Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
lenne egy kérdésem!

Honnan lehetne beszerezni (letölteni) magyar nyelvű kezelési útmutatót (természetesen XX-hez? Esetleg szerelési útmutatót? Sajnos magyar nyelvűt nem kaptam a mocihoz.

Válaszotokat előre is köszönöm:)
Aha értem!
150-méterről 45-centis a kör!
De mivel nekem a rendszám a szélvédő alatt 1-1,5 méterre van,kiegészítő érzékelő kell a rendszám főlé!De ez nem akkora gond,költség mint 6-8 blokkolófej feltevése!
Milka!

Te is tudod,van a blokkoló,meg van a találat jelző!
Szerintem is felesleges kiadás jelzőt venni,még 150m-ről sem olyan nagy a lézer szórása (szerintem),hogy nagy biztonsággal időben jelezzen.
A 75-is épp elég sajnos!
No ez már használható infó,köszönöm szépen!
A KIYO-t már ajánlották mások is!
Mivel itt lakom pár utcányira tudom hol készült a kép!
A zajvédő fal nem fémből van,így nem árnyékolja le a szóródó jeleket!
De hagyjuk már ezt az oktatosdit a blokkolóról!
Én simán azt kérdeztem hogy detektorból milyen a tapasztalat!
Teherautóval nem száguldozunk holmi 90-es sebességgekkel
Laser Interceptor a drágább fajta. Veszel hozzá kiegészítő kapcsolót, hogy csak a detektáló funkció maradjon bekapcsolva, a blokkolás nem. Aztán van még Kiyo Laserpro - ez olcsóbb. De egyébként odaát a guruk megmondják a tutit
Te mintha írtam volna hogy teherautóról van szó!
Gondolom ez elkerülte a figyelmed!
Pl.
Ha elbújnak pl. egy zajvédő fal mőgé, akkor is látod őket?
Igen, mivel nálad 90 Km/h a "plafon", így van némi esélyed lassítani 50-40-30-as, stb. sebességre. Viszont pl. autópályán 200-250-ről 130-100-ra, személyautóval / motorral azért nehezebb
A hátulról mérésnél el kell haladnom mellette!
Akkor meg vagy látom,vagy mivel vannak úgy nevezett "szórt jelek"bőven le reagálhatom a dolgot!
Ha számításaim nem csalnak akkor kb.100-150 méterem lenne a "produkcióra".Meg is gyújtanám a MAN-t ha ennyi idő alatt nem állna meg!Nem vonat ez!
...arról nem is beszélve, hogy amennyiben hátulról mérnek rád, az általad felvázolt metódus hatásfoka konvergál a nullához
Minden tiszteletem a tiéd, ha nálad 100%-os valőszínűségel kivitelezhető a méréseket követő hirtelen megállás / letérés, egyéb manőver
Ezzel annyiban vitatkoznék(blokkoló),hogy vannak lehetőségek ha rád mér!Beszéltem pár rendőr ismerősömmel és ők megosztottak velem némi infót!Mérni általában 200-500 méterről mérnek.Képet viszont a legjobb(fáma 4)is csak 70-100 méterről képes készíteni!Tehát a megoldás egyszerű!Bejelez az érzékelő,félreállok,lekanyarodok,megfordulok,stb. Elmegy.Elmegy akár egy autó is akkor szépen elindulok,oszt jó napot,mivel megszakadt a felvétel!
De megsúgtak még egy infót!Az újabb teherautókat nehezebb bemérni(persze nem lehetetlen mint nálam is történt)mivel a műanyagról valahogy rosszabbul jönnek vissza a jelek,mint a fémről,és az újabb vasak mint az enyém is,elől szinte tiszta műanyag!
Aztán a másik egy teherautót lefedni 6-8 fejjel lehetne a felület miatt!Szóval ez már elég költséges mutatvány!
DE a kérdésem nem is erre vonatkozott(direkt írtam is nem kell blokkoló),hanem a detektorra!
De természetesen köszönöm!
Alapok:

lézer ellen lézer blokkoló - lézert csak blokkolni lehet, előjelezni nem, mert mikor megszólal a jelző, abban a pillanatban jön ki a nyomtatóból a csekk a Te neveddel

-radar ellen radar detektor

Mivel radaros mérés a fix dobozokon kívül nincs, ezért totál értelmetlen radardetektort venni.


A detektálás, és a blokkolás közti különbséget gondolom érted.

Ha a fentieket fogtad, szerintem itt kérdezz
Nos!
Segítséget kérnék,radar-lézer detektorral kapcsolatban blokkoló nem kell)!
Kinek mi a tapasztalata,ki milyet ajánl,használ?
Egy teherautóban szeretném használni!
Nem szoktam külön ellenőrizni!
Ha beszitál,beráz vagy búg azt észre veszem!
Egyébként mikor mosom a vasat körbe szoktam tekerni,akkor mindenféle képen észre venném!
Mikor ellenőrizted?
Csak mert menet közben semmi rendellenességet nem éretzem!
Mi van,te nem motorozol?
Értem!
Akkor én szerencsés vagyok,mert már több mint 70-ezer van a vasban(ebből 90% tökig terhelve),no meg Budapesten is járkálok rendesen,de még semmi!
Nekem még nem kellett cserélni igaz csak 17500 van a vasban!

A fejemben kell cserélni egy-kettőt de az nem olyan egyszerű