Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali mindenkinek.
valaki...azt mondta valahol,hogy a karbisok többet isznak.
abban viszont egyetértek milkacsokibácsival,hogy kérhettél volna telefonos segitséget.
najah.lefogadom,hogy senki telefonszáma nem volt eltárolva.....
gondolom,azóta már pótoltad.-tárold az enyémet is.ha kellek megyek. este is...messzire is.70 2510555.
Üdv mindenkinek!
Milka, a szarvasi találkozóról le nem maradnék! Naná h ott vagyok!
Tegnap jöttem haza nyaralásból, net a közelben sem volt.
Részvétem ismeretlenül is Dodó hozzátartozóinak
Mint irtam már elpusztithatatlan,mint a terminátor!
Lagalábbis az autosoknak nemfog sikerülni!
Jó kezdés volt köszönöm!
Te jobban vagy?
Szia nekedis barátom!

Kialudtad magad?
Mielött elfelejtenétek!

Remélem a jelentkezök közül senkinekse válltozott semmi!
Mert a jövöhéten leadom az asztalfoglalást!Ha jol számoltam 15-fö
Mivel a Szegedi áradás miatt,kérdéses a vendéglö nyitása,és elötte hétvégénis ottleszünk,ugy gondoltam mehetnénk Szarvasra!
Ha jonektek kérem jelezzétek,mert akkor elkezdek valami faintos éttermet keresni,és helyetfoglalni!

A Honda talira visszatérve.
Nézzük mekkora rá az érdeklödés!

Bár én rendszeresen szervezek turákat,de nem ezen a forumon,hanem a sajátomon.
Tehát:
Idöpont mondjuk legyen szzeptember 06.(szombat).
Pestieknek,és környéke legyen a talállkahely M5-ös kivezetöoldal (Szegedfelé)Tescokut 10.00-kor!
Innen jol lemennénk Szarvasra (ugy tervezem 12-13 oraközött ottlehetünk) pályán,és ott egy étteremben jol megkajálnánk!Oszt maradhatunk dumcsizni a kerthelységben,vagy lemehetünk a partra.
Remélem elsö"randinak" jolessz!
Nem mertem keményebb távot,vagy erösebb utvonalat kitalállni,mert nemnagyon ismerjük egymást!Illetve az "én fiaimat"(akikkel amugyis eggyütt motorozom),ismerem!De gondoltam jobb lessz egy kis laza gurulás,és inkább dumcsizunk!

1)Milka+Milkáné
2)jocikirály&blondy



3)Maistear+Niki
4)xxsanyi
6)Herci & Andi
7)Fux-x
8)Fix-x
9)XXSasi
10)Szabat+Ági
11)kisvirag_+defi(ha meg nem keso)
12)Pityusz - Még nem 100% -
Szia Mr!
Tittelett Milka,és Mindenki!
Hülye!

de az ötlet jooooo!
Ezt miböl gondolod?
Remélem4
Hát jó. Pedig én is tudnék Neked adni csizmát, de ahhoz Milkáét kell az előbb emlitett módon felvenned, és ugy az enyémet!
Szép napot!

Sőt én úgy látom,hogy nőtt egy fővel a létszám, vagy nem?
Nyugalom Csokibá;azért még vannak egy páran !
Ja és köszi szépen !

No meg mosolygós szép napot everybody !
Köszi a tanácsot !Kivételesen nem valószínű hogy megfogadom !
Ahogy nézem,az az XX-es buli,kezd szépen dugába dölni!
Mintha szépen lassan elfogynának a jelentkezök!Pedig mekkora hévvel jelentkeztek az emberek!Ráadásul mindenkinek volt több mint egyx honapja,hogy szabaddá tegye ezt az egy napot!
Ági!

Felhúzol a lábikádra 2 pár téli zokeszt és már jó is! Sőtt téeln is hazsnálhatod, nem fog fázni benne a lábad.
A rutinhoz meg 1 kalappal!
Jóóóóó napot!
Mielött elfelejtenétek!

Remélem a jelentkezök közül senkinekse válltozott semmi!
Mert a jövöhéten leadom az asztalfoglalást!Ha jol számoltam 15-fö
Mivel a Szegedi áradás miatt,kérdéses a vendéglö nyitása,és elötte hétvégénis ottleszünk,ugy gondoltam mehetnénk Szarvasra!
Ha jonektek kérem jelezzétek,mert akkor elkezdek valami faintos éttermet keresni,és helyetfoglalni!

A Honda talira visszatérve.
Nézzük mekkora rá az érdeklödés!

Bár én rendszeresen szervezek turákat,de nem ezen a forumon,hanem a sajátomon.
Tehát:
Idöpont mondjuk legyen szzeptember 06.(szombat).
Pestieknek,és környéke legyen a talállkahely M5-ös kivezetöoldal (Szegedfelé)Tescokut 10.00-kor!
Innen jol lemennénk Szarvasra (ugy tervezem 12-13 oraközött ottlehetünk) pályán,és ott egy étteremben jol megkajálnánk!Oszt maradhatunk dumcsizni a kerthelységben,vagy lemehetünk a partra.
Remélem elsö"randinak" jolessz!
Nem mertem keményebb távot,vagy erösebb utvonalat kitalállni,mert nemnagyon ismerjük egymást!Illetve az "én fiaimat"(akikkel amugyis eggyütt motorozom),ismerem!De gondoltam jobb lessz egy kis laza gurulás,és inkább dumcsizunk!

1)Milka+Milkáné
2)jocikirály&blondy


3)Maistear+Niki
4)xxsanyi
6)Herci & Andi
7)Fux-x
8)Fix-x
9
)XXSasi
10)Szabat
11)kisvir
ag_+defi(ha meg nem keso)
12)Pityusz - Még nem 100% -
Jocikirály! Egy XX-es szimpi?
Azért nem válaszolt senki mert mindannyian megvoltunk zavarodva, kicsit sűrű volt a hétvége.
Ami meg Dodot illeti, én még minddig nem tértem magamhoz .Igaz nem olyan rég óta ismertem,de megkedveltem.ÉS nagyon megrendített engem is.Sajnálom ,hogy nem tudtam ott lenni tegnap,de gondoltam rá.Még mindig nem tudom felfogni.
Felpróbálhatom,de szeritnem az egy ici picit lötyögne rajtam !
Szia Tündérke!

Mondtam,ha csimma kell segittek!Az enyém pont eladoooooooooooooo!