS-ezni meg telefonálni , hozászólogatni a reggeli témákhoz?.
Sziaaa!

Megértettem, és elmentem a tied is
A szombattal kapcsolatban!:
Én sem érek rá, DE mint írtam ezelőtt vagy ezer bejegyzéssel akkor is OTTLESZEK . Remélem mindem XX tulajdonos így tesz a szombati "menüvel" kapcsolatban!
Nemkellene kiírni a Motorozz.hu- n is?
Szépjóestét mindenkinek!
Szeretném mély részvétemet kifejezni Dodo balesetével kapcsolatban.- Bár én sem ismertem csak a Motorozz.hu-n váltottunk néha pár szót.
másnak is