Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na nállam profibb senki sincs!
Én is profin vezetek!
meg én is.....
Igen! Köztük vagyok én is!
Teljesen igazad van!
Én ezért nem sarkalok cipőt,nem szabok-varrok,és sorolhatnám!
Épp ez a baj ebben az országban,hogy mindenki mindenhez ért!
Ja és mindenki profi sofőr!
Bakker Atix! Nagyon gáz a sztorid! Remélem Te jössz ki győztesen a sztoriból!
Én sem nyúlok hozzá, pedig elvileg tudom,hogy kell!
Szép napot!
Hiszek Neked! De egy szerelő a szalonban csak jobban ért hozzá, mint én. Sőt mi több vannak hozzávaló eszközei is. Ez tény. Míg az MZ-met bárhol megszereltem, a robogómhoz sem remegő kézzel nyúlok hozzá, addig az XX tabu. Nem szégyellem, nem értek hozzá. Ez van.
Mondjuk nekem még nem kellett fékbetétet cserélni az XX-ben. Bár ha így haladok a km-ek gyűjtögetésével, akkor még 2 szezont elmegyek a gyárban berakottal.
Legutóljára mikor szerelőhöz vittem az XX-et akkor majdnem ott is maradtam az uton! GáborXX tudna róla mesélni! Nem épp lassan közlekedtünk aznap....
Mikor rámarkoltam a karra az beesett! A betét meg egyszerüen kifittyent! Az a tuti amit Te csinálsz. A fék nem játék! Meg a medve sem...

Hello XX!

Nézzetek szét a gsx-r 750 topicba. Tanuljatok az esetemből....
Herciéknek meg:
sándorok!
izgatottan várom
van hasonló 5 letem de a töréstől a kész ig-el kapcsolatban.
de majd ugyis feltöltöm a fórumra.....
pedig van!
Mikor veszed fel videóra, és összeállítod, vedd a szétszedést, a töltést... majd vágás, a király csettint majd minden egyben, és a gép is pöfög már...

De azért mert féket cserélsz, a videó végén már nem a féket ott újra a gázt "húzogasd"
a trükköknek pont az a lényege hogy nem látod!
majd amikor én is megleszek,
azt mondom majd:
csirbu-csiribá...
és már jó is lesz!
(bár a feliratozásnál csak azt láthatod,hogy dual brake cbs system...)
magic -jelölésről egy mukk sincs!
vagy a cbs a magic?...
vagy az evolution utal rá?
Amikor a szerelőm cserélte,én nem láttam trükköt. - Attól még lehetett!
Ha én megcsináltam, Te simán megfogod

Bár velem először volt valaki aki ért hozzá, és szólt volna ha rosszul csináltam volna (persze nem )

Bár Te ahogy elnézem király vagy , így nem hinném, hogy gond lenne Sok sikert!
Teljesen igazad van!
Ráadásul mikor "kész" vagy,akkor van egy kis "trükk" ami nélkül állandóan szar lesz a fék!
nekem meg 3 dolog van hozzá!
1, fékolaj
2, fékcső
3, bátorság......
Szép napot!
Igazad lehet! De én biztosan nem állok neki, mert 3 dolog hiányzik hozzá:
1. Szaktudás
2. Eszköz
3. Idő

Namármost ennek tükrében én inkább elviszem szerelőhöz. Az a biztos. Meg nekik is meg kell élniük valamiből...
én most állok a fékolajcsere előtt,mert most jutottunk el a fék-ig.(két csövem eltört.....
olvasva a hozzászólásokat asszem simán nekifogok egyedül!
Sziasztok.

Én magam szoktam cserélni a fékolajat és ha szerintem valaki ért hozzá akkor nem lehet gond, persze először én is megkértem egy hozzá értőt, hogy felügyelje mit csinálok.
Akinek erre nincsen módja az pedig vigye szakemberhez. És nézze végig ahogy azt az olajat amit te vittél oda felbontja és bele tölti. Sajnos nem mindenkinek azt rakják bele amit kellene.