Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem 70k-t mondtak valami wingrackre és ehhez még ajánlotak 120k-ért két darab dobozt... A szomorú az egészben, hogy ez volt az egyetlen hely ahol találtam. Vagy lehet, hogy én vagyok lúzer?!
Én a tartót újonnan vettem (nem bíztam a bontottba,ki tudja miért került oda)!viszont dobozból használtat vettem,20.000Ft/db volt!Külföldről hozzák be őket,ki lehet fogni!
Az enyém ilyen!
Köszi! Én is givi-re szavazok csak nem tudom, hogy 120k két oldaldobozért és a tartókonzolért az sok vagy nem. Mármint anyagi helyzettől függetlenül...
Én részemről a GIVI termékeket részesítem előnybe!abból is a MAXMA-típust!Belefér két nyitott bukó,meg meg pár apróság is!Nem olcsó,de 260-nál meg se rezdül!
*segítségeteket*
Sziasztok!
Május eleje óta XX tulajdonos vagyok és most szeretném a segítségeket kérni. Szeretnék oldaldobozokat a Vasra. Sok boltot felhívtam már de vagy csúnya összegeket mondtak vagy nem volt nekik. Ebben kérnék tanácsot.

Előre is köszönöm'
Még olcsón megúsztad sztem.Biztosan jól viselkedtél.A rutin meg az évek:)
igazságod vagyon!
jobb nem cukkolni őket.
én például tegnap tudtam meg (5000 huf-ért)hogy lejárt a kocsi műszakija.)
nem volt vita.
hülye voltam fizetek.
Gumis cégnél melóztam,ott akiknek volt dícsérték!
Ez így van feneséges uram

Asszem visszarakom inkább a gyári dobokat. Nem adok biztos alapot amiért belémkössön a biztos Úr. Legyen csak kreatív ha meg akar büntizni
Egyébként szokásomhoz hívem rájöttem így indulás előtt két nappal hogy szinte életveszélyesek a gumijaim. Dunlop Roadsmart 2-t tudtam csak hirtelen venni. Vkinek van vele tapasztalata? Gyárilag Dunlop Sportmax volt a gépen, én meg voltam vele elégedve. Nem csapatok nagyon, hosszú túrák a világom, így 30 ezret kibírt. Ami az elégedettségem alapját adta hogy vizes úton sem hagyott cserben, bárhogy szakadt, szinte "sínmotor" volt :) Pl Indulás reggel Verona környékéről, kb 20 km után szakadó eső. Szegedig végig ebben a malajban, úgy, hogy Szlovéniában a pályán, az autók tudtak 60-nal araszolni, úgy szakadt. Sisakban csak elmosódott féklámpákat láttam...
Szval ha vkinek van tapasztalata a Roadsmart2-vel kérem ne tartsa magában...
Biztosan nem mondok újat, de azért én kipróbálnám a helyedben hogy ha a hátulja teljesen be van keményítve akkor megmarad-e a jelenség?(nem ül a hátulja nem könnyül el annyira az eleje)
Postán el tudnád küldeni?
Egyetértek!

egyébként az osztrák rendőr is olyan mint a magyar,vagy bármelyik....
ha akar megbasz.
például a gyorshajtást nem kell fotóval bizonyitania....vizuálisan megitélheti. azt jónapot.
lehet vitatkozni,meg anyázni is....csak nincs értelme.
ha akar begbasz.
ennyi.
de van olyan gyári dob is amiben az E3 van benne........
Volt egy osztrák kollégám, aki azt mondta hogy ha nincs a dobban az E4, akkor papírt kérnek a sógorok. Ha az sincs, akkor sok pézt :( Csak ezért aggódok, ahogy látom nem alaptalanul. Lehet hogy csak visszapattintom a gyári dobokat. Jobb a békesség...
Nekem már úgy is csinálta ha egyedül motoroztam! Kormánycsapágyat cseréltem, most megszünt!
Teljesen természetes jelenség az xx-nél!
Mivel gyárilag orrnehéz a paripa,ilyenkor jóval kevesebb súly jut előre!Nekem is beszitál felpakolva!Erősebben kell tartani a kormányt!
Na ez jó kérdés...




4doboz heineken
Sziasztok.Most értem haza a montenegrói túrámról,a képen látható módon voltam felpakolva(+asszony).A problémám a következő:az első futóművem 70-90 között olyan szinten rázott hogy az istentelen .Ugyanezt dobozok nélkül két személlyel nem produkálta,ezért gondolom nem a gumiban kell keresni a hibát.Valakinek van hasonló tapasztalata ill.megoldása azt szeretettel várom.Üdv.:Csabesz
És mennyibe kerülne ez nekem?
és olyan,hogy olyan akinél nincsen de tud olyat akinél szintén sosem volt?
Nekem is van, illetve tudok is olyat akinek van! Sőt! Olyat is tudok, akinek van, és tud még pluszba olyat akinek van is!