Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hááááát!

Én azt nemtudom pontosan!A motorradba szoktam venni,ott egyfajta van a 10W-40-es böl!Annyit tudok,hogy piros az olaj szine!
Sziasztok!

Olaj:

Hona gyári olajból van 2 féle
-GN4 (elvileg ásványi vagy félszint vagy 1/10ed szint kit érdekel) 5800 FT gallon
-HP4 (elvileg fullszint) 12-14000ft gallon

Én új kora óta GN4-et használok, most 40.000nél járok, semmi csörgés, még a feszítő se. Szerintem én már maradok ennél, amolyan tartósteszt lesz a motorommal :)

Castrol:

- ActEvo: Félszint, elvileg jó xxbe
- power1 vagy r4: fullszint, elvileg csörög tőle, túl vékony, nem ajánják!
Kedves Milka és szegedre tartó násznép!
Én csak 14:30-kor tudok elindulni(Bp. XIV. ker.) és arra gondoltam,hogy fél úton vagy még Szegeden (ha megvártok) oda adnám
a sárvédő árát $$$ és találkozhatnánk élőben!Ha Valaki akar még jönni v. ebben az időben indul írja már ide!Egyedül menjek. Köszi! Meg van a tel.számod Milka remélem kereshetlek!
Ciao!
Ha érdekel benneteket:szinte mindig Motult használok és igazából az a titka(tapasztalatom),hogy előző nap vagy 1 órával indulás előtt egyszer körbeérve befújom akkor csak nagyon minimálisat dob le és 5-700km-t tudok motorozni. A motorolaj más kérdés nekem többször volt Repsol 10w-50 zajosabb a blokk, HP4 van most finomabb a váltó (talán) és elcsendesedett a blokk és a Castrol talán a kettő közé esik.Döntsétek el!
Jó éjt mindenkinek!

Milka egy kérdés-Olvasgattam az olajos témát amit itt írtatok.A kérdésem csak az lenne, hogy mivel lassan olajcsere lesz a gépnél mit ajánlsz?Mert ha jól láttam mondtad, hogy castrol az jó 10w 40 es Nos én is a Castrolt szeretném bele venmni mivel most GN4 van benne de szeretnék castrolra átpártolni. castrolok közül amik 10 40esek szted melyiket vegyem?Előre is kösz

üdv
Na joéjszakát mindenkinek!

Mentem tente!
Ezis joo!
Oké zsoké !
Más. A minap figyelmetekbe ajánlottam,egy jótékonykodásos témát(3844)bejegyzés.Nos a mai nap 615000ft ot számláltak össze,ami lehetővé teszi a mentőrobesz ujabb 6 hónapi munkáját.a gyűjtés pénteken zárul le.gondolom még gyűlik egy kis pénz a számlára és ezálltal sok embertársunkon tudtunk segiteni.Mindnyájatoknak köszönöm a segitséget.
üdv mindenkinek
láncos témához.én eleddig a professional-t használtam a tflonosat a motip-tól.marha csöndes lessz tőle a rendszer,viszont nem szórja le magát....... hanem ÖMLIK mint az állat mindenre.
Viszont ha valaki supermotósan akar kanyarodni........
Viszont skubizom a témát,hogy mire váltsak.
Vagy ÁNEM
Azért,mert az nem ÁMEN!
Érdekes!

a 4033-as beirásomra nemirtad csak ugy "amen".
ÁMEN!
Ezért irtam az elején,hogy a lánckenés,meg olaj,fékbetét stb.téma,szinte kimerithetetlen!Mindenki másra esküszik4De ez igyisvan joooool!
egy biztos!
Mindannyian szeretjük a HONDA 1100XX-et!
Akkor a következö amit kiprobálok,a valvolin lessz!Max. ha elkurja a láncot,kapok egyett ingyé Pityusztol!Mivel ö volt az ötletgazda!Söt!Lehet hogy a motortis elkurja,ugyhogy inkább egy uj vasat kérek!De ha már uj motort kapok,akkor inkább legyen FJR!És ha már FJR ..........
Az igazat megvallva nem!

2-3-szor hivtam Ágit,de foglalt volt!utánna meg egyszerüen kiment a fejemböl!Holnap ujra probálom!
Használtam én is Valvolinét fehéret, de most az sem volt, meg használtam "száraz" sprayt is de én elqrtam vele a láncom, mert átlátszó volt és nemláttam sose h hol kezdtem el fujni
Én is kísérleteztem....
Motul,Castrol,"száraz",Louis-os, és Valvoline,ezek közül toronymagasan a Valvoline nyert -nálam-
A száraz is jó volt,csak arra többen azt mondták hogy elqrja a láncot,ezért váltottam. (nem qrta el,igaz sűrűbben kellett fújni)
No akkor jó átjáró házat !És kávézást !Üdvözlöm őket !
És sikerült beszélni velük?
Folyamatosan vendégeink vannak(Gáborom,Pep,XXAti).

Tudod szokásos átjároház!De mi ezt szeretjük!Tényleg!Van élet!Van mozgás!És sok kávé!
Remélem a jelentkezök közül senkinekse válltozott semmi!
Mert a jövöhéten leadom az asztalfoglalást!Ha jol számoltam 15-fö
Mivel a Szegedi áradás miatt,kérdéses a vendéglö nyitása,és elötte hétvégénis ottleszünk,ugy gondoltam mehetnénk Szarvasra!
Ha jonektek kérem jelezzétek,mert akkor elkezdek valami faintos éttermet keresni,és helyetfoglalni!

A Honda talira visszatérve.
Nézzük mekkora rá az érdeklödés!

Bár én rendszeresen szervezek turákat,de nem ezen a forumon,hanem a sajátomon.
Tehát:
Idöpont mondjuk legyen szzeptember 06.(szombat).
Pestieknek,és környéke legyen a talállkahely M5-ös kivezetöoldal (Szegedfelé)Tescokut 10.00-kor!
Innen jol lemennénk Szarvasra (ugy tervezem 12-13 oraközött ottlehetünk) pályán,és ott egy étteremben jol megkajálnánk!Oszt maradhatunk dumcsizni a kerthelységben,vagy lemehetünk a partra.
Remélem elsö"randinak" jolessz!
Nem mertem keményebb távot,vagy erösebb utvonalat kitalállni,mert nemnagyon ismerjük egymást!Illetve az "én fiaimat"(akikkel amugyis eggyütt motorozom),ismerem!De gondoltam jobb lessz egy kis laza gurulás,és inkább dumcsizunk!

1)Milka+Milkáné
2)jocikirály&blondy
3)Maistear+Niki
4)xxsanyi
6)Herci
7)Fux-x
8)Fix-x
9)XXSasi
10)Szabat
11)kisvirag_+defi(ha meg nem keso)
12)Pityusz - Még nem 100% -
Ebbenis mint mindenben(olaj,fékbetét,stb) megoszlanak a vélemények!
Én(és még sokan) castrolt használunk!Nem mondom hogy egyálltalán nemszorja,de lényegesn kevesebbet mint a többi!Ezis kisérletezéseknél jött ki!