Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon pengén néz ki az X11! Rá kel dobni 3 dobozt, aztán gooooo! Sok szerencsét hozzá!
Mondtam már ÚTÁLLAK! Na jó, nem is! Csak irigy vagyok! Hlaci mutatta annó az övét, és már akkor is nagyon tetszett az (ez) a forma. Szép nagyon!
Ja igen!
Kérték itt,hogy tegyek fel képet az "új"átalakított ülésemről!
No a kép!
Nyugodtan megmutatom neked az enyémet!
Garantálom nem mondod meg hogy sérült volt!
Szia!
Először is!
Ritkán találsz 8-10 éves vasat,ami nem sérült valamilyen szinten!
Nem mondom hogy nincs ilyen,de ritka!
Én is azt vallom,hogy ha szépen(nem látványosan),szakszerűen van javítva,akkor semmi gond!Ha lehet a főbb szerkezeti egységek ne legyenek javítva,mert azért egy erős,nagy tempóra képes vasról beszélünk!
XX-"gyengéi":kormánycsapágy,vezérműláncfe
szitő,régebbi típusoknál (2002-előttiek) feszabályzó,azon kívül az általános dolgok!
Te!
számold bele az én honoráriumomat is (kb. 57%)!
Bocs! Biztos zizzent vagyok! Mi legyen gyári?
Maga a motor?
Egyébként meg sok sikert holnapra!
Hirdetésből néztétek ki?
2007. emailt adsz leírom!
igyekezz gyárit venni késöbb könnyebb eladni ennyi... csak az eladáskor érdekes a km óra állása
az hogy 36 vagy 55 a motoron nem változtat semmit sem... A blokk örök darab... Holnap megyünk egy x11 ért
Sziasztok!
Teljesen új vagyok a fórumozók táborában, és szeretném a segítségeteket kérni!
Azt tervezem, hogy én is belépek a boldog xx tulajdonosok táborába.
Szóval vásárlás előtt állok, a használt autón nézelődöm és mindenki azt írja hogy az Ő motorja makulátlan.Nem vonom én ezt kétségbe, de jó lenne tudnom hogy mire figyeljek ha megnézek egy motort.
A mostanival is így jártam( Yamaha TDM 900 ) hogy amikor vettem elvittem magammal két "szakértőt" azt mondták látják hogy nem makulátlan de szépen meg van csinálva.
Most meg nem tudom eladni mert aki megnézi azt mondja hogy hát ez törött volt. (Pedig szerintem tényleg szép!)
Illetve azt szeretném még kérdezni hogy mennyire lényeges a kilóméter állás, és az évjárat.
Van itt 2005-ös 55 000-e km-el 1m-ért, és van, 1.6m-ért 34 000 km-el 2007-es évjáratú, ez utóbbi fel van dobozolva. De van hatszáz ezer forint különbség a km, és az évjárat miatt?
José-é 2007-es!
Ha jól tudom!

btibi10@freemail.hu
Tippem szerint ez a motor sacc/kb. 2005+ évjáratú lehet - a domború CBR matrica miatt
Mikori évjárat? Mennyiért akarod eladni?
Hello! Az enyémet megnézheted.
Hétvégén volt fent egy györnyörű fekete XX hahun, 950e ft volt az ára, és győri volt. Ki merte megvenni előlem?
Nekem is van egy pár, szép állapotú gyári dobom,még az előző mocihoz vettem.De mikor eladtam megmaradtak. Ha esetleg valakit érdekel,én is eladnám.
irtam email-t
Olyan sokat nem javíthattak rajta, az enyémen (2007.) 2 már kellett cserélni és nem pályázok. Egyébként nem kell egyből cserélni, mikor megszólal, csak akkor ha már 3-6 ezres fordulaton végig hallani. Az elsőt még gariban cserélték, úgy 35-36 ezer kilométernél.
Bocs a szóismétlésért! Cserélni, cserélni....
Ez azért van mert a 2005-ösökben már javították a hibát...
A legjobb/szebb a környéken! 3 éve járok le évente legalább kétszer! Ha először mész érdemes 1 napot eltölteni Mostar-ban, vagy Sarajevó-ban. A szállás-étel-ital-benzin olcsóbb jóval. Ha bármi érdekel segítek szivesen!

azóta még nem vettem

köszi
érdeklne ...
btibi10@freemail.hu
Mert idiőták, hozzá nem értőek