Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van egy 8 ezer kilcsit futott gyári akkum! 1000RR-ből ha kell 8 pénz!
Egyébként tegnapelött Mór környékén voltunk!
Szívesen!
Az enyémbe nem tudom milyen van!
Bementem a Motorradba(két utcányira van)oszt vettem egyet bele!
4-éve szuperál,tehát nagy szart nem adhattak!12-pénz volt az ára!
De jó lehet a Boss,Varta,Brenner.Ezek elég jó márkák,és megfizethetőek szerintem.
Mi holnap megyünk gurulni!
Köszi Milka! Megnyugtattál....! Ti milyen akkut használtok?
Kínai gyártmányúval már rendesen befürödtem! Gondolom Yuasa lenne a legjobb, de 17 alatt nem láttam...!
Szokott valaki "e bay"-ról rendelni? Tegnap este nézegettem át, több mint 80 oldal csak xx motyó, viszonylag fillérekért...
Aki gurul ma, annak jó utat...!
Az meg hol? És ki az a Károly?
De szèp új rucid van!
Tegnap láttunk a Róbert Károlyon!
Ha mindenki ezt mondja akkor marad a Ferodo, gondolom a szinter. Valaki "válámiákcijósan" tud -e?!
Nehogy!
Jó ez a betét. Honda phanteonba!

Hello XX!
Nem tudom!
Nem mondom hogy nem halottam róla,de tapasztalatom nincs!
De gondolom ide is érvényes az a mondás:olcsó húsnak híg a leve!
Én a helyedbe próbálnék olyat venni,amiről vannak tapasztalatok!Egyébként felettébb gyanús a "robogó" felirat!
Ez lehetséges a "száraz"generátoroknál!ezek általában autókban vannak,meg minimális darabszámú motorkerékpárban!A motorokban általában "nedves"generátor van,Magyarul olajban forog!Itt tök mindegy az üzemi hőmérséklet!14,4 az tök jó!Ha tekercs kiég akkor no töltés!Semmi!
Haló! Köszi az infót akkor ezt túl is tárgyaltuk...! ;)
hali.
én próbáltam......
nekem nem jött be! nagyon nem.
hidegen egyáltalán nem fog,és hamar visszahül.
bár köze nem volt hozzá.de az "endurózásom"-kor is az volt benne.
most nem mondom hogy mi lett volna ha,de akár....
én mindenesetre azóta a ferrodo street-et használom és nekem tetszik.ha jól emlékszem akkor a teljes(3) garnitúra 16 ropi volt.
Van aki próbálta ezeket? Nevetséges áron futnak, de vajon milyen lehet a minőségük?
Én is FERODÓT használok, de kicsit megugrott az ár!
A szinteres pl majdnem 10 e ft, a sima lenne 6 körül! (mondanom se kell ez egy pár) Akkor leteszek én is az utólagos ferodoloztatásról!
No én mikor kimértem 14,4 et mutatott, de hallottam hogy van olyan mikor kiég a tekercselés, és nem feszszabot kell cserélni, hanem újratekercseltetni. (20 e ft ért csinálják) Itt jegyezték meg hogy ezért kell üzemi hőfokon megnézni, mert lehet hogy át megy a téma a tekercsen... (istenem, de jó lenne érteni hozzá, ilyenkor bánom hogy asztalos lettem...)
Igen ők azok!
Az utolsó két garnitúra nem volt a leg sikeresebb!De ez jó két éve volt!
Lehet azóta megint javult a minőség!Nem tudom!
Milka ez a Róna Kft-s? Én most velük akartam megcsináltatni a betéteket, mit már régebben de elbizonytalanítottál. Ennyire rossz a helyzet? graphit
Pontosan!
Had csörögjön,legalább hallom hogy jár és nem indítok rá!
Fékbetétből FERODÓ!Van olyan jó mint a gyári,és negyed annyiba kerül!
régebben ferodoloztattam a betéteket,de nagyot esett a minőség!Én meg nem szeretnék esni!
Mikori a vas?Gondolom 2002-előtti,akkor könnyen orvosolható a probléma!
Tök mindegy hogy hideg vagy üzem meleg a járgány!Akksiba nyugalmi állapotban minimum 12,8-13.2 kell legyen!Beindítva 14,2-14,8.
Arra gondoltam én is, mert nekem is az szól, csak éjjel má' fáradt voltam. Hondánál Leo azt mondta, úgy 20-30 ezer km után mindegyik megszólal!
Minden tiszteletem a tiétek...! Köszönöm!
Kipróbálom a 20w-50 est... mi baj lehet....
Van olyan ismerősöd, ismerősötök aki foglalkozik ferodolozással?
No és hogy mennyiért csinálja? Meg vannak a gyári Nissin betétek, és arra kéne rátenni.
Meg most az akkuval kínlódok, kell vennem egyet megint, és gyanakszok arra hogy a fezszabályzóval van gebasz?! Bár azt kimértem, van töltés a motorba, de üzemi hőfokon még nem próbáltam, állítólag akkor hivatalos a mérés...
Szép napot!
Motorkerékpárban nincs kinyomócsapágy!Legalábbis abban az értelmezésben,ahogy az autóknál használjuk!Van egy excenteres kinyomó,de ...inkább ne is menjünk bele.
Kinyomórudazat van!De neki a kuplungkosár szól!No probléma,elmegy még pár kilométert.Olyan 200-ezret biztos!
Köszönöm a bizalmat!
A gyári olaj amit az XX-könyv előír:ásványi vagy fél szintetikus 10-W40.
De mivel én sokat használom városban, ahol rendesen felmelegszik,és nem nagyon veszem elő 15-fok alatt,így választásom a 20w-50-re esett. Magasabb hőfokon is ugyan azt a kenést biztosítja!Nekem bevált,oszt mindenki önt a vasába amit jónak lát!Az hogy Repsol,Mol,stb. van benne szerintem tök mindegy.A ma forgalmazott olajak tudják azt,amit tudniuk kell utcai körülmények között!Nekem most éppen Castrol 20w-50 van benne!
Kuplung hang típus betegség,mint a vezérműlánc feszítő!Enyémbe is szól pár másodpercig ha hideg.
Beteszem a Honda gyári olaj specifikációra vonatkozó képet,oszt eldöntöd mit raksz bele!