Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Speciális (kirívó) eset vagy!
Nem. Én nem ezt az árat céloztam meg, hanem a motor paramétereit, ja és a duál fék is sokat nyomot a döntésbe.(jobban tetszik az analóg műszer egység, mint a digi)
BMW-t soha nem vennék, a ZZR 14-et sokallom teljesítménybe,főleg mindnnapi használatra, az FJR nem tecCcik.
Akkor csak jól mondtam a négytizedet!
Látod te hitetlen!
Jaj mááááááááááááá te kis te!
Élni tudni kell!
Én nem fékezek!
Max motorfék!
Sajna csak egy digitálissal. De ha gondolod előszedem a hitelesített Mitutoyo-t és megmérem azzal is! Meg aztán vagy én fékeztem sokat, vagy Te keveset...
Ez durván 1-1,2 körüli ár, tehát te is abba a csoportba tartozol aki 1 milla körüli áron keresgettél. Akkor nem írtam nagy hülyeséget!
Értem! Köszönöm!
Lézerrel mérted?
Nagyon köszönöm!
Nekem elől 4,7 mm hátul még nem mértem!
Kawa ZX6r - et adtam érte és 600000 HUF
Ebben benne van a teljes ügyintézés. (átírás, friss műszaki,biztosítás kötés)
Bocsi a késlekedésert, de a gyereket altattam! A hátsó 5,1; az első 5mm.
És megkérdezhetem mennyiért mindezt?
Nekem azért lett XX 2001-es mert ennek analóg a műszerfala, viszont injektoros az üza ellátás
Ennyi volt a nézőpont, de ezt emlegettem
Azért garázsdísznek drága.
Anno 2.7-ért vettem...
Na ez az, kb nekem is. Ezért érdekelne djtoci kollégáé!
Az övé még szinte új!
Az enyémbe 70-pár ezer van,és még csak 4-tized hiányzik a tárcsából!
Emlékezz pont nyáron volt téma,akkor méricskéltük!
Kíváncsi vagyok!
Minek az neked?
150-ezret simán elmennek!
Akkor garázsdísz lesz belőle!
Djtoci!
Megtennéd, hogy megméred tolómérővel az első tárcsák vastagságát?
Előre is köszi!
Hogy miért?
Azok akik XX-et (vagy ehhez hasonlót keresnek ZZR, Hayabusa, FZR, azaz sporttúra kategóriát) nincs elég pénzük. Kb. 1 millióig keresgélnek, akinek több pénze van, már nem ebben gondolkodik, neki már ezek öreg és elavult gépek, inkább nézeget BMW K1300, Yamaha FJR1300, új 'Busa és Kawa ZZR 1400-t. Ők 2.5 milliótól keresgélik a kínálatot, más vásárlói csoportot képviselnek. Ettől még jó motor az XX, csak az emberek bizalma is erősen megingott a sok behozott törött, óratekert motor miatt, megveszik és bosszankodnak, hogy ilyen szar meg olyan szar ez vagy az a tipus. Van az a mondás, hogy minden annyit ér amennyit adnak érte, hát ezért ennyi az ára az XX-nek!
Az enyém is!
Majd megkapja a gyermek!
Egyébként tényleg a béka segge alatt vannak az XX-árak!
Csak azt nem értem miért!
Jaj tényleg!
Ezt el is felejtettem!
Megyek pince tekerni!