Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Imádlak!
Ennyire zavar, hogy milyen gyönyörű bordó a Bálnám, nyugodtan lefényeztetheted a Tiedét is.
Nem fogunk cikizni, hogy idáig kékkel jártál
Mért nem akarod, hogy CÉP motorral járjak
Olvastam,nálam!
Egyébként nagy szerencséd,hogy nem volt nálam hirtelen 180-ezer pénz,mert akkor kéken kaptad volna vissza!
... irigység beszél belőlem
Tankolással vacsival együtt
Ha csak most értél haza,akkor olyan nagyon nem mehet az a masina!
Én már fél órája itthon vagyok!
Oppsza megenst befigyelt pár pontocska!
Görögbe én is tudok segíteni!
Sok időt töltöttem ott anno,még valamennyi nyelvtudás is megmaradt!
Kész a Bálna és naggggyon jó lett
Úgy mentem vele mint egy állat nem számít a hideg gyerünk-gyerünk
Tűrhető lett
Örült!?
Nem sokat kéne kutakodnom emlékeim között,hogy ilyen emlékeket idézzek fel,ahol ha jól emlékszem volt egy fekete XX-is!
Köszi a figyelmességedet,és a jó tanácsot.De pár év téli táviratozás van mögöttem,tisztelem a hideget!amúgy nem nagyon vettem észre így utcai használat mellett,hogy gáz lenne a menet teljesítményel,úttartással!sőt kifejezetten jól muzsikált a vas,igaz nem feszengettem a határait,már csak a friss fékbetétek miatt se!
Semmi gond, Idén negyedszer megyek, már odatalálok... Ha valakinek kell információ akkor keressen. Ha valaki Görögbe megy, annak is tudok kicsit segíteni, mert idén mentem 20. alkalommal....
Akkor nem te kérdezted, hogy merre menjetek?!
Bocs!
Mi biztosan megyünk, de még nem döntöttük el, hogy június, vagy szeptember. Tavaly szeptemberben voltunk, 4300 km lett a túra, de felejthetetlen volt. Idén Montenegro1 hét pihenő lesz Szicilia előtt.
Tegnap mellettem is elmentek úgy százzal. Szentedrei úton, be a sorok közé!
Őrült!
Hello!
Mentek Montenegróba? Segített valamit a leírás? 5 éve voltam, azóta biztos javultak a körülmények!
Csak óvatosan! Nagyon hideg az aszfalt, a telókban az olaj. Olyan, mint ha merev vázas géppel menne az ember bakelit kerekeken. Én is mentem a héten kb. 20 km-t, de olyan hideg volt a levegő, hogy elment a hangom és azóta szarul vagyok. Pedig nem éreztem a hideget és a ruhám is első osztályú.
Köszönöm jól esnek szavaid!
Ha minden jól megy,és az égiek is úgy akarják,akkor Vasárnap próba!
Ma kint voltam egy kicsit vele (bevasaltam az új betéteket),de így még semmi különbség!
Köszönöm a választ! Valóban nagyon szép lett, reméljük kényelmes és tartós is lesz. Ezután már nem csak a kipu-dobok miatt irigykedek...
Ülés a helyére téve!
Ugye, hogy a fekete bőrön jobban mutat a bordó
TEeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
Kapolsz!