Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg is veszitek vagy csak nézitek?
nincsen egyenlőre doboz de várok
Csodák csodája most egyezik az időjárásunk a tiétekkel!éppen esik az eső!Így a válasz a kérdésedre,nem gurulok!Megyünk Csutkának MP3-lejátszót nézni
hai!

Gurulsz vmerre ma?
nálunk fos idő van
Nincs!
Csak lapozósban!
Szia.
Elektronikus formában nincs meg véletlenül? Motor csere után vagyok és ezt a típust nem ismerem még és jó lenne ha legalább lenne valami kiindulási pont ha hozzá akarok nyúlni. Jelenleg az Olajcsere is gondot okozna
Bár nagyon meleg van.
Mielőtt pólóban és rövidnadrágban motorra ülsz,
jusson eszedbe ez a kép.
Nekem a gyári,amit adnak a vashoz meg van!
Sziasztok. Tud valaki 2004-es modellhez javitási kézikönyvet (service manual)?
Ez se rossz!
Azért az oroszok némelyike tud valamit!
http://www.liveleak.com/view?i...
Óóóóóóóóóóóóóóó!
Miután elindultunk a baleset után,épp sárgára váltott volna a lámpa.Mondom megállni már necces,uccu neki át a sárgán.Furgonos be elém a bal oldali sávból,majd jól satu,mert mégis meg gondolta magát,nem ment át a kereszteződésen!Nem sok kellett volna hogy át segítsem rajta!No onnantól szépen,lassan hazáig!
Igen!
Próbáltam menteni a menthetőt!
annyi barom van az utakon basszus
Igen az szépen látszik hogy elszedted az elejét!
Kiakarta kerülni a megállóban álló buszt!
Először szerinte én voltam a hibás.
Mondtam neki miért is?Én egyenesen a sávomba haladtam,ő meg sávot váltott!Azt mondta,hogy azért mert a tükörbe nézve,azt látta hogy egy kamion indexel jobbra!Mondtam hogy ez a tényen nem változtat,akár helikopter is lehetett volna a levegőben!Te sávot váltottál,hogy miért,és hogy az meg a kutyát nem érdekli!Mikor ecseteltem neki,hogy hívhatunk rendőrt,de akkor jól meg is basszák,szabálysértésért,akkor elgondolkozott,és elismerte ő a hunyó!Igaz a buszos ráhatása is kellett!Azért sajnálom a srácot,lenullázott egy három éves fókuszt!Úgy totál kár ahogy van!És örülhet,hogy ő megúszta,mivel a szembejövő sávba nem jött senki,és oda eltudtam szedni a MAN elejét!No meg hogy üres voltam,így elég rövid lett a fék út.
Gratula csodaszép
mit csinált a barom állat?
No ma is dolgoztam!
Itt az eredménye!"szép"hármas!
No ma is dolgoztam!
Itt az eredménye!"szép"hármas!
Gondolom!
Ismerlek már!
Főleg a púpossal!
a szabályokat szigorúan betartva megyünk
Lassan!?
Na de főtábornok uram!
Mire tanítottalak!?
Lassan menjenek azok akiknek Kawasakijuk van!
Húúúúúúúú!Megyek is szájat mosni!
Ja igen eézért is itt kell lenned a kerti hókusz-pókuszon,mert különben többségben lesznek a zöldek!
érkezünk lassan indulok is melóba
Természetesen!
Várlak titeket!
20óra körül ha oksa neked
Várlak is!
Kb. mikorra vagytok várhatók?