Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

neröhögjé bazmeg.....
te is szarsz a vezérműlánod feszességérre....
azt majd nyavikolsz amikor cserélni kell.
(méghavanisnekedotthon20-30darab...)
Kaptál kesztyűt?
Ezt én sem igazán értem! Mit berhelsz rajta?
10-est fizettem érte.....
Tesó!
A tegnapi képeket itt meg tudod nézni,le tudod tölteni!
http://balaton.milka1.fotoalbu...
Nem nagyon csak egy kicsit!Láttad már így is fél fejjel magasabb nálam!Lassan el kell gondolkoznom,ki kitől kér engedélyt itthon!
Töltött kenyér látom nagy sikert aratott!Ígérem lesz legközelebb is.Ráadásul könnyen ígérhetem,mivel nem én készítem!
éheztetitek?
Az a töltött kenyér elhozhattad vna a maradékot!
Csókoljuk ezúton is a készítőjének a kezecskéjét!
nem tudom mennyibe fáj egy ilyen átalakítás,de ha megveszi az ember a gyári"erősítettet" (24-pénzért)akkor szinte 1000+1 -év az élettartam!
Haza!?
Még a motor pöffent kettőt a kertben,már a fele lecsúszott a gyerek torkán!
Ugye!
Tudok én ha akarok,csak ritkán akarok!
Lehet!
De azt nem vezérműláncnak hívják!De valahogy büdös nekem az egész!Mikor céloztam rá,hogy XX-en hogy működik,előjött azzal hogy CBR 1000-F!Szóval számomra érthetetlen ez az írás,eszmefuttatás!
De ahogy mondani szokták,"jó pap holtig tanul"!
Hamburger hazaért?elfogyott?
Kis irodalmár!
Köszönöm!
Értem,érzem az írásodba az iróniát!
No jól van akkor!Örülök hogy rendben otthon!
vagy tényleg van valami titok és mind hülyék vagyunk.......
de az is lehet hogy ő a hátsó kereket vezérlő láncra gondolt.....
azt meg tényleg lehet állitani.



tényleg nem értesz hozzá.....
számtalanszor előfordult már,hogy volt egy rakás japcsi mérnök akik megtervezték,és a hyperül kiképzett mérnök és szerelő gárda megépitett valamit,majd sok-sok év mulva jött egy keménypöcsű magyar gyerek és még állitott rajta,mert ő tudta hogy azt lehet.
a sok hülye meg kidobálta mert azt hitték,hogy automata....
Mindenre van megoldás lehet van vmi sufni tuning!
Hazaértünk 8előtt pár perccel.Macskák megetetve.Kesztyűm elfáradt és a bal kéz két ujján elszakadt
Akkor ezek szerint én is,mint az xx-tulajok jó 80% hanyagok,a motorunkkal nem törődőek vagyunk!Honnan veszed a bátorságot ahhoz hogy ismeretlenül bárkit is,többek között engem minősíts?Gondolkozz egy kicsit,mielőtt bárkit is minősítesz!?
A vezérműláncot át kell alakíttatni és akkor szinte örök élet! Nekem 60e van a motorban és a gyári van benne,,,,
Részemről lezártam a vez.feszítőt nekem az állítás óta nem csörög
ha valakinek nincs pénze újra és időben akar lépni mig lehet vele mit kezdeni az kereshet bátran akinek van kidobni való pénze az vegyen újat
Az 1000f-nél volt jellemző(de az nem érdekes) az csak statisztika.
A lényeg hogy az XX-nél van lehetőség ha nem hanyagolod el!