Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is kiégek mára!
Egész jól elvagyok itt magamban.
Remélem nem zavarok senkit!
Apám is ment 1700 km-t 1 év alatt, mondtam neki novemberben, hogy ha most nem is, de március-áprilisban legkésőbb lecserélem neki, tök mindegy mennyi van az olajban! Erre most bele tett még 2 ezret, direkt.

De akkor is lecserélem, mert 15 ezer van írva a könyvébe, de az öregem 5-6 év alatt megy annyit.
Bevállt a srác?
Kölcsönös szimpátia?!
Azért a kamiont nem hasonlítanám a motorhoz!
Khm! Elnézést.
megteszem, de felülsz mögém
Nem, csak pénzkidobásnak érzem. Ha 10000 kmenként cseréled bőven jó akármilyen autóba.
Pl kamionba a MOL olajat 150000 km-enként cseréljük és van hogy így is "kicsit túlfutnak 40-60000 km-rel mert a tulaj bacik behozni.
... és így is motorhiba nélkül elmennek 1 millió 1,2 millió km, mikor leadják belföldezés után.
No én mentem tente!
Jók legyetek!
Egyébként az ásványi olajak nem is mennének tönkre,de ezek az új szintetikus szarok igen!Mivel több bennük a mindenféle adalék,meg miegymás,mint az olaj!No ezek bomlanak le,ha nem is egy éven belül,de elég hamar!Ha hozzá vesszük azt,hogy esetenként állnak egy pár évet,raktárban,polcokon,stb.
Én inkább cserélek!
Sajnos láttam már mire képes állott olaj!
De ha beszélsz Kutyával,ő is eltudja mondani!
Egyébként a benzinnel ugyan ez a helyzet,pedig tiszta,adalék nélküli lenne,az se mehetne tönkre!
Szintén Kutya járta meg!
Miért!
Csak hótoló kell az XX elejére,oszt húzd neki!
Vagy hólánc a kerekekre!
Szóval burkoltan lehülyézel!?
Én a Birodalmi Csillagot tolom.
Tényleg így van!
Holnapi motorozást lefújta a hóesés
Végre!
Egy év alatt mitől megy tönkre az olaj ?
Értem Én, hogy nem kevés ember nem él ebből rosszul...
Mert te is szerelő vagy!
Én nem osztom ezt az évente olajcsere véleményt.
Pontosan!
Nekem a személyautó is most volt szervizbe!
Külön harcot kellett vívnom,hogy lecseréljék az olajat,mondván tavaly Február óta csak 3.600-km et ment az autó!
Mondtam ez had legyen az én gondom,én pénzem,én fizetek,tehát lehet neki ugrani!
Szerintem az évente egy olajcsere alap. Ha ötezret mész, ha tizenö ezret.
De javítsatok ki! Amatőr vagyok.
Jaja!
2000 ig még odafigyelősek voltak, de rájöttek, hogy nagy pénz van az alkatrészekben ...