Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tisztelt XX-fórum!
Május 20-án Pünkösd hétfőn XX-ekkel meglátogatjuk Szilvásváradot
kb.12-13óra között itatunk-láb nyújtunk a mol kúton, onnan hlaci étterem,hogy ne csak a motorok lakomázzanak.Nyitott élő fórum
helyesírási hiba nélkül!Remélhetőleg az időkép nem változik és marad az előrejelzett jó idő! Akinek van kedve csatlakozni szívesen látjuk!
Értem!
Akkor gáz!
Az enyémben a héten lett cserélve, egy kimondottan hondás szaki által.Ha úgy gondolod megadhatom a számát.
koszi szepen....az az igazi hogy itt erre felenk nem nagyon talalsz meg honda kepviseletnel sem, igazi szakit...de utanna erdeklodom mi az eljaras
koszonom
Hogy milyen és mennyi azt nem írja a "nagykönyv"!
Szerintem hívj fel egy Honda motorkereskedést és blinkre meg mondják neked!
Egyre nagyon vigyázz!A kapott adat teljesen üres ,"száraz"lengéscsillapítóra vonatkozik!
De én a helyedben inkább elvinném egy szerelőhöz aki úgy isten igazából ért hozzá,és szét is szedi darabokra.
Valószínűleg nem véletlenül lett szimeringes,és tele lesz "szeméttel"a belseje!
na jól van csapassad neki
igen,de eggyik lengescsillapitom olajas nagyon es tuti hogy szimering lessz...mondjuk azt mar meg is rendeltem...de olaj milyen jar bele es mennyi?ezt nem nagyon talalom
kosz
Olajat már igen!

Szimeringet meg minek!Tovább tart mint a motor!
Én eladnám!
Csak hogy tudd,jelzés képen az új ára 70-körül van!
Mivel a régi az a gyári azt megtartom ha kell majd vmikor!
Sziasztok,
kerdezni szeretnem hogy valaki cserelt-e xx-nek elso lengescsillapito olajat meg szimeringet es ha igen akkor milyen olaj jar es szimering meret?
koszonom elore is
Akkor a régi eladó? :)
jössz a héten edzésre?
az fain vna
most amik vannak fjr-ek csak néznének h egy honda?
cigány gyerek du jött meg amikor Te még recskáztál a keszthelyi bíróságon a barátaiddal
majd megmutatom azt is
Annyira jellegzetes motor hogy nehéz eltéveszteni, főleg ha csapatban járnak meg főleg annak aki ismeri a motorokat. No meg szépek!
Azt gondoltam fórum társak, de nem jelentkezett be senki!

Nem jóa társat hátra hagyni!
Valszeg hazafelé tartottak!
Tök jó, hogy ilyen népszerű az XX!
Mondom ezt egy Kawásnak!
naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
meg se mondat hogy meg jött
jóóóóóóóóóóóóóvan
neked ennyit jelent a testüülllet
:)))))
na jó a cucc vigyázz rá
majd meg kukkantom
csá
Be mehettél volna a moccal!
Ui:sziréna,villogó nem kéne rá?
Szerzünk azt is!
sajna a melóhelyemen vok és nem tudtam kipróbálni de majd hnap ha persze időben végzem
Pont tök jóóóóóóóóóóóóóó!
Na ugye hogy ugye!
Kíváncsi vagyok a véleményedre!
Akkor Egy csapatot láttunk aztán később még ment utánuk egy de arra nem emlékszem már milyen színű volt asszem az is kék.
nem vok egy nagy fényképész így sikerült a lényeg megvan