Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem Neked szól,hanem ez a véleményem.Alig vártam hogy elfoggyon!
Sajnos én ezzel a gumival vettem a motort.
A Pirelli Diablo nekem szól? Mert most készülök feltetetni.
Üdv XX Fórum tagok!
Szia Milka!
Eddig sokat olvastam az oldalt,de most gondoltam megosztom a tapasztalatom Michelin Road ügyben.Elöl Road,hátul Road 2.Hátul 15000 km után dobtam le (kopásjelzőig használtam) a Road 2-t két hete és ebből legalább 10000 km 2 személlyel.Esőben szuper,de ezt írták is.Azért kell,hogy tudd,néha okoz meglepetéseket, váratlanul!Fehéraszfalt körforgóban akár 2 személlyel is megcsúszik!Összességében nekem is pozitív tapasztalataim vannak,ezért is került fel helyette Road 3.Elöl Road,eddig 18000 km,de van neki még 3-4 ezer és mehet előre is Road 3.(Már megvettem,csak felrakásra vár!)Diablo már volt, de az nem jött be.(Szerintem korcsolya)
(Olajcsere előtt voltam vele Szlovéniában. )
Nekem is Pilot Road 2 van fenn hátul. Bár csak 2500 km-ert mentem vele, és óvatos duhaj vagyok, de nagyon bejön!
Akkor Te jobb vagy,Én 1200 km-t mentem....
Üdv!

És olajat milyet használjunk? A tavalyival mentem kb 500 km-ert. Lecseréltessem valami full szintire, vagy ráérek majd jövőre?
Vegyél már gyakrabban gumát, hogy pezseg a fórum!
mindegy...
holnap neked is megkérdezem--gondolom 120/70 180/55 akarsz
Szia!
Pár Angel GT-t?
Te hívsz,vagy én keresselek?
No meg mikor?
Tyson07 nem akarlak elkeseríteni de ha az MRA mellett döntöttél, az sem fog úgy zárni mint a gyári, ha szelesebb az idő az is remegni fog,ha tempózol!De egy magasabb plexitől ne is várjuk ugyanazt a stabilitást!Nekem már háromféle volt fent és az állítható MRA maradt.
Igény szerint állíthatom, akár menet közben is,160-ig a szél nem is ér, nem kell bebújni és ha túrakormányban is gondolkozol ennek nem kell levágni a két szélét mert elfér.De ami előny az hátrány is egyben nem tart a menetszél, ezért" vastagabb" csuklóra van szükség, egyedül nem gáz csak ha az utas a nyakadba lóg!
De ha elkap az eső ,újra örülni fogsz neki hogy ez a típus van!
Oksa!
No azt nem tudom melyik!
Azt én tudok 54.000Ft-ért!
190/50?
megkérdezem holnap...
Köszi..........
telefon
Rendben.
Egyébként igen. Csak a D épület.
Bocs az OFF-ért

Nekem 190 és 120/70 Angel GT kéne,tudsz szerkeszteni vmi árat rá?
Köszönöm előre is!
Mint már írtam Michelin pilot road 2!Garnitúrába kéne(első+hátsó).
Hát persze