Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te max magasságra tetted?
nem igazán merem erőltetni nehogy eltörjön és nem tudom, hogy lehet-e úgy állítani hogy ne legyen rés a plexi és a szélterelő között
Ugye hogy ugye!
Mondtam neked!
A remaer rendszernél van vhol azt hiszem ez a kütyü amit ha víz ér akkor világít de semmi extra.
Te nem szoktál jetskizni?
Gurultam 150km-t.
Jó a plekó nagyon, bár még ki kell tapasztalnom melyik a legjobb állása mert ha maxra teszem nagyon fütyül.
Picit szűkebb mint a gyári szerintem mert a karom jobban éri a menetszél de az is lehet, hogy mivel nagyon fújt a szél is azt éreztem.
összességében megérte szerintem
Ti hova hordjátok mosni a vasakat?
Balatonba?
Én híres sűrűn,sokat mosó emberke vagyok,de ilyet még nem sikerült kicsikarnom a vasból!
De ígérem rá fekszem a dologra!
Komolyra fordítva!
Nem igazán tudom elképzelni hogy beázzon!Vagy ha mégis,ott gond lehet!Akkor mit csinál egy szakadó esőben 150-es tempónál!Olyankor mindenhova bejut a víz!
Anno nekem ezt akkor csinálta amikor lemostam és víz érte ahol nem kéne:A szerviz azt mondta amikor kiszárad nem fog világítani, így is lett
Sziasztok!
Kérdés, azok felé akik jobban képben vannak mint én. A műszerfalon kigyulladt az FI feliratú lámpám, talán az alapjárat egy kicsit lejjebb esett de más jelenség nem volt. Félre álltam, leállítottam a motort, majd az újra indítást követően a lámpa elaludt és semmi egyéb nem történt. Ezt még egyszer eljátszotta, azóta semmi. Lehet jelentősége?
Üdv: Szabi
A francba!
Akkor lőttel a holnapi pörköltnek!
az már ránk férne
éjjel is szép idő volt csak a szél fújt és még egy nyamvadt disznót sem láttam pedig kint vtam 01.-ig
Itt süt,bár a szél is fúj!
De holnapra megrendeltem a jó időt!
süt a nap remélem du tudok gurulni picit
Nos itt most kezd villámolódni!
Akkor lassan érkezik hozzánk is!
Tyson(Zalaegerszeg),onnan Djtoci(Veszprém) ha nem csalódom,akkor nem sokára Milka(Budapest).
Most ért ide! Csak a szélét kaptuk, de az is durva!
Itt gyönyörűen süt a nap!
próbáltam fotókat csinálni de nem látszik semmi annyira esik
a házzal szembeni lépcsőn vízesés van
Pedig várható!
Itt még csak szemerkélt egy párszor!
De most mutatnak titeket a híradóba!
Integess!
Valószínűleg a holnapi balatoni motorozást átteszem vasárnapra!
remélem ez az idő nem ér oda sehová
világvége basszus
kegyetlenül esik
Nincs mit!
oksa
köszi előre is
Ma szerettem volna,de most értem haza!
Mivel ilyet telefonon nem beszélünk le,így marad a jövőhét!Remélem kedden át tudok ugrani!
majd ha tudod kérdezd meg a sráctól a kormányt milyen áron lehetne megoldani légyszi!
biztosan jót tenne a betegségemnek
Fasza!
Akkor nemsokára itt is fog!
Egyébként a teszteknél nem csak a száraz tesztet,kell csinálni,hanem vizeset is!
Úgy hogy motorra fel!
sajna nem tudok tesztelni esik az eső