Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Neked van ilyened? Vagy tudsz vkit akinek van?
Előre is köszi!

Imi
Tudok segiteni!
Sziasztok!

Köszönöm a gyors válaszotokat! ( Milkának is! ) Tudtok valami jó kis bontót ajánlani? Itt a nyugati határszélen nem találtam semmi használható infót.
Egyébként nekem is ez a gondom, mint csrobcsinak az Ausztriai motorozás. Ezért akarom visszarakni a gyári dobokat. Nekem nyitott REMUS dobjaim vannak és brutálisan szólnak. 2 km- re van az osztrák határ és inkább az utak minősége miatt ott motoroznék, de az én ismerőeim közül már többet is "elcsíptek" kint a rendőrök nyitott dobbal és bizony könnyebb lett a buxájuk pár 100 euróval! Mióta megtorpedóztuk a szemétégetőt amit ide a határra akartak építeni, a Sógorok állandóan utaznak a magyarokra!

Üdv!
Imi
Hali!
Lenne egy pár eladó kipuffom kimondottan CBR 1100 XX-re való. Nagyon szépen szól vele a gép! Összekötő csővel, illetve a felszereléshez szükséges minden alkatrésszel együtt.
Irányár: 75e. Érd.:06703402399 ill. delbike@gmail.com
Üdv!

Ha jól emlékszem grafit gyűrűnek hívják. És bontóban (ahogy Milka is írta) biztosan lesz belőle. Vagy esetleg Atix83-nál is szokott lenni egy-két kincs.
Én évek óta járom nyugateurópát,főleg Ausztriát,évente többször is!
Nyitott dobbal,és még sose okozott gondot!Nem teszek bele se tompítót,se semmit!
Üdv mindenkinek!Két Yoshimura RS3 dob dörmög a mocimon,ami hangosabb mint a gyári dobok,de nem ordít,nem brutál ha benne van a db Killer is.Viszont amerikai kiadás,sem E betű,se semmi,csak amerikai zászló a Yoshimura felirattal.Szerintetek el merjek indulni Murau környékére?Belekötnek az osztrák rendőrök?Nem szeretnék egy jó nagy büntit...
Már értem!
Neked az a hőálló anyagból készült karika kell,ami az összekötőcső és a közösítőnél van!
Én a helyedbe bontóban keresnék,szerintem százával van náluk!De ha nem,egy esztergályos szaki simán csinál neked apró pénzért!
Szia!

Bocs valószínű rosszul fogalmaztam, az egyik motoros oldalról vettem a nevet. De becsatolok egy képet, azon konkrétan meg tudom mutatni a keresendő darabot. A 6- os számú lenne az.
A leömlő és a végdob közé?
No ezt hogy érted?A leömlő nem csatlakozik a végdobbal!Közte ott van a közösítő,amibe a szonda is van(injektorosoknál).
Helló!

Valakinek nincs véletlenül egy fölösleges kipufogó tömítése, a leömlő és a végdob közé? Sajna az egyik gyári kipufogómból hiányzik.

Köszönöm!Pirultam!
Viszont ha ennyire nem kopik,lehet valós az a 15-18 ezer kilométer!
Az angyalka minta,jó ha pár tized milliméter mély volt új korában!
Mert Ti is angyalkák vagytok nem ezért!
Nos ahogy ígértem!

Most az angyalokba 2.070-km van!Ha halványan is,de még látszódnak a gumiba az angyalka jelek!
van
Sziasztok! Szükségem lenne elég sürgősen egy kormányvég súlyra! Van valakinek a polcon, vagy keressem bontókba?
Igen sajnos!

De mit csináljak?Ez nélkül is van bajom bőven!
Azzal nekem is tele a padlás!
Még ne köszönd!Nekem is csak egy ígéretem van még!
Köszönöm Tesó!
Lehet lesz kormány!Ha biztos lesz kereslek!
Gondoltam, Köszi!
Nem kompatibilis!
Üdv mindenkinek!
Legyaláztam a mocim elejét .Sajnos törött a fejidom, műszerfal. Nincs valakinek eladó fejidom, esetleg olyan is érdekelne, aminek a jobb oldala sérült. Nekem a bal oldali "csücsök" törött le sajna sok darabba. Műszerfalról egy kérdés. Injektoros a gép, analóg műszerekkel. Nem tudja valaki hogy a digit műszerfal kompatibilis e vele? Mert akkor az is érdekelne ha van valakinek.
Köszönet !