Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azt mondom ha 30bol megállna oké vna de ahogy néztem alsó hangon 70ezerpénz
És nem fáj az ember csuklója,dereka,háta!
Még a végén élvezni is fogom a motorozást!
a fazer üléspoziciójához hasonló lett .. de azért nem teljesen olyan...
az enyém is ugyanez az lsl-st5 és hornet kormányom lett rá..így 30 tájéka az átalakítás...
és óriási a változás! Új jellegű motor született.
Pontosan ahogy írod!
ez olyan mint az olaj téma!Nekünk utcára pont jó amit a boltban kapni lehet!A gumik is jóval többet tudnak,mint amit mi kimotorozunk a vasakból!Főleg az én már már nyugdíjas tempómba!A contint én is azért veszem,mert megvagyok elégedve vele,és ráadásul nagyon jó áron jutok hozzá!
én is így vok vele ezeket a gumikat utcán nem lehet kimotorozni mindegyik azonos szintet tud, általában vízen más a tulajdonságuk amúgy meg egy kaptafa
eddig legjobban nekem a pirelli diablo corsa3 és a michelinek jöttek be
contit még nem próbáltam
A gumitéma mindig érdekes...
Nekem BT-014 van fenn,mert azt tudtam jó áron!
Amikor megjelent anno istenítették,most meg szidják sokan,nekem semmi bajom vele.Ezek a gumik sokkal többet tudnak,mint ami nekünk kell,szerintem!
Mint mindig Continental!
Pontosabban motion van fent!
Szerintem a Bagster a király!
Igaz sokkal drágább mint a mágneses...
Az enyémnek Cameron Melbourne a fantázia neve. Ha gondolod később csinálok róla fotókat.
megnéztem a szallerbek oldalán is vannak cameronok
nem rosszak
néztem kappat is
még nem döntöttem
Üdv! Nekem Cameron egyrészes mágneses van. Egyrészes, bővithető cipzárral (2 is van belőle), így egy sisak is simán belefér, ha leveszem a mágneses részét, akkor lesz egy térképtartóm, meg egy jó kis hátizsákom, amin szintén van egy térképtartó, valamint van rajta esővédő is. Én alacsony vagyok, így az egyrészes kényelmes. Hirdetnek itt az apróban egy Cameron kétrészest, ami nem olcsó, de szerintem nagyon jó minőségű. Ha mész Milkához szívesen megmutatom az enyémet. ;-)
Milka!

most milyen gumit koptatsz a vason ?nekem most michelin pilot road 2ct van fent, még nyáron vettem rá és elég jl viselkedik
bár már nem röpködök
Oksa!
Így talán bemerészkedem a Megyébe!
gyere nyugodtan nem bántok senkit aki jószándékú
2002ig voltam motoros rendőr, aztán bevetési felszámoló(kommandós 6évig)jelenleg alosztályvezető vok
Most néztem meg!
4-év motoros rendőrként!De ez múlt időben van írva!Akkor már nem vagy rendőr?
Oj jaj!
Akkor inkább meg gondolom hogy menjek!?
Vagy viszem magammal Pohi barátomat!
én lentiben nyomattam a katonaságot azóta meg rendőrként zegen
Ja igen!
Két héten belül megyek Zegre!No meg katonáskodtam ios ott pár hónapot 88-környékén!
Nekem ebből is már volt az összes fajta!
Én a mágnesest részesítem előnybe!Abból is a z egyrészes,cipzár ellenében növelhetőt,úgy mond egybe nyitható!Abba még egy bukó is belefér!
Egyszerűbb a le-fel tevése,stb.
Egyre figyelj ha mágnesest veszel!Mostanában előszeretettel spórolnak a mágnesekkel,és a méretükkel!Én is a régiből kivetteket használom!Sokkal nagyobbak,erősebbek!
Én egyébként sose megyek tanktáska nélkül sehova!Az is igaz,nekem a nap mint napi életben maradáshoz elég sok mindent kell magammal cipelnem!De sose tudhatod,mibe futsz bele,amit valahogy haza kell vinni!
az lesz valószínűleg
keresek még tanktáskát
ki melyiket ajánlja?mágneses, hevederes, platnis?
jelenleg van egy pár cordura oldaltáskám de rövidebb utakon elég vna egy tanktáska ami nem kicsi de nem is nagy
Én mint írtam,maradok az állíthatónál!Volt ilyesmi,nem sokkal jobb mint a gyári!
Bár én 187-cm magas vagyok!
Értem!
Nálunk szépen süt a nap!
Lehet délután gurulok is egyet!
Ha most nincs elég pénzed,akkor azt tanácsolom várjál!A kormány nem játék!nincs rosszabb,mikor menet közben a "kezedbe marad"egy része!
Vagy telefonálgasd végig a bontókat,hátha van valahol egy elfekvő darab!
lehet h jobb mint a gyári de nem tudom próba nélkül eldönteni sajna