Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az se rossz!
De ez a nemzeti park,ez valami csodás4És az út....!Se egy repedés,se semmi!
Valszeg jövőhetén szombaton(ha még ilyen jó idő lesz)vissza nézünk,és be barangoljuk a másik felét is!
Gratula a kormányhoz ! Dobhatnál fel egy fotót róla. Mennyivel magasabb mint a gyári?
Üdv. a fórumnak!Bár már régóta olvasom, de a mai túra után úgy döntöttem (bíztattak), hogy regelek ! Remélem sok mindenkivel megismerkedhetem az elkövetkezendő gurulásaim, túráim alkalmával, ami remélhetőleg minél több lesz ;-)!
hali

Irigykedek , nekem 45 km jutott a túra kormányos kerékpárommal
Mára szereztem engedélyt a Duna-Ipoly nemzeti parkba,és jól bemotoroztuk!Mivel zárt terület,rajtunk kívül csak egy járművel találkoztunk.Hibátlan(tükörsima utak),és a táj....!
Csodás képeket készítettünk!
Ja igen!Túra kormány hibátlan,végre nem zsibbad a kezem,hátam,stb.!260-ig nem szitált be,meg semmi!Úgy hogy egyenlőre maradhat a vas"meg kegyelmeztem" neki!No meg nem találtam a piacon olyat,ami 100%-ban jó lett volna!
helló.
http://www.sportmotor.hu/motor...



EGY PÁR KÉÉÉP
szolok, vagy 100db kép csak ha van időtök akkor vágjatok bele
hogy kicsit feldobjuk a topic-ot.
http://youtu.be/26LDmwUSYio
Ott két hete voltunk!
valamikor majd Veszprém is összejön
Persze,mert úgy volt hogy arra megyünk!
De útközben változtattunk!Többek között ezért is jó egyedül menni,nem kérik számon tőlem,miért erre,mikor,stb.
Oszt kikötöttünk Pápán!Dodó se volt betervezve igazán,de oszt oda is elmentünk!
Mikor írtad, hogy Pápára mentek gondoltam beírom, de veszprémi helyeket kérdeztél, így nem tettem.
ugye!
Ismerem a helyet! Nekem is bejövős!
És nekünk is elárulod hol volt ez a jó kis hely?
Oksa!
Tittelett!
Sajnálom,hogy nem voltunk.....de pótoljuk amint lehet!
Az előbb a kép lemaradt!
Köszönöm!
De ahogy mentünk Ausztria felé(Mór-Pápa,stb. érintésével),
végül találtunk egy 5-csillagos helyet(az én mércémmel mérve,ami nem alacsony)Pápán!11.00-kor nyitottak volna,de nem okozott gondot nekik 10.30-kor kiszolgálni minket.Ez már egy csillag!10.50-kor ott gőzölgött az étel az asztalon(nem készételt választottunk),a betegségemből kifolyólag két főételből raktak össze egyet(egy fő étel áráért). Még két csillag!Az adag hihetetlenül nagy volt(tolok fel képet),és megfizethető!
Hazafelé meg elmentünk Dodóhoz,egy kis virággal!
Kis-Balatoni sátorozást igértem a gyerekeknek, de csak a kertig jutottunk. Kéróm meg már régóta nincs. Adomány meg nem kell, ott nem járok és nem is fogok!
Szegény csórikám , elárverezték a kéródat , szervezzek neked adomány gyűjtést?
Döglünk a sátorban, nekem még ki kell pihennem az éjszakai vihart. Tehát nem ígérem meg, hogy odaérünk.