Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tam-tam dob xx-dob mindegy ne verjük már tovább
mi zu a láncot megpuceráltad már?
De ezt a csoda beavatkozást akkor miért nem írtad le!
Ekkora titok?
egyébként ismerek olyan embereket akik megvágják a használt gumit!
Tehát aki nem így tesz,az hülye,pazarló stb.?
Bár való igaz én nem értek a járművekhez,még kevesebbet a motorokhoz,legkevésbé az xx-hez!Így meghajlok a tudásod előtt!
A vezérműlánc feszítő annyiban különbözik a dobtól,hogy a vezérműlánc feszítőt Honda is elismerte mint széria hibát!a dobokról ilyet még nem halottam!De ebből is látszik,hogy neked mennyivel jobb,szerteágazóbb a tudásod XX-ügyben!
Én nem értetlenkedni akarok, de nem mondod el, hogy mit csinálsz vele!
Nekem először 30 ezer km után kezdett csörögni úgy 3 ezres fordulaton,
Majd úgy 35-36 ezernél ki lett cserélve. Így mentem vele kb. még egyszer 30-at és úgy 66-67 ezernél megint csere! Ha igy számolok akkor 100 ezernél ismét cserélnem kell! Na ezért érdekel, hogy mi a megoldás!
Köszi!
Igazatok van, vegyetek új feszítőt de egy új blokk?az még jobb sőt mellé még egy kávédaráló? hogy -20fokban is legyen ami zörög az talán még jobb megoldás
Ez csak egy lehetőség lett volna azoknak akik nem 24.000ft-ról akartak volna indulni hanem egy kb.5perces beavatkozásról ami 0-ft és akkor működik ha nem ment sokat csörögve(ezen egyébként nem tudom mit nem lehet érteni) és nem sufnyi hanem külföldi XX-es fórumon bevált dolog ami nekem és többeknek is bevált.Az hogy ki kit minősít az az írásokból kiderül.Akinek meg nem csörög az nem értem miért foglalkozik ennyit vele?Ha a gyári dobokat nyitottra cseréljük azzal is a honda mérnökeit minősítjük?
ok
Aha!És amúgy nem látszik rajta hogy mire való!
Ja igen!legközelebbi talinál,bilincs legyen!
Persze búb le és gó
Ezt most lőttem!
Aha értem!
És azzal mentél vásárolni?
Speed Line a neve!
a shox oldalán akár most is sport- túra kesztyű árban sem volt veszélyes és abban a kategóriában a legjobb védelmet nyújtja!
Búbos igaz mobil búb van rajta egy opel amiben 6 gazfickó elfér ketrecben hátul!
Több embert hoztunk így ezzel érkeztünk.
Legyen!
Én küldöm a vásárlókat,nekem mindegy mit szerelek be!Csak aztán jó legyen az az után állítás!
Kíváncsivá tettél kesztyű ügyileg!
Mikor láthatom a szerzeményt?
Pontosan!Elég a tartó,dobozhoz meg ahogy mondtam a platni dolgot!
Akkor uszkve 40-pénz környékéből megáll az egész!
Milyen rabszállító?Nem a pupossal jöttetek?
sebaj....
Atixal majd jól megvárjuk amig mindenki elfelejti és akkor majd ujra támadunk.......
Szia!
Igen a shoxban vettem nagyon szép kis darab!
megkérdeztem a konzolt 17ezer, platni 8ezer doboz 75ezer
konzolt majd veszek ott dobozt meg ahol mondtad!
Este 7re értünk haza nagy forgalom volt a pályán meg a rabszállító nem egy gyorsvonat!
Köszönöm de az enyémbe már ki van cserélve!
Max. azoknak tudod eladogatni akiknek még gyári!
Én csak kicserélem ha ide hozzák!
őt=ők.
tese viszed semmire az üzleti életben ha nem olvasol a sorok között,te fasz.
most kéne megvenned nagytételben az összes kidobott feszitőt....meg bindzsikézzük azt jól eladjuk a Milkáéknak,mert őt dusgazdag külföldrejáró szállitmányozók, és nekik cserélni kell 20.ezrenként.......
Te se dógoztadkimagadateléggé.....
neked sincs fingod sem a médiáról......
minden jelentős fórumon (XX). tudják már (tegnap óta.)hogy meg kell heftőlni a bindzsikéjét azt nem csörömpöl.)
Lecserélte a vez láncot valami kaucsuk szijra...
A szerelő nekem sem monda el pedig jóban vagyok vele....