Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a hnapi kávét behajtom ám
Valóban!
na látod
Nekem biztos nem!
talán nem is baj
Arról már rég lecsúsztál...
még sehonnan ígéret van de annyira nem sürgős várok, mivel anyagilag nem állok úgy h Pityusz tudjon segíteni
Egyébként honnan tudtál szerezni kormánycsutkát?
Bízok benned!
azért vigyázok majd
Természetesen!
Ne legyen igazam! - Majd úgy jársz ezzel is,hogy vagy "sose" lesz meg vagy qrva drágán...

Persze MINDENKI azt csinál a motorjával amit akar!
Nem villahíd hanem egy másik kormánycsutka ami nem barkácsolás mert régi le új fel nem kell fúrni-faragni de persze azt gondolsz amit akarsz mert neked szabad
Igazad van!
Mi is volt a villahíddal?
Ja,emlékszem VFR ...
Mert nem bírja az igénybe vételt!Neki dőlés stb.
Nem szeretek barkácsolni mert legtöbbször többe kerül a leves mint a hús és még lehet h ízetlen is lesz
Ezért is csináltattam konzolt!
Arra olyan platnit rakatsz amilyet csak akarsz,sőt platni nélkül is meglehet oldani,de úgy nekem nem tetszett...
Ja de én is csak onnan, hogy először megnéztem Milkáét majd irány a shox és vettem egy 248f kart ehhez kérdeztem meg a fém platnit milyen kell mert bízok benne h olcsóbban jutok hozzá használtan
Most már kezdek én is belekavarodni. A lényeg, hogy Te tudod, mi kell Neked.
M35 Fkarhoz nem létezik úgy gondoltam!
Most néztem meg újra mert a shoxban felírták és a katalógusban is csak M3 van nem i s létezik M35,
a xx-hez 248f monorack kar kell arra pedig fém platni csak az M3 van,!
M5 platni van de az a FZ monorack karokhoz jó csak!
Az M3 műanyag. A fém az M35-ös.
a fém új 13.800ft m3platni
Üdv!

Nem szeretnék kötözködni , csak érdeklődöm, hogy a műanyag miért nem jó? Pláne ha sikerül újonnan hozzájutni. Meg ahogy elnéztem a használt 12-16e Ft-os ajánlatokat, onnan csak egy lépés megint csak az új .
(Nekem is volt műanyag platnim, és egy előnye azért mégis csak volt: az E52 féklámpa csatlakozót "könnyen" bele tudtam faragni. )
Miért fontos mindenképpen a fém? Nagy súlyokat vinnél? Vagy van valami típushiba?

Givi E96 rácsot tudna valaki?
Értem!
Várok türelemmel!Érted bár meddig!