Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze! Kutya bajom...vagyis hát tudod

jobban vagy?
Neked is!
hát...
nem valami pörgős mostanság a fórum.....
de mivel tudjuk hogy ugyis olvassa mindenki...
Szép napot mindenkinek!
Balcsipart, forrócsoki, nézelödés...
szép napot ide is!
de hová lett mindenki?.....
(remélem motoroztok!)
Akad egy pár nálam is....
Nekem "véletlenül" van!
Mit ér meg neked? - Címem az adatlapon!
Jó napot az uraknak!
Érdeklődnék hogy nincs-e valakinek eladó középállványa?
(természetesen xx-re)
Nagyon jol és bölcsen szoltál!
Jó napot!
Látom azért lecsillapodtak az indulatok!
Aki XX-el jár(t), az csakis higgadt ember lehet. És igenis képezhetnek egy virtuális nagy "cáládot". Nem kell egymást szeretni ahhoz, hogy egy-egy tippel segítsünk esetleg valamiben. Legyen az cím, telefonszám, ...
Hát, Atix sajna nem értek veled egyet. Nem is akartam foglalkozni az egésszel, mert nem tartottam rá érdemesnek. Az itteni hozzászólásod után eljátszottam egy pillanatra a gondolattal hogy minden egyes mondatodban rávilágítok a gondolatmeneted hibáira, de mindenkinek igaza van aki eddig hozzá szólt, ez itt nem ennek a vitának a helye. Inkább csak egyetlen kérdést teszek fel: ha vki egy netes fórumban segítséget/infót/stb kér azt ki kell osztani? Ilyen hangnemben? Bocs ez 2 kérdés lett.. És nem kell megválaszolni...
Lehet egyébként hogy Pep viccelt ahogyan írtad. Értem én. Csak nem szeretem. És 1 betűt nem foglakozom az egésszel többet mert tényleg nem érdemes...
Pontosan!
Én már rég elnéztem azeltéréseket.. De hadjuk is ezt itt mert nem ide való. Ha meg valaki segitséget kér, asszem a minimum amit megtehetünk egymásért ezen a fórumon, hogy segitünk amiben tudunk.- Elvégre meg kell győzni az ilyen higgadt embereket is mint csrobcsi, hogy igenis ez egy nagy család!
Nálam!?
Eddig se voltál rossz helyen!
Mert mint már régebben írtam,te voltál az egyetlen,aki vette a fáradságot,és átjött hogy tisztázzuk a nézeteltérést kettönk között!Mig mások csak igérgettek!
Na akkor most hogy is állok azon a listán?
Ezzel a beírásoddal megleptél!
És szereztél nálam egy jo pontot! Bár lehet hogy az én jo pontom nem hat meg!
Én nem hiszem ,hogy ellenséges lett volna bárki is. Pepnek megvan a magafajta ,,egyedi" humora. De biztos lehetsz benne , hogy semmi rossz indulat nem volt benne. Ha azt irod be, hogy szeretnél egyszer a brigáddal gurulni egyet ,mert sok embert szimpatikusnak tartasz közülük. Akkor biztos lehetsz benne, hogy nem kaptál volna olyan választ amilyet! Igen, lehet hogy a club 130 nem a megfelelő megnevezés egy topicnak. Nem tudhattad ,hogy ez igen is egy baráti társaság. De én hiszem ,hogy az! És ugye az ember sem szerez barátokat egy két üzenetváltással! Az meg, hogy ki sir a fórumon és ki nem azaz Ő dolga! Ne merülj bele szerintem, mert nem érdemes. Az meg ,hogy leszarjuk az XX topicot nem hinném ,hogy igaz! Ha olvasom és azt látom, hogy valakinek tudok bármiben is segiteni , legyen az bármi, mindig irok. Ahogy Gabi, Milka, és még sorolhatnám! Az meg ,hogy nincs akkora forgalom.....a sok jó mégkönnyebben elfér.
No comment!
Iletve csak annyit én erre szoktam mondani "én egyedül is eltalálok mindenhova,nem kell ahhoz nézöközönség"!
Meg az elmult évek aléatt tele lett a tököm a nyanyargéssel!Tul öreg vagyok már ahhoz,hogy állandoan halgassam!
Telefonon beszéltünk, aztán én még a bankkal, kimatekoltam az egészet, csináltam egy csomó képet, amit átküldtem a vevőjelöltnek, azóta síri csend. Ez volt kb 2 hónapja. Gondolom drágálta...Bár mostanában semmit nem egyszerű eladni gondolom.