Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt meghiszem.


Tuti?

Milyen cuccot szívtál ebéd után?
Persze megkérdezem. Köszi a segítséget Five!
Hát érdekes város ez a Szeged!
Én most festettem, hivatkozzál rám, Szeged Duna utca 10 horgászbolt!
Ne ilyedj meg nem vicc!
Na megmondtam, vagy megmondtam?!
Egyébként megnézte a srác a géped, vagy csak beszélgettetek róla?

Próbálkozik az ember! Talán 1 éve nincs rá még telefon sem, de az is lehet, hogy rosszul emlékszem . A hirdetés marad, meg szerintem a motor is! Nem kenyérre kell a lé, így nem kótyavetyélem el.
Különben is: A világ legjobb motorja van a fenekem alatt!
Ááá téged üldöztelek a Club-on
Nem tudsz véletlen egy jó festőt-fényezőt itt Szegeden? Mármint olyat aki tudja is mit jelent a szakma.. Idomot kellene pingálni..Nem, nem szobafestő kell mielőtt még vki lecsapná a labdát
Persze, értem én miről szól a Club-130. Csak arra próbálok rávilágítani hogy mire is való egy internetes fórum+a motorosok közössége+lehet normális hangnemben is írni. Biztosan nagyon jó emberek, szép lelkivilággal, és emberi értékekkel csak nekem nem ez jött le belőle...Mindenesetre biztosan nem én szövegeltem volna szét a fórumjukat sem, mint ahogyan itt sem...

Mindegy erre nem akarok több időt fecsérelni. A mocival kapcsolatban igen, volt 1 érdeklődő, de gondolom drágának találta a gépemet. Hát, igen az a drága svejci frank... Úgy tűnik marad, várok egy picit hátha esik a frank és egyben kifizetem ami hátravan. Ha nem akkor fizetem tovább a hitelt oszt kész. Akkor is enyém a világ legjobb mocija
És a tiéddel mi a helyzet? Látom árulod...
Bocs "csrobcsi"így helyes a név!
ugye!
De ezt inkább ne taglaljuk!Illetve nem itt!
Mindennek oka van,pro és kontra!
Ezt az XX-forumot másod magammal "alapitottuk",élesztettük fel(ha vissza nézel láthatod).De én nem fogok ezért harcolni!Van saját weboldalam,oszt meg mindenki azt ir,amit akar!
csrobi
hát igen!
De minden ember más,és más!
erröl is tudnék mesélni,de nem itt!
Egyébként első körben a Te gépedre gondoltam, mert mintha lett volna egy érdeklődő rá.
Távol álljon tőlem, hogy kioktassalak, csak azt kell tudnod, hogy a Club-130 egy nagyon jó csapat (szerintem), akik nagyon jó barátok is egyben. Pár embert ismerek közülük, akikkel motoroztam is (és még fogok is) együtt, mégsem érzem, hogy klubtag kéne hogy legyek. Ebből nincs is sértődés, és nem is lehet!

Ha beírsz a Hayabusa fórumra, vagy ide, akkor Fiveurban vagy Herci biztosan fog válaszolni.

Egy szó mint száz: írj nyugodtan ide, és előbb-utóbb megkapod a választ! Hidd el, többen olvassák ezt a topicot, mint gondolnád!
Mármint az én gépemre gondoltál vagy Milkáéra?

Egyébként igen, maradok itt, csak gondoltam a Clubon teszem fel kérdésem, mert tőlünk is átmentek ebbe a fórumba nem kevesen. Plusz volt egy szegedi busás akit gondoltam hátha a Club-130-at olvasgatja, és van tippje a kérdésemre. Nem ismerek személyesen senkit még innen a fórumokról, inkább egyedül túrázgatok. A Club-130-as hozzászólás után úgy érzem jól is van ez így. Ha ennyire r@hadt zárt klubbjuk van akkor javaslom fórumcímnek : Club-130- Zárt körű-Ne írj, ne kérdezz- ne szójjábeBiztosan ők tartják fent ezt az oldalt hogy megszabják ki hol szólhat. Na meg az is tetszik hogy mennyire - idézem - leszarják az XX fórumot. No comment... Eddig Milka hozzászólásait sem igazán értettem mi benne a sok-sok depressziós sírás-rívás-világvége hangulat. Most már kapisgálom...

No mindegy. Nem szólok hozzá a fórumukhoz, mert úgy látom igénylik a magányt. Így arról sem szólok hogy tudok Jawa felni-gumi garnitúrát az egyik tagjuknak...
Ilyenkor az a baj, hogy elő lehet adni az alkudozást kulturáltan is, és nem kéne a böszmeséggel tetézni. Pláne, hogy ennyi mindent adtál volna a géphez.
Igen!
Én is ezen kadtam ki!Ha előre lebeszélünk valamit,akkor ő is ,én is tartsuk magumkat ahhoz!
Nem baj!
Mint mondtam nem sűrgős a dolog!
"Mondom neki rossz utcába fordult be..."
Hiába, nagy az isten állatkertje!
Anno elmentünk a barátommal használt robogót venni. Végignézzük a mocit, ami persze patika volt. A végén megpróbáltunk alkudni egy kicsit, mert anélkül nincs üzlet. Azt mondta az eladó, ha valaki elmegy és megnéz egy drága de szép gépet, akkor annak van pénze. És ha tetszik neki, akkor alku nélkül el is fogja vinni. Igaza volt. El is hoztuk.
De ha valakinek előre megmondják, hogy nincs alku, és ezek után megsértődik, akkor .
Nem!
Hagyd má!
Egyébként nekem ráér!Nem kenyérre kell az ára!
le irom,de ugy se fogod elhinni!
Emberrel beszéltem telefonon,hogy no alku,és mindent(kiegészitőt,doboz,pleko,stb) adok hozzá!Okés!Jött is szombaton azzal kezdi mennyit engedek?Mondom neki rossz utcába fordult be,mert ez a nem az a hely!Ja meg melyik sisakot adom hozzá,hogy haza tudja vinni,vagy fizessem a trélert ami elviszi hozzá(megjegyzem vidéki volt az ember).No erre megmutattam neki a kaput,némi nem ide illö kifejezéssel!Csak nézett mint a lött medve!
Tele van az ország barmokkal!De már kezdek hozzá szokni
Elvitték a madarat?
Helyes a bőgés!
De mindenki maga dönti el,hol és kivel iragat!Én is igy teszek már!
Jó reggelt!
Csrobcsi! Ha ide írsz, akkor máris nem lesz kihalt az oldal! És ez azért lehet, mert miután XX-ünk van nincs vele baj. Meg elmúlt a nyár, meg család, meg gyerekek... Mindenkinek megvan a maga baja. Nem feltétlenül van az, hogy nem ír ide senki, csak nincs mondani-kérdeznivalója. Szerintem.
Egyébként nem vitte el a srác a motorod, aki érdeklődött utána?
Az sem volt megbeszélve, én a családi autóban bámészkodtam az M7-n Tárnok és Martonvásár között, amikor elhúzott pár motor....
Lehet, hogy mindenki a Neoton slágert dúdolta "220 felett..."!
Na arról hallottam...