Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem jooooooo!
Köszönöm !
Nektek meg jó esküvőt holnapra és érezzétek jól magatokat !kellemes hétvégét Nektek is!Garantáltan jó társaság lesz !
Oké köszi, ezesetben jó 7végét, és érezd jól magad Lion és Kisvirág
Már tényleg el és meg is van rá a jegyem !
De ezer százalék hogy találkozunk majd !Van még egy két program szeritnem idénre !No meg kerti pari meg iylenek,ahol meg Milka kotyvaszt !
Zuglói hát! Alapítsunk klubbot,legyünk alapítók! Hol vannak a többiek? Én most értem vissza edzésről. Milka jobbulást most olvasom mi van, ne hagyd magad!Én már a villamost is majdnem letoltam az XX-el majd meg mutatom a nyomát!
Ezt most írták be a CBF-es kollégák a fórumba:

"Egy kedves barátom összeházasodik élete párjával. Mivel nagy motoros, ráadásul Hayabusa fan, ezért titkon szeretnék neki egy aprócska meglepetést szerezni.
Ezért szuper lenne, ha a győri, illetve Győr környéki motorosok, főként a Hayabusa tulajdonosok egy kis kipuffogógázzal, fincsi motorhanggal lepnék meg őt.

A polgári szertartás augusztus 30-án, szombaton 5-kor(17:00)lesz a Városházán, és utána átmegy a karaván az Amstel Hattyú fogadóhoz, a Töltésszer u. 18 szám alá.

Tehát a túra a Városházától az Amstel Hattyú fogadóig tartana. (sajnos a bulit nem én szerveztem, tehát meghívással élni nem tudok)

Akinek van kedve, az jöjjön, óriási meglepetés lenne!

Előre is köszi a győrieknek!"

Holnap Busás-lakodalmas nap lesz.
Oké kösz, amugy eltudsz jönni és megismerhetünk téged is, vagy mát tényleg eligérkeztél?
Nem azért hogy okoskodjak meg ilyenek,csak jó tanácsnak mondom !
Legyetek pontosak az érkezést illetően,mert állítólag voltak belőle problémák régebben!
Tényleg csak tanácsnak írom.
Örülök h én is tudtam végre, egy értelmesset kérdezni
Kisvirág, a szemüveged ne keresd, mert itthon maradt, remélem nem mész neki a fának
Jóóóóókérdés!
Amit még nem kérdeztünk, mit érdemes v kell vinni?
Ottleszünk negyedkor nálad.
motort már lemostam megtankoltam.lánc befújva.(motul)
Na én lépek is.......
jo éjt nektek is
jóóóó
Mi is odamegyünk addigra,hogy ne unatkozzal, oké?
Milka:
Az jó, ha 9,30-kor ott leszek az M5 Tesco parkolóban?
Mikor értek az örkényi pihenőhöz kb?
Okés, ott leszünk
Mondjuk 9-9.30 között!
Motort pikk-pakk felujitottam!

Csak a karcok maradtak!Hál istennek,mindenböl(amiböl kellett) volt itthon!
Hozzám mondjuk 9-9.30 között kéne érkezni!
Akkor hany orara menjunk oda?
Milka bácsi.
félve kérdezem.....holnap akkor?
bár tudjuk,hogy acélkemény vagy....azért megkérdezném,hogy menünk-e.
mivel sejtjük a választ ezért a másik kérdésem,hogy hányra érjünk hozzád?
Ha én akkor csörgetlek.mikor indulunk,akkor nagyon sokat fogunk várni!Én a Tesco kuttol Kb.2 kilcsire lakom!
No problém!
De ne énlegyek az az egyes hely!