Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi nem!
Nekem jó lesz Tysoné!
"A jövő pin@ja a SEGG!" egy kedves barátom mondása alapján

Van nekem is bilincsem ha kell (rendes fém). Egy motorostalálkozó alkalmával vettem és raktam fel a jobb csuklómra, másik felét boxerként használtam pogózás közben. Aztán annyira elért a pia, hogy a szimmetria mániám miatt vettem még egyet amire már nem emlékszem, és a bal kezemre is felraktam. Jó volt a buli
Nem erre gondoltam!A múltkor már ecseteltem neked,de a tied se rossz ötlet!
úgy nézzük a videót, h meg vagy bilincselve tök vicces lesz
Tesó!
Bilincset hozzál már magaddal holnap!
Nos úgy néz ki,hogy a videót valamiért nem akarja feltölteni a sportmotorra!Lehet túl hosszú neki!
Óóóóóóóóóóó az én koromba mán mindegy!
Egyébként nem ismered a mondást!?
Legjobb szex a homoszex,abból gyerek sose lesz!
ha a fiukat szereted
Legalább lesz bent barátom!
Óóóóóóóóóóóó Ilyen jó ajánlatra nem számítottam,így a tied a cucc!
Ezt valószínűleg senki se tudja überelni!
Társtettesként neked csak 2év 8 hónap
3év 6hónap
Oksa!
Nem a leggyorsabb,hanem a legtöbbet ígérő!
Megnézném, de majd linkeld ide kérlek! Köszönöm! Az alkatrészekért adok 1000 Ft.! Remélem a leggyorsabb ajánlattevő viheti! ;-)
A Szlovák túráról a vágatlan videókat elkezdtem feltölteni!
A videók hosszából ítélve,nem két perc lesz,mire feltöltődik!
Akit érdekel és lesz türelme végig nézni,az csodálatos tájakra juthat el,néhol elég komoly sebességgel,a szerpentineken!
Nos gyermekeim!
Van nálam egy XX-vezérműlánc feszítő+tömítés!A mai napon lehet rá licitálni,mivel holnap már be kell szereljem!A licit nulláról indul,mivel nekem ingyen be van,csak el kellet hoznom!
Tyson te nem licitálsz?
karaj
Ezeket ma "lőttem"!
Értettem főnök!
Nem!
Ha nem hozod el akkor majd ott ahová utána kerülsz ebéd illetve nem kell mert kapsz kaját és hetente zuhanyozhatsz is
Tehát vigyek magammal ebédet,meg vacsit!
Irigykedek!
Itt 42-fok van!Mit is írok 42-fok? 142-fok van!
Most beszéltem az alkatrészes sráccal a Karasnanál nagyon korrekt!
Szombaton mehetsz a motyóért bár Ő nem lesz de tudni fognak rólad addig legfeljebb nem jössz el amíg oda nem adják.
Oksa!
Nálunk szakad az eső de jó mert talán picit felfrissül az idő
Oksa!Egyenlőre csúszok mindennel,de szombat délelőtt megyek érte!Úgy is mennem kell Kutyához is reggel,a videóért!