Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Kisvirág!
Sohasem késő, sőőőt!
Már csak egy dolgot kell megtenned! Töltsd ki lécci az adatlapod! Nálunk ez így megy. ha kicsit visszaolvasol meg is látod! Csak azért írtam nehogy Csokibá hatalmas szigora lesújtson reád!
Félve feltennék egy kérdést.:
az xx túrát mennyiben befolyásolja az időjárás?
Nem ropizok,csak a szöszi itthon szeret zuhanyozni.
Remélem a jelentkezök közül senkinekse válltozott semmi!
Mert a jövöhéten leadom az asztalfoglalást!Ha jol számoltam 14-fö
Mivel a Szegedi áradás miatt,kérdéses a vendéglö nyitása,és elötte hétvégénis ottleszünk,ugy gondoltam mehetnénk Szarvasra!
Ha jonektek kérem jelezzétek,mert akkor elkezdek valami faintos éttermet keresni,és helyetfoglalni!

A Honda talira visszatérve.
Nézzük mekkora rá az érdeklödés!

Bár én rendszeresen szervezek turákat,de nem ezen a forumon,hanem a sajátomon.
Tehát:
Idöpont mondjuk legyen szzeptember 06.(szombat).
Pestieknek,és környéke legyen a talállkahely M5-ös kivezetöoldal (Szegedfelé)Tescokut 10.00-kor!
Innen jol lemennénk Szarvasra (ugy tervezem 12-13 oraközött ottlehetünk) pályán,és ott egy étteremben jol megkajálnánk!Oszt maradhatunk dumcsizni a kerthelységben,vagy lemehetünk a partra.
Remélem elsö"randinak" jolessz!
Nem mertem keményebb távot,vagy erösebb utvonalat kitalállni,mert nemnagyon ismerjük egymást!Illetve az "én fiaimat"(akikkel amugyis eggyütt motorozom),ismerem!De gondoltam jobb lessz egy kis laza gurulás,és inkább dumcsizunk!

1)Milka+Milkáné
2)jocikirály&blondy
3)Maistear+Niki
4)xxsanyi
5)Spog+Niki /ha Magyar földön vagyok, dátum függő/
6)Herci
7)Fux-x
8)Fix-x
9)XXSasi
10)Szabat
11)_kisvirag_+defi(ha meg nem keso)
köszönöm barátom.de ez nem rólam szól,hanem RÓLUNK!
Ha motoros kerül bajba, ki segtsen ha nem a motorosok?!
Ezenkivül akár egy buszjegy ára is számithat abban,hogy valamelyikünknek időben elállitják a vérzését.....
stbstb...ezért gondoltam,hogy feldobom a témát.
Ez egy nagyonszép dolog!

És öszinte elismerésem érte,neked!
Más.Fontos.Promotálnék.-
Aki a danubius rádiót hallgatj,az tudja miről van szó.a többieknek elmondom.:A főnix mentősök szolgálatba állitottak
egy totál felszerelt motort,aminek az üzemeltetésére már nem maradt pénzük.a hallgatókat (is)kérik,hogy segitsenek,ki ahogy tud (cash).ma én lemondtam a javukra a 8 ezer forintos nyereményemről.kérlek titeket,hogy aki ugy érzi,hogy ez neki belefér,lehetőségeihez képest támogassa az ügyet. meg aztán,az is lehet,hogy egyszer majd hozzánk kell kiérni piszok gyorsan.nos a danubiuszos lányok szivesen segitenek mindenkinek,hogy hogyan tud támogatni.-a tel számuk: 06 1 452 61 61. előre is köszönjük a segitséget.
Akartam írni hogy a láncspray (is) csodákra képes...
Haliiiiiiii.
ezért nem tanácsos követni engem.
mindig elszórok valamit,más föveszi és tessék....de visszanehozd!
amúgy nekem a sima láncomban lakott.mert répa voltam és sok olajozás kimaradt,meg lógott is.mert arra is répa voltam.
Tipushiba!

Vezérmüláncfeszittö!
Szia nekedis!
Én mivel lustadög vagyok, kisétálok ide a Motorradba,és jol megveszem az utángyártottat!
Hacsak a Hondánál belenem futok valami akcioba!Sajna a Honda aranyárért méri a cuccokat!
Egyébként szép jó napot mindnekinek!
Szia!
Engem majd érdekel a dolog ugy 15000km mulva, de amig azt belerakom neked kell vigyázni rá!
Szia Hubi!
Válasz mindenre: A Hondánál, és gyárit!
Válasz a miértre: mert a Honda mérnökei nem véletlenül találták ki hogy ez jó hozzá!
Válasz a ugyan honnan vehették ezt-re: azt nem tudom, de ugynézki hogy bevált!
Remélem a jelentkezök közül senkinekse válltozott semmi!
Mert a jövöhéten leadom az asztalfoglalást!Ha jol számoltam 14-fö
Mivel a Szegedi áradás miatt,kérdéses a vendéglö nyitása,és elötte hétvégénis ottleszünk,ugy gondoltam mehetnénk Szarvasra!
Ha jonektek kérem jelezzétek,mert akkor elkezdek valami faintos éttermet keresni,és helyetfoglalni!

A Honda talira visszatérve.
Nézzük mekkora rá az érdeklödés!

Bár én rendszeresen szervezek turákat,de nem ezen a forumon,hanem a sajátomon.
Tehát:
Idöpont mondjuk legyen szzeptember 06.(szombat).
Pestieknek,és környéke legyen a talállkahely M5-ös kivezetöoldal (Szegedfelé)Tescokut 10.00-kor!
Innen jol lemennénk Szarvasra (ugy tervezem 12-13 oraközött ottlehetünk) pályán,és ott egy étteremben jol megkajálnánk!Oszt maradhatunk dumcsizni a kerthelységben,vagy lemehetünk a partra.
Remélem elsö"randinak" jolessz!
Nem mertem keményebb távot,vagy erösebb utvonalat kitalállni,mert nemnagyon ismerjük egymást!Illetve az "én fiaimat"(akikkel amugyis eggyütt motorozom),ismerem!De gondoltam jobb lessz egy kis laza gurulás,és inkább dumcsizunk!

1)Milka+Milkáné
2)jocikirály&blondy
3)Maistear+Niki
4)xxsanyi
5)Spog+Niki /ha Magyar földön vagyok, dátum függő/
6)Herci
7)Fux-x
8)Fix-x
9)XXSasi
10)Szabat
José!

Szerintem láncfeszítő,de ez csak tipp így láttatlanba (hallatlanba)
Remélem a jelentkezök közül senkinekse válltozott semmi!
Mert a jövöhéten leadom az asztalfoglalást!Ha jol számoltam 17-fö
Mivel a Szegedi áradás miatt,kérdéses a vendéglö nyitása,és elötte hétvégénis ottleszünk,ugy gondoltam mehetnénk Szarvasra!
Ha jonektek kérem jelezzétek,mert akkor elkezdek valami faintos éttermet keresni,és helyetfoglalni!

A Honda talira visszatérve.
Nézzük mekkora rá az érdeklödés!

Bár én rendszeresen szervezek turákat,de nem ezen a forumon,hanem a sajátomon.
Tehát:
Idöpont mondjuk legyen szzeptember 06.(szombat).
Pestieknek,és környéke legyen a talállkahely M5-ös kivezetöoldal (Szegedfelé)Tescokut 10.00-kor!
Innen jol lemennénk Szarvasra (ugy tervezem 12-13 oraközött ottlehetünk) pályán,és ott egy étteremben jol megkajálnánk!Oszt maradhatunk dumcsizni a kerthelységben,vagy lemehetünk a partra.
Remélem elsö"randinak" jolessz!
Nem mertem keményebb távot,vagy erösebb utvonalat kitalállni,mert nemnagyon ismerjük egymást!Illetve az "én fiaimat"(akikkel amugyis eggyütt motorozom),ismerem!De gondoltam jobb lessz egy kis laza gurulás,és inkább dumcsizunk!

1)Milka+Milkáné
2)jocikirály&blondy.


3)Maistear+Niki
4)xxsanyi
5)Spog+Niki /ha Magyar földön vagyok, dátum függő/
6)Józsixx -- nekem sajna nem jó :( Milka Neked jeleztem is a pécsi túrán.
7)Herci
8)Fux-x
9)Fix-x
10)XXSa
si
11)Sza
bat
Szépjóreggelt mindenkinek!
Ti légszűrőt, olajszűrőt, olajat hol szoktátok beszerezni az XXhez?
milyen olajat tesztek bele?
sorry Milkabá, de Hévíz miatt nem fog összejönni
Remélem a jelentkezök közül senkinekse válltozott semmi!
Mert a jövöhéten leadom az asztalfoglalást!Ha jol számoltam 17-fö
Mivel a Szegedi áradás miatt,kérdéses a vendéglö nyitása,és elötte hétvégénis ottleszünk,ugy gondoltam mehetnénk Szarvasra!
Ha jonektek kérem jelezzétek,mert akkor elkezdek valami faintos éttermet keresni,és helyetfoglalni!

A Honda talira visszatérve.
Nézzük mekkora rá az érdeklödés!

Bár én rendszeresen szervezek turákat,de nem ezen a forumon,hanem a sajátomon.
Tehát:
Idöpont mondjuk legyen szzeptember 06.(szombat).
Pestieknek,és környéke legyen a talállkahely M5-ös kivezetöoldal (Szegedfelé)Tescokut 10.00-kor!
Innen jol lemennénk Szarvasra (ugy tervezem 12-13 oraközött ottlehetünk) pályán,és ott egy étteremben jol megkajálnánk!Oszt maradhatunk dumcsizni a kerthelységben,vagy lemehetünk a partra.
Remélem elsö"randinak" jolessz!
Nem mertem keményebb távot,vagy erösebb utvonalat kitalállni,mert nemnagyon ismerjük egymást!Illetve az "én fiaimat"(akikkel amugyis eggyütt motorozom),ismerem!De gondoltam jobb lessz egy kis laza gurulás,és inkább dumcsizunk!

1)Milka+Milkáné
2)jocikirály&blondy.

3)Maistear+Niki
4)xxsanyi
5)Spog+Niki /ha Magyar földön vagyok, dátum függő/
6)Józsixx
7)Herci
8)Fux-x
9)Fix-x
10)XXSa
si
11)Szabat
Oksa!
Akit még érdekel!

A "belsösárvédö"!AZ xx-es talállkozon(szarvason) kérném el azt az 50%-ot(12.000FT),ami elöleget bekell fizetni!
Tehát aki még komolyan gondolja,az hozzon magával annyi lét!
Ja és ide irja fel,mert ez lessz a végleges!

Milka
Hubi
Maistear
Spog /még nem tuti, de sztem 2 havert még rá tudok dumálni! Addigra természetesen fixet mondok, és fizetek!/
José ( Milka nem leszek ott Szarvason,előtte odaadnám előre is köszi)
Szevasztok Srácok!
Jocikirály azért nem csörög a kígyó nálad, mert itt van most az enyémben!(1 év,24.000 km,3-4 ezer/ford.)
Tovább adnám nem érdekel valakit?
System!az XX video tök jó,még nem láttam,ez reklám volt anno?
Üdv. Cimborák
Sziasztok!
Valami túrácska készül a jóbarátok topicban.