Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mit tartasz Te ott?! Krokodilt?

Most megyek szunyálni, mert reggel meló! Egy élmény volt dumálni!
Azt nehezen, mert 3 milis acéllemez!
Lehet, hogy mielőtt reggeliként végzi , kirágta volna még az akvárium oldalát is!
Hogyhogy mi lett volna? Hát reggeli!
Gondold el, mi lett volna ha évekig megmarad!
Igy van. Már reggel 11 óta ismertük egymást. Mintha egy örökkévalóság lett volna. Nem is tudom ,hogyan lesz most nélküle. De a tudat, hogy utólsó napján elpusztitott még vagy 10 guppit, boldoggá tesz!
Karrier? Minek az, csak dőljön a lé!
Biztos nagyon megviselt a távozása!
Szombaton ráérek, vasárnap Vele leszek! Mikor jönnél erre?
Már az örök óceánokat járja.....
Ja azt mindjárt gondoltam, hogy a pirítósra gondoltál! Különben derékba törne a karriered!
Akkor nem unatkoztál. Ha szólsz veled tartok.....
Őt is! Jó arc!
Azazizémegnemvoltszándékos.......csak én se tudtam kikicsoda. De jövőhéten biztos menek arra mert megkivántam!





























































































(a piritóst)
Láttam a haladat! Feléledt, vagy meglátta a nagy fehéret?!
györmrő balatonboglár bp mátra gyömrő 462kilcsi
A csajomat csipázod?!
Persze minden oké Vele, bár nehezen magyaráztam ki a: Te most melyik is vagy? kérdésedet!

Ha erre jártok bármikor szívesen összefutnék Veled/Veletek! Feltéve, ha nem dolgozom, vagy CSAJOZOK!
Csajoddal minden ok? A multkor elfelejtettem a mozit... Azért néha leugranék 1-2 piritósra....azt csipázom!
Hát én leginkább semerre... Te?
Lehet nem is nagyon erőltetem már én ezt idén. Ha jövő héten sikerül vennem valami 4 kerekü tragacsot akkor elrakom a gixit télire. Aztán majd jövőre a pályán. Asszem befejeztem az utcai témát. Már nem élvezem egy cseppet sem.
szeva
ti merre voltatok ma?
Teljesen korrekt sztem.....
Csak amiről Te is tudsz!
szevasztok
lenne egy apró kérdésem? autopályán 8500 és 9... fordulaton a 11.5l/100km menyire reális 2000xx?
Remélem nincs bajod!