Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem csak annyit csesztél el,hogy hajnali háromnegyed egykor ritkán jön azonnali válasz egy kérdésre.....
nem tudsz aludni a láncod miatt?
nyugi!
hondád van. azzal meg ugye nem lehet komoly baj!
kimostad befujtad azt gurulsz amikor jóidő lesz!
mit akarsz még?
Gondolom nem volt még leszedve ezért ragaszkodik annyira! Le kell hogy jöjjön bár nemtom most fejből hogy is van az a rész!
Szép estét!
Urak! Egy kis segitséget kérnék! Letisztitottam ma a láncot brigéciollal. Le szerettem volna tisztitani az első lánckereket is, de nem tudtam leszedni a deknit. Mit b@szarintottam el szerintetek? Kiszedtem 4 csavart, de mintha a kuplung résznél fogta volna még valami. A lánc tiszta lett, amennyi tisztitószert tudtam benyomattam előre is, meg sterimobbal kinyomattam a végén. Száradás után természetesen lefújtam lánc spray-vel.
Egyébként nem is gondoltam volna, de egy marák zsiros katyvaszt szettem ki/le a láncról és környékéről.
Szombatra napsütést és 18 fokot ígérnek, nem kellene összerántani valamit? ( a nadrágszíjamon kívül)
Usankát( fülvédős szőrme sapkát)szeretnék venni!

Nem tud valaki valami lelöhelyet Budapesten?
Köszönjük!
Estét!
Láttam mentek holnap is! Sajna most nem tudlak benneteket vendégül látni, mert gyerekezek, viszont Nektek (is) szép időt , és jó utat kívánok!
napot!
Hagyd máááááááááááááá!
Az a legkevesebb!
Van, csak kevés!
Eladó Honda logos, CBR feliratos tankpadok:
Van pénzed?
Szoját nem ismerem!
De nem is akarom megismerni,ha egy mod van rá!Igazán akkora kár nem ért,mert mindig is husos voltam,meg sajtos!Azt meg ehetem tonna szám(csak birni kell pénzel).A lisztes dolgokat meg felváltották a zöldségek!Illetve teljes kiörlésüt ehetek!
Az nem valami frankó.....édességről meg tésztáról letudnék még mondani, de hogy a télen szedett cseresznyét ne egyek arról biztos nem.

Én szóját nem ehetek, ami ugye általában mostanra minden élelmiszerben megfordul. És sokszor mondják, hogy ebben nincsen, de van.
Többek között az is tilos!
Pontosabban,összes gyümölcs,fehérlisztes dolgok,édességek,tészták,stb.
Akkor Te majd eszel málnát.
Tanits MESTER!
Persze hogy nem! Nem tologatni kell azt.... Stét!
Jó estét!
Olyan kemény volt, hogy december 26-án 15 fokban motoroztam! Szép is volt! Még "sorstársak" is voltak! Mondjuk utána nem kellett kitolni a motort február közepéig...
Jó estét!
Ez így van! A Tavalyi kemény volt, meg nézzétek meg Gáborék videóját!
Ott a helyem!
Bár enni nem ehetek belöle! Sajnos!
Gyere csak, télen szedjük a cseresznyét is.
Akkor költözöm felétek!
Akkor úgy mondom, hogy felénk.