Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Magamra fözök lalikám.. (üvegtigris)
Ugyanaz a vacsi, mint az ebéd, úgyhogy ezt is megúszta
De ott van még a reggeli kávéja
Mai vacsorádbol nemszivesen ennék!
Ebben igazad van,de ismeretlenül,probál az ember finoman fogalmazni!
A sörös részt én kihagyom!

Még életemben nemittam egy csepp szesztsem!Viszont helyette bagozok!Legalább olyan káros!
Viszont nemkell a gyereknek agyonütni a lakásért!Elmegyek én addigra magamtolis!
Hoppá!

Kapoloklistába megenst befigyelt egy 6-os!
Megaztán holnapi kávédban nehogy hashajtois legyen!
Ez felért egy fenyegetéssel
Milka!

Ezt munkahelyi balesetnek hívják!
Munkaidőben kv, munkaidőn kivűl meg sör..
Persze csak a Busások hagyják magukat!
Lám-lám!

Munkahelyi szerelem!
Ki hitte volna!

Teis "nagy" kávéfogyaszto vagy?! Ezek a sofförök!
Nálamis inravénásan megy a kávé!Itthon meg a csapbolis az folyik!
Na nem kotekszel, az én kamionjaim már lassan a határon vannak
Már a hóvégi zárást csinálom
De ne keseregj 1 óra mulva otthon leszek
Kisvirág!szálam, dolgozzál mert a parkolóba már nem férnek be a kamionok, és a 6 oson van a sor vége
Oké mindent értek, és remélem sok kv t, elfogyaszthatunk egymás társaságában, a sok közös túránk során
Szerintem sok jooooo embert megismerhettek!

Egy nagyon joo kis csapat jött össze!Nagyrészt XX-esek,és Busások!De mind egytöl-egyig remek ember,és barát!
Sokszor megy az adok-kapok(XX-Busa) ügyben,de ez belefér!Amig mindannyian tudjuk hol a határ,addig ez mehetis!De ha "baj" van,eggyemberként mozdulunk!Majd meglátjátok milyen,mikor szemtöl-szembe állunk egymással!
Sose szégyeld!

Én már évekota nyomom,oszt még mindig nemmegy!De én erre azt szoktam mondani,a mindennapi munkámhoz nemis kell!Itt meg elbohockodom a betükkel!Részemröl az ABC-ét,megoldottam 20-25 betüböl!Nálam nincs hosszu o,u,ü,i,stb.Egyszerüen nemérdekel!Örülök hogyha a betüket meglelem a klaviaturán!Külömbenis ne azt nézzék hogy irom,hanem hogy mit!
Mert otthon nem engedsz a gép közelébe
A kisvirág otthon, csendbe van, csak "messziről" (munkahely) bátor
Úgy látom mostmár kezdesz belejönni:o)
Szia szia, az az igazság hogy, én csak mostanában kezdtem el "gépezni" és még nemnagyon találom a gombokat Jól látod én is szakmabeli vagyok, nagyon várom a 7végét, remélem sok jooo baráttal megismerkedhetünk
Dejo látni,hogy nálatokis megvan a "leosztás"!
Egyálltalán nem!

De ezt már Kisvirágnak kifejtettem!