Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vasárnap nem jó!Szombat?
Uff!
Ha tényleg nem gond akkor de csak akkor mennénk felétek vasárnap illetve igazából célirányosan csak hozzátok Persze ha nem lesz hó vagy ilyesmi!
Ha alkalmas vmikor megbeszélhetnénk a részleteket majd írj mikor hívhatlak!
A kamionosok mindig korrektek!
Biztos okkal van megvagva a video eleje.

Amugy buta volt a motoros, hogy ilyen nagyot fekezett, meg is szivta.
Az autos meg egy pöcs, hogy olyan soka szallt ki, es a kocsit nezte eloszor, nem az esetleges serultet.
A kamionosok meg tok korrektek.
No igen!
Mind a kettő!
Bővebb cikk,és videó a hétvégéről!
http://hegylakok.hu/2013/07/ci...
Igen gyönyörű helyen jártunk!bár igaz mi nem először,jó párszor voltunk már erre!De ezt a tájat nem lehet megunni!
Nem,nem próbáltam ki!De nem is jutott az eszembe hogy elkérjem!Talán majd legközelebb!
Nagyon jók lettek a fotók basszus szép helyeken jártatok!
A ZZR1400-t kipróbáltad?
Oksa!
Várom a hívást!
Nagyon várom!
Oksa!Köszönjük!
Hívlak jhéten és megdumáljuk!
Hülyéskedsz?
Hogy szabad-éééééééééééééé!
Alig várjuk hogy gyertek!
Csak jelezd hogy mikor!
Még nem bizti attól függ, hogy a Gyöngyi h tudja a vendégeit lerendezni ha át tudja variálni az időpontokat akkor meglátogatnánk Titeket ha szabad!
A részleteket megbeszéljük telón a jhéten ha oksa!
Egyenlőre semmit!
Bocsánat!
Mit tervezzünk?
jövő hétvégén mit terveztetek?
Csak két nap volt(szombat-vasárnap) úgy hívtak minket el!De nagyon nem bántuk meg!Sőt!
Sziasztok.

Elhagytam 2 patentot ami a hasidom alját fogja össze. Nincs valakinek elfekvőbe véletlen?
Szia.

Nekem NONFANGO tartó van fent. Dobozom most nincs, de azok is jók.
Most vagytok kint?
Meddig
Jó pihit!
örülök hogy épen egézségesen ithon.
Mi szlovákiában küzdünk az elemekkel ,és várjvk a gavazást.
Hát igen. A tengerpari 8-as út, a szerpentinek Senj és Plitvice között, ...
Halihó!

Megjöttünk a nyaralásból olyan helyeket láttam motoros szemmel de sajna autóval Horvátországban, hogy majd beszartam .
Mint írtam én csakis GIVI-t!Esetleg KAPPA-t!Végül is a kettő már pár éve ugyan az,és régen is csereszabatosak voltak!
Ha beírod a Google-ba,biztos kidob pár száz lehetőséget!De itt a sportmotoron is van rendszeresen eladó az "apróban"!Max. nem egyszerre lesz meg a szett,hanem apránként!
*ajánlottak*