Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Előre most teszek Pirelli Diablo Corsát, tapasztalat szerzésnek jó lesz, ugyan is még Pirellim se volt XX-en.
Volt nekem fent Metzeler M3, az tapadt! Cserébe 7 ezer km-t tettem meg vele, de esőben nagyon visszahült!
Valamit valamiért, ha tapad azért fogy is!
Ez nálam is így van min. egy 10-es!
Köszönöm neked is!
De ha 10-ezer alatt megy el egy guma,akkor az engem nem nagyon érdekel!Minimum 10-ezret menjen el hátul!
Köszönöm!
A Michelin Pilot Road2 ajánlották,de mikor megláttam az árát!Mit ne mondjak,jó hogy ültem!
Üdv!
Ha ajánlhatok egy éttermet Nektek, Szilvásváradon a Szalajka-völgyben, akkor a Fenyő Vendéglő.
Ott a tulaj fiát keressétek, és engedményt is intéz Nektek!
Neki egy mattfekete XX-e van.
A döntés rajtatok áll.
Ha kitöltöd az adatlapodon a fényképek almenüt, akkor meg is ismerlek Titeket.
De amúgy is nagy figyelmet szentelek az XX-ekre!

Üdv
Laci
Szia Milka!
Nekem Pirelli Angel van fent elöl-hátul egy éve 3500 km-t tettem bele, de még nemsikerült megcsúsztatni. kb. még 5000-et biztonságban elmegyek vele.
De a döntés a Tiéd!
A túrázásra csak ajánlani tudom.
Ha pályázni nem mész, szerintem közúton jó lesz! Korzikán nem maradt majré csík!
Nekem pilot road 2ct van de még igazán nem néztem meg mit tud mert tavaly év végén tettem fel!Remélem ok lesz!
Z6-t nem tennék XX-re. A Z8 inkább jó választás. Jelenleg nálam elöl Dunlop Qualifier II. van 12-14 ezer km-t tudtam velük menni (nem ez volt az első ilyen guma fent)! Hátul Michelin Pilot Road2 van, most közel 20 ezer km-rel (megjártam vele Korzikát, Erdélyt és most Ausztriát), remek gumi. Ezek a saját tapasztalataim, persze nem etalon! Csak egy vélemény! XX-en nem volt Contim. Lehet nekem meg azt kéne kipróbálni!
Continál hol dolgozol?
Melyik telepen?
José unszolására még ezt a kettőt megnéznéd?
Szóba jöhet még a BT-023,illetve a pirelli-angel!
1998-után mindegy,mert onnantól nincs változtatás!
De minek próbáljak ki mást,ha én a contival meg vagyok elégedve!
Mert ha gondom volna vele,akkor még csak lehetne róla szó!
Egyébként egyszer volt a vason Z6,jó nagy esés lett az eredménye!
De tudod mit!
Akkor szóba jöhet még a BT-023,illetve a pirelli-angel!
Szia és előre is köszönöm!
ami érdekel Conti Road attac,illetve a Road attac-2!
A gyújtótrafók kimérve és jók.A gyertyák leellenőrizve,két középső henger továbbra sem működik.A barátom volt olyan kedves,hogy felajánlotta próbára az ő elektronikáját+imógyűrűjét.Nem tudom,hogy jó lesz-e mert az ő motorja 2006-os az enyém 2000-es évjárat.
Szia!
Köszönöm a hozzászólást.
Akkor te leszel Milka embere!
Üdv!
Szia.
Nem rontod, mert nekem nem üzletem, csak a Continál dolgozom (nem gumit gyártok) és van kedvezmény.
Személy szerint pályagumi van fent most.
Milka már igazán kipróbálhatna valami mást is a Contin kívűl! Legalább 5-6 éve csak azt használ. Azóta sokat fejlődtek a gumigyártók!
Persze senki üzletét nem akarom rontani.
Szia.
Milyen Conti gumi kell? Milyet használtál.
Megnézhetem mennyibe kerülne. Van kedvezményem a listaárból 50%-de így is drága sztm. Megnézhetem.
Bocsi megjött!
Köszönöm!
Csak bácsi már öreg,és süket!
Nekem?
Nem jött semmi!