Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neked más a műszerfalad, ezért nem tudok ebben segíteni! Az enyém, ha villog, úgy 60 km-t tudok még menni és akkor kereken 20 liter megy bele!
Ertem. Inkabb a hatotav miatt kerdezem, sajnos nem tudok annyit motorozni, hogy szamitson az arkulonbseg, de ha kiegyenlitodik, akkor meg jobb :)
Enyém 2007. injektoros! A többi fórum társ tapasztalata szerint a karbis majd' 1 literrel többet eszik! Ezeket régebbi bejegyzésekből tudom!
A 100 vagy 95 nálam ennyit számít, amennyit megtakarítasz literben azt kifizeted a kettő közötti ár különbségben! Én sem tankolok mindig százast!
100-as benzin annyit jelent? Nekem 280-320km kozt szokott kigyulladni a lampa, de nem tudom, akkor mennyi van meg benne, mennyit menne el...
Errol van valakinek infoja?
(enyem karbis, 99-es, elvileg nagyobb a tankja)
Kutyáék=KRESZ szerint (nagyjából)
Motoros szemmel Svájc előnyösebb, mint Magyarország!

Nekem nincs utasom, 2 oldaldoboz + tanktáska.
100-as benzinnel 1 tank ~ 350-360km, 95-ös benzinnel 1 tank ~310-320km kb. 5-6 ezer fölé nem szoktam forgatni, nekem elég, nem kell tűzijáték!
Úgy legyen
Nem akartalak zavarni!

De ez hiba volt tőlem!

Legközelebb, ha a környéken "garázdálkodunk" jelentkezünk!
Ígérem!

Üdv:
Imi
Ami kezdődik hét tehát a jhéten szombat v vasárnap érnétek ránk?
szombaton 10kor végez mama melóval vasárnap ne melózik!
Időjárás függő is bár szerintem mindkét nap jó idő lesz.
Persze ha oké nektek!
Tudom nem is azért mondtam!
Minden képen,de ide menni kellet!Mondtam az okot a telefonba!
Miért nem csörgettél meg kinéztem vna veled!
Karcoltunk vna lábtartót(legalábbis bal oldalon).
Akkor lehet h jobban jártál vna velünk
Szia! Nemrég értünk haza. Voltunk Egerszegen a pályán rutinozni. Mentünk pár kört. Nekem a szlalom része teccccett a legjobban!
Volt egy csatornaépítés az egyik faluban, elég gáz volt!
Üdv:
Imi
Nekem az 5.8 az rekord, a másik irányba 9.3 a rekord 6.3-6.5 korul van a normal atlagom utassal, autopalyat kerulve.

A kepek Svajcban keszultek, itt elek tavaly tavasz ota :)

Ui: Nem ismerem "kutyáékat".
Nos én most értem haza a Szegedi kamionos találkozó gyorsulási versenyéről!
Pontosabban az elején eljöttünk már,mert siralmas volt az egész!Az eddigi évek leg rosszabbja volt!
Ez melyik ország? Köszi.

Nekem idén volt egy osztrák túrám (5 nap Türnitz és környéke) ott 5.7 volt az átlagom! De Kutyáékkal voltam!
Üdv!

Jó kis képeket csináltál!

A fogyasztásom most egész jó, mert megettem 2 tányér tárkonyos ragulevest, meg 3 adag szalonnás-pulykahúsos tokányt 1liter málnaszörppel.

Egyébként az az 5.8 nem rossz egyáltalán. Tavaly sikerült 5.5-re levinni két személlyel, hágókkal, autópályával, nem tötymörgősen.
Tegnap felmentunk a hohatarig, ott is jol viselkedett a pilot road3 :)
3100km van benne, lathato-merheto kopas nincs, szerintem 16-18-20ezret el fog menni.

Par fotot is hoztam nektek:) :
http://i.imgur.com/nRscJmm.jpg
http://i.imgur.com/lhZqpEq.jpg
http
://i.imgur.com/l9udCaM.jpg


A fogyasztasotok hogy alakul? En nem tudom 5.8ala vinni, pedig nem hajtom, mint allat. Orszagut 80-100, autopalya 130-150.
Igen!De neked ehhez nem kell engedély,ezt te is tudod!
ha hívható vagy egy 10 perc múlva hívhatlak?
ja én is így vagyok csak így nem olyan tempós a haladásom mint anno illetve mint szeretném
azért én szorgalmasan nyomok pár kis kört gyakorlásképpen minden mocizáskor jobbra és balra is
Nem nagyon gyakorlok,rá mivel félek hogy fikázás lesz belőle!Van egy határ ameddig bármikor ledöntöm,de annál jobban nem!
Megvan a megoldás!
Fel ülünk ketten egy motorra!Mikor jobbos jön én döntök te fosod össze magad,ha ballos te döntesz,és én szarok be!a lényeg ketten kiteszünk egy egész embert!