Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hellóka Mindnekinek !

De jó kabla lettem !
Az biztos , hogy kell hozzá egy nagyon jó társaság is !
Lassan nekem meg a csizmát nem ártana megvennem ,csak időm mint 10 a mínusz nyolcadikon !
Az az igazság hogy nem akartam elhinni hogy nem bir ki 300 km t egy tank, és a kút elött 12 km rre megállt, aztán mellény fel, és egy kis séta 1,5 óra után egy autós elvitt a kútig és vissza is vitt, elv elég lett volna csak hát 2 személy, meg szél, meg vissza felé 180-200 s tempó ezeket nem vettem figyelembe, de minden nagyon JÓ volt és nagyon örülök h alálkoztunk
Tudod!XXi-század!Telefon,postagalamb,stb!Biztos hogy valamelyikünk szaldt volna!De azis lehet,hogy többen!
Egyébként bal oldalt,van egy müszeregység!többekközött tartalmazza a benzinszintmérötis!Namost erre néha,néha illik rápillantani!Oszt ha pirosan kezd el villogni,akkor még olyan 70-80 kilcsit tudsz elmenni,olyan 140-150-es utazonál!
Várjál4

Van kapcsolat ebbenis!Utánna nézek!A Yamaha wordben van némi-nemü kedvezményem(ugy 15-20%).Adj pár napot!Ha elfelejteném emlékeztess!
Szerencsés kéz.és lábtörést holnapra!
Lessz-lessz!

Szervezés alattvan!Csak most vannak más fontosabb "teendök"(Dodo).De ha azon tulleszünk,igérem lessz buli!
És ott megismerhettek még egypár nagyon,nagyon jo embert!Többek között a csapat szakácsát(Mistert),stb.
Ne aggodj Tündérke!

te vagy a kabalánk!És igenis tanusittom!TUD NEVETNI! Nemis akárhogy!Csak kellhozzá egy Csokibá! Igaz?
egy kérdés, bör ruhán gondolkodok vegyek most, v már érdemes várni karácsonyig (akciok)?
Tudod!XXi-század!Telefon,postagalamb,stb!Biztos hogy valamelyikünk szaldt volna!De azis lehet,hogy többen!
Egyébként jobb oldalt,van egy müszeregység!többekközött tartalmazza a benzinszintmérötis!Namost erre néha,néha illik rápillantani!Oszt ha pirosan kezd el villogni,akkor még olyan 70-80 kilcsit tudsz elmenni,olyan 140-150-es utazonál!
Ennek nagyon örülök!
Mi történt?

Mesélj!Ráadásul mértbnem telefonálltatok,ha baj van!Na ez az amiröl beszéltem!Ez a csapat olyan,hogy egyemberként ugrik,ha gond van!Akár éjel,akár nappal!
4153-as beirás!

Ha egy kicsit figyelnél!
Ja ja,tudok róla !
Na megyek aludni,mert holnap hosszú napom lesz,végén egy rutin pályával !
Jó éccakát és szép álmokat Mindenkinek !
De fogunk.......
csokibácsi azt igérte,lessz nagy összehozás
perszetermészetesencsakismerkedésileg.
Ja ja m,velem még nem találkozatatok !
Jobb napjaimon talán még meg is szólalok !
Még szerencse......
hááááátakóóóóór.szombatig még ugyis beszélünk...
nekem mennem kell mert nem kapok vacsorát.
Jóéjt mindenkinek.
Valahogy ugy
Na jo, akkor nem vigyorogtam ennyire
De volt egy rendes srac, aki segitett!
kölcsönös a dolog.a pályán mi történt,eeeefogyottabenga?
Ne sirjal, nekunk nagyon szimpik voltatok, na meg a tobbiek is
Regen ereztem magam ilyen jol
Haliho!

Megigerjuk minel tobb turan igyekszunk ott lenni
De megfogadva tanacsodat, mindig legalabb ket mocissal jovunk haza, mert en ugyan nem setalok tobbet a palyan
nyugodtam megfele.
Fasza.marha szimpik lehettünk,ha még nem is válaszol senki.......
Joéjt .
Ez most kérdés volT

Azthiszem ez már kiderült! Nagyon bizok benne,hogy ti,Kisvirágék,Pityusz,Jose,stb. Aktiv tagjai lesztek ennek a csapatnak!Ami nem azt jelenti,hogy minden turára,össuzejövetlere el kell jöni,ha törik,ha szakad!Ez nem erröl szol!
Ha havonta,vagy kéthavonta eggyütt tudunk gurulni,tudunk talállkozni azmár jo!Ha sürübben az még jobb!
Eddig szerintem sikerült egy jokis csapatot összeraknunk(mivel ez nemcsak az én érdemem,hanem a csapat többi tagjáéis),és én amennyire eröm,és szabadidöm engedi,ezt probálomis össztartani!Valahogy énlettem a csapat Csokibácsija!De ez nembaj,szivesen vállalom,és "vezetem2 ezt a kis társaságot.
Ja még valami!Láttátok,illetve talállkoztatok a többi nem XX-es taggal,baráttalis!Higgyétekel nekem egytöl-egyig nagyon jo emberek!Van akivel még nemtalllkoztatok,de összehozzuk aztis!
Szoval százszonakis egy a vége,isten hozott benneteket!És bizok benne évekmulvais eggyütt leszünk!
És mi is szimpik voltunk?
De komolyan.....mi nagyon örültünk,hogy személyesen is találkoztunk sok szimpatikus emberrel.sőt volt akiről kiderült,hogy rokonok is vagyunk.
Mielött elfelejtenétek!

Remélem a jelentkezök közül senkinekse válltozott semmi!
Mert a jövöhéten leadom az asztalfoglalást!Ha jol számoltam 15-fö
Mivel a Szegedi áradás miatt,kérdéses a vendéglö nyitása,és elötte hétvégénis ottleszünk,ugy gondoltam mehetnénk Szarvasra!
Ha jonektek kérem jelezzétek,mert akkor elkezdek valami faintos éttermet keresni,és helyetfoglalni!

A Honda talira visszatérve.
Nézzük mekkora rá az érdeklödés!

Bár én rendszeresen szervezek turákat,de nem ezen a forumon,hanem a sajátomon.
Tehát:
Idöpont mondjuk legyen szzeptember 06.(szombat).
Pestieknek,és környéke legyen a talállkahely M5-ös kivezetöoldal (Szegedfelé)Tescokut 10.00-kor!
Innen jol lemennénk Szarvasra (ugy tervezem 12-13 oraközött ottlehetünk) pályán,és ott egy étteremben jol megkajálnánk!Oszt maradhatunk dumcsizni a kerthelységben,vagy lemehetünk a partra.
Remélem elsö"randinak" jolessz!
Nem mertem keményebb távot,vagy erösebb utvonalat kitalállni,mert nemnagyon ismerjük egymást!Illetve az "én fiaimat"(akikkel amugyis eggyütt motorozom),ismerem!De gondoltam jobb lessz egy kis laza gurulás,és inkább dumcsizunk!

1)Milka+Milkáné
2)jocikirály&blondy

3)Maistear+Niki
4)xxsanyi
6)Herci
7)Fux-x
8)Fix-x
9
)XXSasi
10)Szabat
11)kisvirag_+defi(ha meg nem keso)
12)Pityusz - Még nem 100% -