Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A hátsó telló alsó részén van egy állító csavar. Azt hiszem hogy a húzó fokozatot lehet rajta állítani.
Alaphelyzet óramutatóval megegyező irányban tövig be kell hajtani majd vissza kb: 1 fordulatot és plussz annyit amig a referenciajelhez nem érsz a csavarnyillás természetesen a felső része értendő.
Honnan tudod hogy forr?
Amúgy még nem írtad hogy neked hogy mutatja a visszajelző!
A "paraszt" nem!

de én egy kis idöráfordittással igen!
Aka a nemnek!Nem én vagyok nagy spiller(illetve de igenis az avagyok )hanem szétkell hozzá szedni!Mivel a hátso rugostagohoz nemférsz hozzá,oly egyszerüen!Aksitarti ki,aksi ki,meg még másis!Nemtudom szervizbe hogycsinállják(talán van valami spéci kulcsuk),de házilag csak igy megy!És alösször ugye a rugofeszességet állitjuk,és mikor az megvan,ahhoz állitod a csillapittást!Forditott esetben tullesz csillapitva,no akkor jön a nagy perec(mert nemtudja magát kirugozni).
Szoval ha gondolod,nekiugorhatunk,de egy félnapos program!
Köszi a választ!
Engem csak az aggaszt, hogy a termosztát nem úgy végzi a dolgát ahogy kellene.
Felvonuláskor meg lassú menetben szép lassan felmelegíti a vizet és valóságosan forr a kiegyenlítótartályban a víz. Nem tudom hogy ez természetes vagy kezd valami baj lenni.
Oksa!
Sziasztok!
Milkabá, azt szeretném kérdezni, hogy a hátulját keményíteni, azt otthon is megtudja a paraszt csinálni, vagy csak szervízben lehetséges? Tökre nem az Én világom a szerelés......
Válaszodat előre is köszönöm!
Akit még érdekel!

A "belsösárvédö"!AZ xx-es talállkozon(szarvason) kérném el azt az 50%-ot(12.000FT),ami elöleget bekell fizetni!
Tehát aki még komolyan gondolja,az hozzon magával annyi lét!
Ja és ide irja fel,mert ez lessz a végleges!

Milka
Hubi
Maistear
Spog /még nem tuti, de sztem 2 havert még rá tudok dumálni! Addigra természetesen fixet mondok, és fizetek!/
Köszike!
Köszi!

Majd meglátjuk!
Nekem digitális van!

Ott 82-fok az üzemi(menetközben,és nem kánikulában).De felmehet 115-igis nyugodtan,az még nemgond!
Autoéval nem helyettesithetö,pont a magas höfök miatt!
Ezt akartam írni én is...
Nekem ('97-karbis) a legalsó vonal fölött picivel - normál használatban.
Ha tötymörgök vagy lassan megyek dög melegben akkor felmegy a közép értékig,de ha ismét haladok akkor vissza a legalsó vonal felé... Neked?
hello taylor.az adatlapot kitöltötted már?
akkor nosza.
hello

HA SZarvason akartok kajálni a Régimódi éttermet ajánlanám! orosháziuton kifele,,,
ha esetleg még tudok valamiben segiteni szolj! mert Szarvasi vagyok
Sziasztok!

Segítségeteket kérem, hogy XX hőfokmérő órátok üzem közben hol áll meg és menet közben hogyan viselkedik. Termosztátot esetleg valamilyen autótípuséval lehet e helyettesíteni?
Remélem a jelentkezök közül senkinekse válltozott semmi!
Mert a jövöhéten leadom az asztalfoglalást!Ha jol számoltam 17-fö
Mivel a Szegedi áradás miatt,kérdéses a vendéglö nyitása,és elötte hétvégénis ottleszünk,ugy gondoltam mehetnénk Szarvasra!
Ha jonektek kérem jelezzétek,mert akkor elkezdek valami faintos éttermet keresni,és helyetfoglalni!

A Honda talira visszatérve.
Nézzük mekkora rá az érdeklödés!

Bár én rendszeresen szervezek turákat,de nem ezen a forumon,hanem a sajátomon.
Tehát:
Idöpont mondjuk legyen szzeptember 06.(szombat).
Pestieknek,és környéke legyen a talállkahely M5-ös kivezetöoldal (Szegedfelé)Tescokut 10.00-kor!
Innen jol lemennénk Szarvasra (ugy tervezem 12-13 oraközött ottlehetünk) pályán,és ott egy étteremben jol megkajálnánk!Oszt maradhatunk dumcsizni a kerthelységben,vagy lemehetünk a partra.
Remélem elsö"randinak" jolessz!
Nem mertem keményebb távot,vagy erösebb utvonalat kitalállni,mert nemnagyon ismerjük egymást!Illetve az "én fiaimat"(akikkel amugyis eggyütt motorozom),ismerem!De gondoltam jobb lessz egy kis laza gurulás,és inkább dumcsizunk!

1)Milka+Milkáné
2)jocikirály&blondy.
3)Maistear+Niki
4)xxsanyi
5)Spog+Niki /ha Magyar földön vagyok, dátum függő/
6)Józsixx
7)Hubi+Ani
8)Herci
9)Fux-x
10)F
ix-x
11)XXSasi
12)Szabat
Akit még érdekel!

A "belsösárvédö"!AZ xx-es talállkozon(szarvason) kérném el azt az 50%-ot(12.000FT),ami elöleget bekell fizetni!
Tehát aki még komolyan gondolja,az hozzon magával annyi lét!
Ja és ide irja fel,mert ez lessz a végleges!

Milka
Hubi
Maistear
Majd odafigyelünk,hogy töledse vegyünk vasat!A motort nem véletlenül nemirtam!
Ja kávéd meleg!
Mondtam én hogy nem nagyon kell utast vinne vele...Vagy csak 1x,aztán Ő mondja hogy soha többet...
700kmes túra...mmmmm...erre való.

Pont most vaciláltam hogy jövő héten leszaladok Bibionéba motorral....XXel már indulnék is, de asszem a VTRel inkább kihagyom

Utast is vittem már...többet asszem nem kell
Tetszik!

20.-án volt egy 700 km-es túra,barátkozunk...
Ha a VTR-rel mentem volna sztem még ülni se tudnék azóta...
Na hogy jön be az XX? VTRel már annyit mentem az elmúlt héten mint az XXel idén összesen
csak 7végén használva,akkor is csak templomba járáshoz...