Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem ismered!
Illetve kicsi az esély rá,hogy ismerd!
Szük baráti kör!Már erössen vigyázok az ilyenre!
Amint valaki le előlegezi,motor hat lakattal lezár!
eddig is igy csináltam!Ha valaki letette a foglalot,kilométerora állást felirtuk,oszt vas félre állit!
Amugy se hat meg mostanában a motorozás,ahogy már irtam!
Az is lehet a Pan-Europant se veszem meg!Még nem tudom!egyenlöre az ideji nyár az motoros szempontbol csapnivaló volt!Legalbbis nekem!Ha lett volna idöm,akkor rossz volt az idö,ha meg jo volt akkor ...!Ráadásul másba is belefogtam a fuvarozáson kivül.és viszi az idömet egyenlöre!Meg most más a fontossági sorrend,stb.
Szoval lehet ha elviszik a Hondát,egy két év kimarad!Majd meglátjuk!
Ismerhetem a tulaját?
Tipikus leelőlegezik, és másnap összetörik...
Szép estét!
Nem,nem!
Nem nekem kell,hanem egy ismerösömnek!Én ki se hoztam már jo egy honapja!Nem igazán hiányzik a motorozás!Meg alkudoznak rá rendesen,és probálom az állagát megörizni!Hátha jol megveszik!
Leért a tükröd?
Szép jó stét XX!
Persze,hogy megnézem szakmai ártalom!
Köszönöm, hogy szakítottál időt a nézegetésre!
és hűtlenek....
helló márkahűek!
Jó képek ezek is, különösen az állatos fotók!
Értem!
köszönöm!
xx -hez csak ez a faridom van már csak sajnos
Nekem fejidomra,lámpára meg müszerfalra lenne szükségem!
Nem feltétlenül ebben a sorrendben!

Pontosan!
Ne sajnáld, én sem teszem! Van a halon kívül még rengeteg más kaja!
sziasztok !1100xx faridom eladó 4000 pénzért (szürke)
Értem!
Nagyon sajnálom!Tényleg finom a pisztráng!
De alapbol jol föznek szerintem!Elmondhatom sok felé,sok mindent ettem,és ezsek nap mint nap,de Laciéknál tényleg jo a szakács!
Meg nem is fogom! UTÁLOM a halat! A benzintyúkomnak viszont a lazacpástétom (vagy valami hasonló ) nagyon ízlett! Legközelebb rábeszélem a pisztrángra! Mert lesz legközelebb!
Ami a vízben él, meg ugrik azt alapból nem eszem meg!
Viszont a forró erdei gyümölcsmártás az valami fenomenális volt!
Ezt csak azért mondod,mert még nem kostoltad a Füstölt pisztrángjukat!No az tényleg isteni!
Jó reggelt!
Laci! Köszönünk szépen mindent!
A somlóid (is) Isteni volt!
Na kérem! Én igazoltan hiányoztam! Itt a bizonyíték! Nem a Jose képei , de szerintem van köztük jó is!
Szép estét!
Én is itt vagyok! Már!
Én is itt vagyok! mégha nem is szólok bele főként azért mert egyikőtöket sem ismerem személyesen, csak Atix-al beszéltem telefonon, de szinte minden nap benézek. Ja igen és remélem ez segít.. minden aklalommal amikor csak problémám volt a géppel kapcs. ide fordultam és nem volt olyan alkalom hogy valaki ne segitsen valamelyikőtök, mégha csak pár biztató szóval is... szóval köszönöm ...:D