Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Halihó


Megjöttek a kütyük telóztak!
A tiédnek a hűtőfolyadék jelzője beáll középre, és ott is marad, vagy folyamatosan változik?
Jaj máááááááááááá te kis te!
Egy kis kerítés festésbe még nem halt bele senki!
Lám te is túlélted!
mondjuk a kerítésfestés nem volt az
Látom halmozod az élvezeteket!
Köszönöm!
Nekem is viccesnek tűnik a Sinter-sinter betét, de attól, hogy még én nem találkoztam vele, attól még lehet. Én most kínomban rendeltem Brenta-sinter betétet, megfizethető áron és jó referenciákkal. Esetleg valakinek van tapasztalata ilyennel? Egy nem rövid, kb. 3000 km-es túra előtt vagyunk, nem akarok nagyon vacakkal indulni.
Ma kerítést festettem reggel 7től most este 5ige
nagyon jó meleg volt!
Petrus is kikészült tőle
most este meg kimegyek egyet vadászni
En nagy ivbe kerulom az autopalyat, utassal, es ket kofferral 5.8-6.3 kozt volt az utobbi par ezer km. (Svajc-franciaorszag-nemetorszag hegyes reszei kresz +10-20-30%)
Sinter - sinter?
Köszike!
A gyártmány neve SINTER!
Nem tudom hogy birtok ilyen keveset megetetni a géppel :) Nem régen mértem fogyasztást. 2 személy, két koffer + sátor,hálózsák stb. + tanktáska, autópályán kb. 150-es utazó (óra szerint 170 km/h). Ez így 7 liter/100 km-re jött ki nekem.
XX ennyi...
Az utóbbi időben felfigyeltem arra, hogy az XX-em nagyokat reccsen mikor egyesbe teszem. Ha behúzva hagyom a kuplungot és kiveszem üresbe majd újra vissza egyesbe, akkor már szépen veszi. Viszont ha kuplungot felengedem és újra behúzom, majd rakom az egyest, akkor ismét reccsen. Mi lehet ez? Gondolom valami a fogaskerekek szinkronjával lehet, vagy esetleg kuplung probléma?
Nekem most EBC van szinteres!Kedvezménnyel vettem, nem tudom már mennyiért, de elégedett vagyok vele! (Amire nekem kell).
Az enyém ugyan az az évjárat, szintén injektoros, de nekem 200-220km alatt beszippant egy tankot
U.i. Csurig tankoltam, hogy full felett jelzett a mutató, nulláztam a napit, és 178km után ez a látvány fogad.
Milyen sinter? Melyik gyártmány sintere?
Igen sinterst használsz mert én is azt vettem emlékszem!
Az enyém 24 literes 2000-es évjárat injektoros, de 250-270km-nél már kigyullad a lámpa...
Ahogy írod csak aranyárban találsz nissint!
Én ha jól emlékszem sintert használok!De mérget nem vennék rá!
Üdv mindenkinek! Az lenne a kérdésem, hogy van valakinek megfizethető nissin betét forrása? Esetleg valami jó helyette? Ferodo nem tetszett, azt kivettem pár nap után... Amit én találtam, az arany árban van. Illetve az arany olcsóbb

Köszönöm!
Úgy ám!
Már telefonon le is dumáltuk!Szombat!
Pilot Road 3 5000 km és hibátlanul dolgozik,jó választás volt.Fogyasztás 6,2-6,8 között 2 személlyel, főúton megyünk,mert az autópálya unalmas.Ja a gép 2007-es injektoros,az utazótempó130-180 km/h,igaz asszonypajtás csak 50 kg!
Igen, nalam minden analog, kiveve a kvarcorat :)
A tobbi karbistol is mas, mert gyarilag fojtott volt, 5000-tol piros a fordulatszammerom :)
Papiron 40-50kw, de most meg nem
mondom pontosan :)