Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megadok egy linket, aki belgából hord cuccokat, lehet tud neked segíteni.

Ez volna az. Remélem sikerrel jársz.

Később meg, ha már Atixnak újra XX-e is lesz akkor neki tuti lesz minden.



Tényleg Atix megvan még a markolat? Mert nem jelentkeztem meg ilyesmi, úgy gondoltam tuti nincsen már meg, de hátha.
Már várjuk, hogy legyen újra egy.
Értem!
Azon már túl vagyok.....de semmi....Hívtam 1 pár bontott de nem volt nekik...
Köszi!
Persze még semmi nem biztos!Ugy fogalmaznék alakuloban a dolog!
Megértelek. És sok sikert az új gépedhez legyen az bármi!
De a Honda Pan na az már igen!
Csaó
Nos nekem az XX-nem elég kényelmes már!
Ez van sajna!
Toci!
A szutyukim 193 paci keréken...de psszt!
Értem!
És köszönöm!
Sajna igen!Már mint kényelmetlen!De ez nem korfüggö szerintem!Tul sok van már bennem kilométerben(motorral,autoval,teherautval).Egyszerüen a testem azt mondta elég volt! No meg a betegségem,miatt se a régi már a kondim!Nagyon nem a régi!Ez van,ehhez kell alkalmazkodnom,és valami megoldást találnom.
De nagy valoszinüséggel PAn-Europan lessz belöle!
Nem voltam hütlen! És én nem azért váltam meg tőle mert nem voltam vele megelégedve, hanem mert komolyan gondolom ezt a pályamotorozásos balhét.
Lesz még nekem XX-em! Igaz ,hogy nagyon csipem a gixit, de utcán teljesen használhatatlan! Másra nem jó csak egykerekezni a köruton. Viszont a pályán....
Sziasztok!
Milka biztos, hogy kényelmetlen és fárasztó az xx?
Én 11évvel öregebb vagyok de még mindig elmotorozok 4-500km egy nap alatt. A Bmw jó motor de tudok rossz példát is mondani. Egy ismerősömnek már másodszor szarik a váltója sajna. És olyan hangok jönnek elő, hogy a harmadikra sem kell sokat várnia.
Egyszerü a válasz!
Már kényelmetlen!Hamar elfárad a csuklom,a hátam.Meg ilyen(xx) is volt már,kiprobálnék mást!
Föleg ahoz nem a lekényelmesebb amit jövöre tervezek!
Egyébként te is váltottál!Nem?
Jó estét!
Atix! Te is hűtlen voltál! Az ISTENI mocit elhajítottad holmi szutyukiért...
Szerintem sportos motorosoknak nem való bmw, meg semmien kardános szarság sem. Lehet ,hogy kényelmesebb meg nem kell fujkálni, nade mikor beszarik a hajtás akkor mi van? Szerintem Te sem vagy az a nagypapitempós alkat, hogy béemvén törd az agyad. Mé nem jó az xx? Sose foglak benneteket megérteni....
Najó.....azértegy S1000RR-t én is bevállalnék.

És persze jóestét az Uraknak!
Áááááááááááááá!
Csak nem akarnak átejteni!Mért tennék?Egyébként asszem veled már futolag találkoztam(legalábbis egy ilyen fehér XX-el),ugy két honapja Lilafüreden.
Természetesen motorozni!Van egy közeli ismerösömnek GT-je és nem panaszkodik rá.Söt!170.000 van a vasban és a kötelezö,kopó dolgokon kivül még nem cserélt semmit!A kardánhajtásnak elönyei is vannak(legalábbis számomra),váltorol még nem hallottam semmit!
A Hondával igazad van,és egyetértek,meg azt már ismerem is!
Vazze Milka!
Vigyázzá mán, át akarnak palizni!
A két csákó most akar BMW alkatrésznagykereskedést nyitni!
Szóval szerelni és pénztkőtteni szeretsz-e vagy motorozni?
Gondold meg!
Egy Hondán csak olajat kell cserélni, meg szűrőt, egy BMW-n pedig kardánmeghajtást, váltót, meg .......
Kérj őszinte! vallomást a juppiktól!
Ötlet=bonto
Sziasztok! Honda cbr 1100 xx-hez keresek bal oldali tükröt.Ha valakinek van ötlete szívesen fogadom.
Szép jó napot.

Értem!
VFR 750 is ezt tanácsolta!
Ne gondolkodj!
BMW!
ha van 1 percem leirom.... miért
Hiszek neked,mivel te tapasztalatbol tudod!
Én még "vajjudok" a dolgon!Igazábol az a gondom,hogy mind a PAN,mind a BMW tetszik!Nem kicsit!De mivel egyenlöre az XX mellé kéne vennem,igy az 1-milla külömbség sok!Nem tudom!Még bármi lehet!
De ha Bömbölöt veszek,valszeg az a motor,az utolso vételem lessz!
Akkor már mig motorozok,az kiszolgálna!
Szia Milka ! A válaszom egyértelmű igen ér annyival többet, sőt semmi mással nem összehasonlítható !
De ha Bömöst veszel egyet tudnod kell: több törődést igényel , kényesebb , úgy gondolom meg kell rá érni , ha megszereted a rabjává válsz ... én már csak tudom.
Üdv.
Egybe mindent!
Megyek hivom is,megveszem mind kettöt! Ugy is ez a két tipus tetszik!
Ha mind kettöt megveszem,tán enged az árbol egy kicsikét! De szép is volna,páros napokon a PAN,páratlanon a Bömbölö,közte meg az XX!
Még annál is tötétebb!
Mint a lelkem!