Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Telljesen jo a megoldás!
Viszont ha ilyen hosszu idöre mész,akkor a telljes összeget 24.000ft dobd be létszi!
Köszike!

de informatikussal már beszéltem!Ök egy más világ!Hubi is az!Nagyon jo tanácsokat adott,de ök más szemszögböl közelittik meg a támát!Ez olyan mint én odaviszek egy informatikust 10DB MAN-hoz,és mondom válassz!Valszeg a számára legszebbet fogja választani!Én meg a használhatosot nézem!
Nos én igyvagyok a laptoppal!Egyszerüen mint felhasználokat kérdezlek titeket!
100 alatt mindenféle képpen!

Nekem "csak" dolgozni kéne!Most találltam 75-ért akcioban!Megyek megnézem!
ment vissza mail mejben leirtam a dogokat és kontakt!
Köszi, én is megérkezés után szoktam fujkálni amig meleg, de néha még az idom is tiszta sz..r, nem tudom néha g.olajjal leszoktam mosni, de tartok tőle h igy tönkre teszem a gumit?!

Milka hol vagy msnről?
Kisvi rág! okkés
Szia!

Nekem Valvoline van sztem tök jó,meg annyi a "titok" hogy indulás előtti este fújim be és akkor abszolút nem ken össze semmit! :)
Köszi tudsz e vmi infót irni róla pl hol lehet kapni és mennyiért?
Remélem a jelentkezök közül senkinekse válltozott semmi!
Mert a jövöhéten leadom az asztalfoglalást!Ha jol számoltam 14-fö
Mivel a Szegedi áradás miatt,kérdéses a vendéglö nyitása,és elötte hétvégénis ottleszünk,ugy gondoltam mehetnénk Szarvasra!
Ha jonektek kérem jelezzétek,mert akkor elkezdek valami faintos éttermet keresni,és helyetfoglalni!

A Honda talira visszatérve.
Nézzük mekkora rá az érdeklödés!

Bár én rendszeresen szervezek turákat,de nem ezen a forumon,hanem a sajátomon.
Tehát:
Idöpont mondjuk legyen szzeptember 06.(szombat).
Pestieknek,és környéke legyen a talállkahely M5-ös kivezetöoldal (Szegedfelé)Tescokut 10.00-kor!
Innen jol lemennénk Szarvasra (ugy tervezem 12-13 oraközött ottlehetünk) pályán,és ott egy étteremben jol megkajálnánk!Oszt maradhatunk dumcsizni a kerthelységben,vagy lemehetünk a partra.
Remélem elsö"randinak" jolessz!
Nem mertem keményebb távot,vagy erösebb utvonalat kitalállni,mert nemnagyon ismerjük egymást!Illetve az "én fiaimat"(akikkel amugyis eggyütt motorozom),ismerem!De gondoltam jobb lessz egy kis laza gurulás,és inkább dumcsizunk!

1)Milka+Milkáné
2)jocikirály&blondy


3)Maistear+Niki
4)xxsanyi
5)Spog+Niki /hát nem jött be! /
6)Herci
7)Fux-x
8)Fix-x
9)XXSasi
10)Szabat

11)
_kisvirag_+defi(ha meg nem keso)
12)Pityusz - Még nem 100% -
Szia lion!

Légyszives smsre válaszoljál

Szia.
Én ipont használok, és IMÁDOM! Ez eddig a legjobb amihez szerencsém volt, csak ajánlani tudom!
Sziasztok jooo barátok, gondoltam csak úgy bejelentkezek készülök a szombatra: lemostam a gépet, meg a börkabátokat is, sőt a sisakokat is, pici segitséget kérnék, a lánc sprémet állandóan szorja a lánc, eddig Motult használtam de most nem volt, vettem a Honda Repszolt ezt mégjobban szórja, ti milyet használtok v tanácsoltok?
Sziasztok!
Milkabá! Ahogy azt nemrég beszéltük, kiszámíthatattlan a melóm! Nem leszek itthon a túrán! Vasárnaptól nemvagyok 26 napig Magyar föld közelében! Kivagyok!
De viszont nagyon kéne nekünk az a sárvédő dolog! Meglehet valahogy oldani? Mondjuk ha bedobom Pepnek a lóvét? Bár nem ismerem, de tuti örülne a lóvénak! Mi a véleményed?
És ha szeptemberben valaki Párizs körül jár, csörizzen rám, nyugodtan!
Ment mail!
Hello pityusz bocs hogy belebeszélek ide de nekem van egy nagyon jó kis laptopom eladó ha érdekel emilezz vagy msn vagy tel egy simens amilo pro!
Sziasztok!

Milka nekem mar ket eve Fujitsu Siemens van, es nagyon meg vagyok elegedve vele.
De ha gondolod megkerdezem battyamat, mert o informatikus Talan tud segiteni
Milka!

Én is szeretnék laptopot venni,most van folyamatban a tájékozódás...
Olyan 100-120e ft.-ot szánok rá, Te?
Más!

Egy kicsit OFF TOPIC,de hátha tudtok segitteni!
Már beszéltem pár emberrel(Hubi,Maistear),de hátha még van vélemény!Szoval:Laptopot szeretnék venni!
Ki mit mond,melyiket miért vegyem,vagy nevegyem!
Na tessék!

Van itt tapasztalat böven!
Mért a tied mikori volt?
Ám legyen!
Akkor nekem szerencsém volt hogy még a kislámás XX jutott anno!
Olaj témához!

A gyári GN4 úgy tudom ásványi, a HP4 fél.szinti.
A Repsol sintetico 10w40 az szintetikus,mentem egy XX-el amiben ez az olaj volt,a váltó vajpuha volt,viszont a motor zajosabb mint a GN4-el.
A Repsol 10w50 is full szint,viszont valóban qrva vékony olaj,sztem az XX-be túl vékony...
Bár tudnám!