Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nemjol tudod barátom!

Meglehet lelni,a fotogaléériájában!Egy fekete XX,West-es felirattal!
Az XX-en 1998-ban lett "nagylámpa",olajhüttö a vizhüttö elé került,stb!Az Injektortis 1998-99-ben kapta!lásd XX-Ati gépe !A lámpa se állja meg a helyét,mert az enyém 2002-es nagylámpás!XXAti-é 2000-es és nagylámpás,injektoros!Tudtommal 2002-után már nemvolt válltoztatás!Illetve csak annyi,hogy 2006-tol,nem matrica a felirat az idomon,hanem valami "fém" cucc!

De lehet hogy a fenntirtakban tévedek!
persze,persze!

De ovis koromban aztis mondtam,hogy a jézuska hozza az ajándékot!
Komolyra forditva!Tavaly nemhiszem,mert én idén februárban tettem bele,és saját tapasztalatom,csak azota van!Lehet hogy mástol hallott dolgot kommentálltam!Egyébként eleinte nekemis jovolt,de olyan 4-5 ezer után,hangosabb lett!Szerintem!
Milkabácsi... én ezeket link thinkpad-okat ((T60, T61-es modellek)) ajánlanám, ill én innen szereztem be annó. Nem olcsó, de nem is drága. És én még sose bántam meg. De az is igaz hogy mindenki mást szeret....
Egyébként meg szép jó napot mindnekinek!
Azt majd megtudod!
Hát én azon az oldalon nem találtam semmi XX-hez hasonlót. de ez nem is lényeg.
Azt viszont nem tudom hogy "98-ban volt egy válltás,ráncfelvarrás" miről beszélsz?
Mert én ugy tudom hogy 97-2001 ig az XX-en nem változtattak semmit sem. Akkor kapta meg az injektort. Utánna 2003ban vagy 2004ben kapta aráncfelvarrást hátsó lámpa stb...
Már nem azért a 20 fillérért, de a gyári olaj az félszintetikus 10W-40-es és attól nem csörög a váltó meg egyebek. Tavaly még Te is ezt mondtad!
Árban meg még Voice tudott tavaly nagyon jó árban gyári olajat 4-6000 forint között a 4.mittoén mennyi litert ami szerintem messze a legjobb ár. De meg kell kérdezni hogy hol menyibe kerül az olaj.
Igen!

Figyusz!Kárt biztos nemtesz a mociban,föleg nem 10.000-km alatt!Probáld ki,és lessz abbolis tapasztalatunk!Lehet tök jo lessz!Énisnekemis ugy van "sok" tapasztalatom,hogy magamat,meg a vasat,sokszor tekintem kisérleti alanynak!Oszt utánna majd legközelebb másként döntök!De van info!
Tehát vegyél Repsolt,oszt meglátjuk!
Persze!

Mert Maistear barátunk gazdag!(hogy én ezért mitkapok majd?)
Szüröbolt(amit én ismerek) Üllöi uton van!Pontos cimet sajna nemtudok(mert csak odatalálok),de utánna nézek!
Nagyon sürgös?
a lelkem mélyén a repsolt a 10W-50-t, különösen az 50 miatt nem szivesen választanám.... bár az 50-es az magasabb hőfokig bírja...
Gazdag....?!?! Maister barátunk mondta hogy hondánál és gyárit.... ja meg az emaileket tök ingyen elküldtem. Begyűjtöm az ajánlatokat és majd döntök.
És köszönöm szépen az infókat

Na és hol is van az a szűrőbolt / olajbolt ?
Voice! 12,30 Széchenyi tér Városháza!
Pontosan!

Illetve a lényeg,hogy 10W-40-es legyen Félszintetikus!
a szintetikus tul vékony az XX-nek!Nemszeresse!
Bár a "gyári olaj" szintén 10W-40-es,és gondolom félszintetikus,de valamiért nemszereti!És nemcsak nekem nemjött be,másnakse!Gondolom azért sokták akciozni sokszor!Mert a kutyánakse kell!
Hát aki olyan gazdag,hogy hondáéknál veszi az alkatrészt?!

Szüröboltban olajszürö 1200Ft,légszürö 6.800Ft
Olajbol Castrol 10W-40 a jooooooooo!
A Honda "gyári"olaja nemjo,mert valamiért "csattogos" lessz töle a válto(nekem most az van bent),de nemvagyok töle elájulva!
A repsolt még nemprobálltam.
szivesen!
Szasz!
Ára alapján repsol. Csak ugyebár akkor az ára alapján az a legsilányabb is, meg az a 15w50 nem tuti, Csokibá mondta anno hogy a gyári, tehát 10w40-es kell neki!
Jónapokat ti nemdolozósok!

hogy nagyobb legyen a zűr a fejemben, írtam pár honda-kereskedőnek hogy a 98as XX-be olajszürőt/légszűrőt/olajat szeretnék.
Az olajszűrőre nagyjából 3000Ft-os a légszűrőre 11.000Ft-os válaszokat kaptam, de olajból 3-an háromfélét írtak.
1. Honda HP4 10W-40 1 Gallon ( 3.785l ): 13.520,-Ft
2. 10W40 Racing 4T (4Liter)11.200,-Ft
3. Repsol 15W50; 4 liter 6.040,- Ft

Ki mire szavaz...?
Hahó!

Mikor hova kell menni szegedre? úgy néz ki hogy el tudunk menni!
Valaki még somogyból, akihez tudnék csatlakozni? Vagy útközben találkozzunk?
Nagyon köszi a segítséget!
Ma énse melozok!

Ügyetintézek jobbhilyán!De ahhozse sok kedvem van!
Szeretjük?

Imádjuk!
Oksa!
Vettem a fáradságot,és jol megnéztem(a videotis)!

1)Mindig gyanus,ha egy motor átvabn fényezve!És ez nemcsak átvan fényezve,de rendesen átisvan alakitva!
2)Gyanus,hogy külhoni a vas!
3)Ez a vas,amit te nézel valoszinüleg karbis!Ami azt jelenti,hogy 1-1.5 lityivel többet ezsik,mint az injektoros!Igaz 10-15 loval erössebbis(nincs benne még katalizátor).
4)Vezérmüláncfeszittö szökott behányni(tipushiba),de ez a vas elméletileg ezen már tulvan,mert legkésöbb 18-25 ezer köztött jelentkezik a hiba.Jelensége 3.500-4.000-nél becsörög!Aztán ahogy megy tönkre a feszittö,egyre nagyobb fordulatszámot ölelát ez a csörgés!
5)Utánna járhatnál az évjáratnakis!A kintröl behozottaknál szeretnek "fiatalittani".98-ban volt egy válltás,ráncfelvarrás!Ha hátul"kislámpás",meg az olajhüttö az a fejidomban van(ujnál vizhüttö elé került),akkor biztos hogy nem 98-as!
6)Jo lenne tudni,melyik országbol hozták be,mert mindenhol máshol van lefolytva!Szinte biztos hogy folytott a vas!Kint 100-le a felsö határ!7)még gyanus azis,hogy fémfékcsö szett van a vason!Az XX-nek hiresen jo a féke!Sose cseréljük le a fékcsöveket!
Legalább is én igen !
Inkább ide írogatok mint hogy könyveljek a hollandoknak !
Szóval lehet megdől az egymás utáni hozzászólásaim száma !
Az sokszor számomra is rejtély, és sokszor hetekre is eltűnik !
De azért szeretjük a jányt !