Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valahogy szoktál rá gyakorolni?basszus már szinte csigaként megy a jobbos(persze nem sima hanem turbócsiga)
akkor én ezért lehetek így a jobbossal mert én meg azt nyaltam fel
Általában mindenkinek van egy "erősebb"oldala!
Én például jobban,bátrabban döntök jobbos kanyarba!Ballós nálam "gáz",talán azért mert egyszer réges,rég egy messzi messzi......egy ballos kanyarba estem jó nagyot!
Lemostam a paripát szépen csillog!
Picit gurultam is de az a jobb oldali paracsik nem akar eltűnni, bal oldalon meg elkopik, ezt nem értem.
Most 25ezer.
hol rendelted annyiért?
Tavaly cseréletem én is. 4 körül kezdte, de engem nagyon idegesített. 19e volt a gyári, azóta 16-ot mentem vele egyenlőre csöndben van.
Szia!
Látom ez pont útba esik nekünk mikor Gotthárd felől jövünk!
Semmi!
Először elkezd csörögni 4-ezer környékén,utána 4-5 között,aztán 4-6 között ,aztán 3-6 között és így tovább!ha már nagyon gáz(több ezer kilométer),akkor csörög már mindig!De az nagyon sok kilométer!Lánc szakadásról,vagy ilyesmiről,meg még nem halottam,ilyen hibából adódóan!Úgy hogy nyugi!
Kék villám!Annyit ülök a nagy vasba,hogy ha nem muszáj nem tespedek benne!Mondjuk rezget neki a léc,hogy lemegyek vele,és jól benevezünk a gyorsulási versenyre,de mivel az enyém már nem gyári,így csak az épített kategóriába indulhatna,ott meg úgy el vérezne,hogy csak na!
Milka!

Azon kívűl, hogy picit csörög a vezláncfeszítő lehet vmi gondja tőle a gépnek ha később cserélem ki mert most sajna nincsen rá keret!
Értem!
Holnap a nagy géppel mész vagy a kék villámmal?
Csak itt Pesten,és környékén!Mondjuk úgy kiszellőztettem a fejem!Nem valami szabályos tempóban!
Nem a Szegedi kamionos találkozóra!
Ez az ami "bimbódzó szerelmünk" közénk állt!
De ott kell lennem!Nincs mese!
Merre gurultál?
A facebookon?
Én nem vagyok fent!
https://www.facebook.com/

Holnap ott a helyem!
Zalaegerszeg andráshida fórum áruház mellett.
Jó egyébként bármilyen betonos placc v h én is ott nyomom
Szia! Most, hogy mondod: rutinpálya. Meg tudnád mondani, hogy hol van ez pontosan? Mikor találoztunk beszéltünk róla, hogy mi is kimennénk gyakorlatozni egyet.

Üdv: Imi
Nem baj!Illetve baj,de minél később jön el a találka,annál örömtelibb lesz!
Én most megyek gurulni!
Az a baj h jhéten megint melózik szombaton is!
Most értem haza gurultam egyet.Fogtam egy akkora gödröt azt hittem szétbassza a felnim de hála ég nem.
Kimentem előtte és utána is egyet kis körgyakorlatot csinálni rutinpályára.Bal oldalon szikrázik jobbon nem akar az istennek sem, nem akarom erőltetni nehogy pofára esés legyen.
Ezt nagyon sajnálom,nagyon készültem rá!
A szombat hibátlan lenne!
De akkor hol marad az adrenalin?