Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na látjátok!

Megoldodik itt a félretett pénz problémája!
SZÉP volt, és GRATULA
Milka!

Lenne egy keresem, holnap reggel ha elindultok csorgess mar meg legyszi, mert mi a Tesco kuthoz megyunk, es akkor tudnank,hogy mikor induljunk
A szamom: 20/401-2266
Elore is köszi
Szerencsére nem vág a témába szorosan,de azért elmondom....
Ma zárult le a gyüjtés a mentőrobeszügyben.jelentem:KETTŐMILLIÓ huf a végeredmény.
Ugyhogy ha valakihez mennie kell........ott lessz.
mégegyszer köszönöm mindenkinek.
AZTAROHADT.............BAZZZZZZZZZ.
Mndenesetre örülök,örülünk,hogy te megúsztad.....valamelyest.
Nadeakkoris......apicsába.
....
Helyesen szóltál !Lett volna ám nem is tudom mi... !
Bár egyes helyeken fellelhető !
Én egy Honda CBF500ast szeretnék !
Nekem is lehet segíteni !
Szerintem rábeszélhetö a lányka!Már ismerem annyira!Ha gondolod megadom a számát!De nemtenném közhirré!
Nyugodtan!

Mint irtam,egyálltalán nem érzem magam vétlennek!Ez van!16-éve hibáztam közuton utoljára!Épp ideje volt!Nagyszámok törvénye!Sokat mész,elöbb-utobb hibázol!Ráadásul sose pereceljek nagyobbat!Talán ha 20-30-al mentem az állo sor mellett!
Nem,nem!

semmi ilyen nemvol!Nagyon megvolt ijedve!És telljesen normálisan,normális hangvétellel megbeszltük!Figyusz!Énis hibás voltam,kárlenne tagadni!Rosszkor voltam rossz helyen!Ennyi!A közel 25-éves pályafutásom alatt,ilyen csuszásokbol dunát tudnék rekeszteni!Anno mikor még táviratoztam(boldog 80-as évek),ezek mindennapopsak voltak!Ugyhofy tényleg semmi gond!
Segitteni tudtok!Régota áhitozom egy FJR-re!Ha össszedobnátok az árát,nagyon megköszönném!
Egyébként egy tükörlap kéne,meg egy tükörtatrto!A többit már megcsinálltam,meg fényezöre vár!
Mellesleg a héten meg vannak őrülve az emberek. Láttam vagy 5 balesetet. Én is végig szlalomoztam a várost az elmúlt napokban. Nem győztem kerülgetni. :(
Elméletileg.
Gyakorlatilag meg jössz Szegedre. Oszt' jónapot!
Milka:
Most én inkább nem "mondok" semmit, majd holnap személyesen.
Hál istennek neked semmi bajod! Mindig szomorú ilyen képeket kátni - de szerencse a szerencsétlenségben , hogy komolyabb bajod nem lett!
Azthiszem minden humor nélkül - boldog szülinapot lehet kívánni neked!
Sziasztok, Milka nagyon sajnállak, de még jó h nem nyomta oda a lábad, MINDEN motoros előre szokott "sunnyogni" Mikor megkérdezted tőle h mi a q...a annyát csinál, mit mondott? mindenesetre ha vmiben tudunk segiteni irj nyugodtan
Tudod!

csalánba nemüt a ménkü!
Na akkor dönötögessük az egymás utáni hozzászólásaim számát !

Okké zsoké,akkor várom legkésöbb keddi híreket !
Azt aaa...most nézem csak !
Örülök hogy jól vagy !
Jé most vettem csak észre hogy José Te is zuglói vagy !
Lsaan tényleg megalapíthajuk a Zuglóból írkálók klubbját !
Köszönöm szépen Józsixx és José !
De már tényleg leszerveztem holnapra elméletileg a programot !
De majd legközelebb !
Úgyis szoktam menni Milkáékkal !
Tündérke nevagy elfelejtve!

Csak most kicsit zsufis lett!De jövöhéten kapsz választ,megigérem4De telefonon egyszerüen nemtudom Ágit elérni!Tudod nagyság átka!De legkésöbb kedden talállkozok vele!
Egyértelmüüüüüüüüüü!

Motor hibátlan,na jo kicsit karcos!
Nemvolt mit elismerni!

Én sunnyogtam a sormellett(hálistennek lassan),ö meg befordult index nélkül,meg hátra tekintés nélkül!
Felhivtam egy rendör haveromat,azt mondta kijöhet,de 50-50%-osra fogják kihozni!Mivel énis "szabályosan" közlekedtem!
Huuu, meg tenyleg szerencse,hogy Neked nem lett semmi bajod!
Megint az a szitu,hogy nem figyelt az autos a motorosra
De azert holnap jossz?
Meg a pleko,meg a buko(befejeltem vele a tankot),meg a tükör(egyik tört,másiknál a tarto tört),meg ilyen aproságok!
De mint irtam elpusztithatalan vagyok!Egy 10-forintos horzsolás az oldalamon!Ja meg melkasommal eltörtem a plekot(ez egy kicsit sajog).De semmi komoly!