Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A TÚRA pontos dátuma 2010 10. 16-17
Szép estét! szombat vasárnap egy kis szlovák turÁra gondoltam! A tura teljesen improvizàlásra vár.
Mindenkit szeretettelvàrok
1.) Gáborxx
2.) Atix (most akkor nemlengyelbemegyünk?)
szép napot ide is!
Szép estét! Jövő7en szombat vasárnap egy kis szlovák turÁra gondoltam! A tura teljesen improvizàlásra vár.
Mindenkit szeretettelvàrok
1.) Gáborxx
2.) Atix (most akkor nemlengyelbemegyünk?)
Balázs ! Hívjál fel ( 30 4646946 ) és adok egy címet ahol árulnak olyat amit keresel ! Szerintem az országba a legprofibbak és a legolcsóbbak , én 1 hónapig keresgéltem mire odataláltam..
A lényeg, hogy a huzalban a gáz por formában. Mert akkor nem kellene a palackkal bíbelődnöm. De ott tartok, hogy mindegy melyik lesz, csak legyen.
Olyan mint a Co-s, csak más!
Aha!
Ez a válasz,csak másik kb.10 kérdést vetett fel bennem! De inkább hagyjuk!
Fémportöltetes hegesztőhuzal 3 milliméternél vékonyabb lemezek robotizált illetve automatizált hegesztéséhez. A huzal karakterisztikája lehetővé teszi alacsonyabb hegesztő feszültség beállítását a szóróívű tartományban, amely kisebb hőbevitelt jelent s ezáltal csökkenti - az esetlegesen változó illesztési hézag miatt fennálló - átégési veszélyt. Kiváló előtolhatóságával lehetővé teszi a nagy hegesztési sebességek elérését. Legelőnyösebb alkalmazása vízszintes vagy vízszintesbe forgatott pozíciókban lehetséges.
titok!
Szerinted honnan a bánatbol tudnám!
Akkor mond el nekem is!
Értem!
Az meg a másik...
Én azt se tudom hogy mi az a "porbeles"!
Nemhogy még tudjak is egyet!
Esetleg, ha tud valaki CO-s vagy porbeles hegesztőt occsón, nagyon occsón akkor szóljon. Karosszériázásra.
Szép estét!
szép napot mindenkinek!
áááááááááááá!
igen!Meg nem ismertelek,még ha kék XX-el lettáél volna akkor igen!Én erröl a piros R-6 rol le vagyok maradva!A duda meg tényleg a szük hely miatt volt!Egy kicsit!Illetve nem nekem,hanem a tükrömnek ami neked fejmagassáégban van,és kilog olyan 30-40 centit!Szerintem nem is vetted észre!
De nem lényeg!
Ja és mit kell vinni?! ( ezt a kérdést úgyis szereted!)
Ufff! Nekem ez volt az első találkám veletek! Én voltam egyedül moccal, bár ez érthető volt az akkori időjárás miatt!
De van! Előre eggyel kisseb fog, és egykeréken jársz mindenhova.... Aztán 1-2 hónap és megrohadt a blokkod...
Jó estét mindenkinek!
Atix, neked nincs valami tapasztalatod xx áttételezéssel?
Én a határ ut felől jöttem a mártirokon, Te meg ellenkezőleg. Piros R6-ossal voltam, épp csordogáltam el egy személyautó mellett mikor szembejöttél! Dudáltál!
Másra nem tudtam gondolni csak arra ,hogy vagy Te vagy és köszöntél, vagy valami fasz aki utálja a motorosakat, mert még 2 motor elfért volna mellettem. De akkor ezek szerint Te voltál, mert kb akkor mentem arra én is... Csak nem utba voltam?
Háááááááááááát!
Nem tudom! Mikor?Elméletileg mentem arra olyan 11.30-körül!
De hogy elhuztam volna motor mellett,arra nem emlékszem!No meg a MAN nem arrol hires,hogy csak ugy megelöz egy mocit!
Nem lehetséges ,hogy ma egy kurvanagyautóval elhuztál mellettem a Mártirokon?